Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 420
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичета, не съм ви чела днес, минавам само да се похваля и да споделя приятното си учудване, че от сутринта в 8 досега съм свалила половин кило. Много странно ми се видя. Радвам се естествено.

# 976
  • Мнения: 940
Да е жив и здрав този, който е измислил рецептата за желираното кисело мляко Simple Smile Обичам го мнооооооооого  bouquet

# 977
  • Мнения: 444
Един сериозен въпрос: пия противозачатъчни и искам да питам- това проблем ли е? Пия ги за предпазване, а не за лечение. Кажете си мнението. Вредя ли с нещо на действието им...  newsm78

# 978
  • Мнения: 940
Някой търсеше силиконови форми за печене. Ето тук може да се поръчат онлайн:

http://store.bonapeti.tv/index.php?main_page=index&cPath=44_41

# 979
  • Мнения: 3 640
Росченка, дано скоро да ти се решат проблемите!  Praynig Hug
Гуш, честито намаление!  Hug
Вики Л, аз лично съм против добавките за отслабване.  Peace

# 980
  • Мнения: 876
Лелеее хора - свинското в мен е още живо  #Cussing out Embarassed Embarassed Embarassed  #2gunfire Прекарах 2 часа пред котлона    chef и си сготвих - тиквички,пил.дробчета и печени бутчета! И естествено се чудя кое да ям и викам я дай да пробвам и от всичко по малко!Да добавя ,че се сетих ,че имам малко извара в хладилника и айййййдееее и нея ,защото може да се развали  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes И в момента се чудя как ще ми е по-малко тежко - ако легна по гръб или по корем?  newsm78

# 981
  • Мнения: 940
mariaid, спокойно, не си сама!!!

Аз днес цял ден съм си у нас (почивен ден във фирмата) и варих яйца, пържих яйца, пекох телешки кюфтета и варих шкембе чорба (не само за мен разбира се)...за капак-кисело желирано мляко и канелени бисквити.

Сега пия вода, барем помогне Simple Smile

# 982
  • Мнения: 876
mariaid, спокойно, не си сама!!!

Аз днес цял ден съм си у нас (почивен ден във фирмата) и варих яйца, пържих яйца, пекох телешки кюфтета и варих шкембе чорба (не само за мен разбира се)...за капак-кисело желирано мляко и канелени бисквити.

Сега пия вода, барем помогне Simple Smile
Вода съм изпила около 4л днес  Shocked 3 от тях бяха до обяд!Кофтито е,че ми се пие сега,ама не искам ,че повече от 4л ..... бъбреците ще ми се обидят!  ooooh! ooooh! А и другото лошо е,че както ми е тежко и се оплаквами пуфтя ,като прочетох в поста ти "канелени бисквитки" и.........  Whistling Whistling Whistling ....представих си как ги хапвам сладко сладко.......  Embarassed

# 983
Dalka, много ти благодаря за информацията.Ще се възползвам от нея. newsm51 newsm51 newsm51

# 984
Леле, момичета, сега ви четох смешните истории от дюканския живот в блога и щях да падна от смях. Значи на всички им се е случвало.

Днес аз влизам в аптеката и се поврътквам небрежно... И аптекарката естествено ме пита :"Да ви помогна ли с нещо?"
Аз отговарям: "ми, ааа, някакви подсладители да имате?"
Тя /буквално веднага/: "Да, СТЕВИЯ имаме разбира се. Как няма да я имаме, всички са полудели по нея!"
Доста се посмяхме.  newsm62

# 985
  • Мнения: 1 875
mariaid hahaha
Бе не сте сами, верно е.  Joy
Ако чуе някой, дето хабер   си няма от режима - то не са пържоли, кюфтета, бисквити...
Аз специално днес съм на това, без бисквитите, но с крем без карамел Crazy
И съм изпила почти цяла бутилка орнажево Дерби /3 л!/ Crazy

Росченка и защо така? Rolling Eyes Пожелавам ти успех каквото и да предприемеш! Hug

Сънче Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 21:14 от Орелия

# 986
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Надник  search

Росченка, защо така ? Извинявай за любопитството , ама   Embarassed
Ето и една гушка за теб  Hug


И в момента се чудя как ще ми е по-малко тежко - ако легна по гръб или по корем?  newsm78

Легни на дясната си страна и си подпри коремчето с възглавница  hahaha Joy Joy Joy
Разсмя ме яко  Peace

Ори   wavey

# 987
  • Мнения: 2 495
Здравейте мили момичета  bouquet
Два дни не съм влизала в темата а вие сте изписали 50 стр. CrazyКога ще ви чета, незнам...
И аз искам да поздравя Мазнислава и Монн за чудесната новина!Лека и успешна бременност!....за разлика от мен, която не успя да види 2 чертички, а МЦ дойде вчера....чувствам се ужасно подута, не съм ходила до ВЦ няколко дни и направо ще се пръсна Sad.На всичкото отгоре и кантара сутринта показа +1кг, което ме побърква още повече... Sad
Кажете нещо слабително да пия че вече ми иде да.... #2gunfire

# 988
  • Мнения: 8 242
Кажете нещо слабително да пия че вече ми иде да.... #2gunfire

ХУСК  Peace

# 989
  • Мнения: 861
Здравейте, момичета!
Дано ме помните. Не съм писала май повече от месец. Нямам никакво време покрай новата работа. Наистина приех задълженията си много на сериозно. Обаче ще ви се похваля, че има за какво. След 2 месеца работа ме повишиха и вече съм търговски директор  Blush. От една страна съм много щастлива, от друга пък като се замисля май всичко взе да се върти само около работата. Сънят ми стана неспокоен, съзнанието ми непрекъснато е заето с планове какво кога трябва да свършва. Е, поне яденето вече не е номер 1 в мислите ми  Mr. Green. Но съм добре, все още на режима и в добро настроение. Наистина съм много натоварена през деня, а вечер съм толкова уморена и не ми се сяда пред компа. Прегръщам ви силно и ви желая успех. Между другото попрехвърлих някои постове-коментирали сте Ствеията, предварително се извинявам, ако повтарям, но става ли за топлинна обработка?

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 20:45 от ReGe

Общи условия

Активация на акаунт