Слънце топличко напича, БУРГАЗлийче из парковете вече тича! - 56

  • 11 009
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701

Много мразя като си контактувам с някого,той да е със слънчеви очила. Имам чувството,че не ме слуша като му говоря.  Crossing Arms

Аз не контактувам ...
Минах само!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 9
Момичета, спешно ми трябва номера на телефона  на  директор на сиропиталище,моля ми дадете някаква информация.

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 715
 Wink

# 18
  • Мнения: 598
Здравейте и от нас. Днес ходихме на куклен театър Мечо Пух. Горе долу беше интересно и дребния издържа почти до края.

# 19
  • Мнения: 1 813
Аз да кажа и тук  : търся си работа за сезона.  Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Аз да кажа и тук  : търся си работа за сезона.  Simple Smile

В предната тема някой беше писал че търси работници за сезона, ама кой беше  newsm78 Ще питам нашата управителка какво си търси още и ще ти дам инфо  Peace

Пък аз си търся бавачка вече сериозно, искам да се връщам на работа, не издържам вече, омръзнаха ми тия разходки, не ми се разхожда, нервно ми е... Ще ходя да купя един пасатор (да изхабя малко пари че скоро не съм харчила  Embarassed) и да готвя манджи на Ивайло че вече съм луда, то такова злоядо хлапе... на кой ли се е метнал  Mr. Green  Пууууу да му се невиди, тва да се върнеш 10 години назад си е направо лудост, правете деца докато са малки каките и батковците че  Crazy Оф спирам да се оплаквам, ама не издържам вече...

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 14:17 от шушоната

# 21
  • Мнения: 1 280
       Катка беше, пиши й на ЛС  Peace
        Малките ученици как са, отзиви от "матурата"

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ми как да са,  човека има самочувствие до бога, дано поне е с покритие че сраааааам  Embarassed Днес беше по български утре математика после природо и история и така до края на света опс до края на седмицата  Crazy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Без нито една грешка ...  Laughing!
Шушонче, вече има всичко изнесено в нета, направихме проверката.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
къде къде  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 813
Без нито една грешка ...  Laughing!
Шушонче, вече има всичко изнесено в нета, направихме проверката.



Ееееееее,браво на детенцееееее  Party Party Party    Hug Hug каза ли и колко си горда и как си вярвала,че ще успее?  Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Казах й разбира се, аз винаги й го казвам, от снощи й повтарям, цяла нощ съм се мятала повече от нея, ама мина вече. Одеве направихме проверката по телефона, знаеше въпросите и отговорите наизуст, лапето му с лапе.
Шушонче ... Камито ми го пусна http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documen … BEL_test-2008.pdf

# 27
  • Мнения: 2 577
Браво на вас  Laughing
Мен пък ме смотаха по телефона, уж имал да учи и ще преговаря формулите за утре - довечера ще сравняваме отговорите явно
Имам съмнение, че нещо не е направил като хората или не е сигурен щото не ми каже как се е справил - не знаел  Rolling Eyes измрънка недоволно за преразказа нещо ...

# 28
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Сега разбрах с кое майче се засякохме около пл."Кирил и Методий" и даже си кимнахме Peace
Танина wavey-още един път Wink

# 29
  • Мнения: 1 280
        Аз пък искам да честитя на Бубичко  Wink Embarassed Много се радвам за теб  Hug
        В събота те видях, мина покрай мен, но беше толкова замисленааа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт