Коя е най-добрата: лазерна, фото или елос епилацията ...

  • 194 708
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • варна
  • Мнения: 193
лично аз познавам жени които с 4 процедури са си решили проблема и се налага веднъж годишно да правят "поддържащи", така да се наре4е -говоря за фотоепилация!!!!
и аз познавам  такива,затова питам
а къде са си правили процедурите тези жени? ако може да споделите

# 61
  • Мнения: 13 512
Медеа, затова и аз  започнах да ходя там. Е, ходила съм веднъж само и днес на контролен преглед/ на 14 тия ден/. досега не познавам някой, който да е доволен от Скинлайн, но не искам да навлизам в спорове съа защитниците на СЛ.Изказвам моето мнение, базирано на опит на мои приятели.

# 62
  • Мнения: 1 655
  Правя си фотоепилация. Относно процедурата на мишници, тя не е продължителна и толкова болезнена. По принцип зависи на каква мощност ще ти я правят  процедурата. На  мен последните ми бяха на 27 dj.

# 63
  • Мнения: 2 414
Фотоепилация... Ефекта е поразителен - след време ще се чудиш къде да отишли малките гадини  hahaha

  bouquet
Ти къде си си правила процедурата?  bouquet

# 64
Здравейте, прочетох коментарите който сте написали . Незнам кое е вярно и кое не е!? На 21г. и ходих в една клиника за естетична медицина в София на Руски паметник, асистентката и докторката ми обезниха кратко ясно и точно какво точно ще се случи и т.н. . Приложиха ми и двете процедури и фото и лазер. Да наистина не е особено приятно, но това ?! Жените, сме способно на какво ли не за да сме красиви. Но веднъж като почнеш и си на хорото докрай! Така, че не се комебайте все пак сме в 21век и жени с мустаци някак си ......Успех на всички.

# 65
  • Мнения: 3 423
аз съм правила лазерна епилация-няколко серии 2002година в Скин Лайн-много съм доволна,дори поддържащи процедури не ми се налага да правя-проблема с космите е окончателно решен Peace
темата е стара newsm78 може и да съм писала вече в нея newsm

# 66
  • Мнения: 1 529
А някой знае ли според какви критерии настройват лазера???/т.е. мощността /

# 67
  • Мнения: 125
Препоръчайте добър салон за фото епилация в София.Да каже някой ,който е наистина доволен.Благодаря предварително!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 914
Да бе. И аз чакам ли, чакам Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 942
А някой знае ли според какви критерии настройват лазера???/т.е. мощността /

Зайко, нали попълват там едни анкетни карти и като съберат числата дето се получава от анкетата им казва с кое ниво на лазера да се почне.

# 70
  • Мнения: 1 529
Ами не знам за тези анкети.Не съм ходила,сега се информирам HugДоколкото разбрах-колкото е по светъл косъма-толкова е по-голяма мощността.Но не съм много сигурна.Интересува ме мощността, за да си преценя дали да очаквам изгаряния.Бяла кожа-4ерни косми,но тънки.

# 71
  • Мнения: 1 942
Ами анкетата пита дали бързо изгаряш, колко е чуствителна кожата и т.н. Не мисля че ще има изгаряния.  Hug

# 72
  • Мнения: 1 529
Дано там където съм решила да ходя  да има такива анкетни карти.За съжаление ще отложа процедурата за есента,че вече ми се появиха луничките,а  не ми се рискува.Мерси все пак ,че ме светнахте. Praynig

# 73
  • Мнения: 1 942
Aз също съм склонна към петна, но от лазера не ми се появиха нови.

# 74
  • Мнения: 1 529
Aз също съм склонна към петна, но от лазера не ми се появиха нови.

Много хубаво!Дано и при мен така,че май цяло лице ще правя:(

Общи условия

Активация на акаунт