НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 582
  • 304
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 344
Добро утро и от мен Wink


Чакаме Рози и Тонеса на отчет!!!

# 121
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро мацки!!

Розе, чакаме отчет, че всичко е наред с бебо!!!!

Yanoren, аз имам положителен маркер на токсоплазмозата, в смисъл изкарала съм я и имам антитела, Това означава ли че няма риск вече. В лабораторията, където ходих ми казаха да беля всички зеленчуци, млякото да се вари  и месото да не е недопечено, а пушеното месо не е ли обработено????

Някой ще ходи ли на изследването с алфа ... не можах да му запомня името??? Лекарката каза, че щяла да ми вземе кръв и да мери бебето, това нещо общо между БХС и ФМ ли е????  Тотално се омотах с тези тестове.

Мамчета, да ви попитам, аз все още не усещам бебето, а гледам че други в моите седмици вече си го усещат???? Що така

# 122
  • София
  • Мнения: 167
 Аз да добавя към капучиното на Софи и малко храна....


от 6 сутринта съм гладна  Laughing

Тонеска, на преглед ли е, изпуснала съм вчера?

# 123
  • Мнения: 1
 newsm78 странно ?! аз ли съм единствения бъдещ татко дето се рови тук? Mr. Green

# 124
  • София
  • Мнения: 3 789
Добрютру! bowuu
Как сте в тази хубава и слънчева и свежа утрин?
Благодаря на всички, включили се със съвети за проблема с "00" Hug Сутринта пийнах на гладно един Дуфалак, да видим дали ще ми подейства като разтоварен влак Joy

Валя, на мен док ми каза, че ще започна да усещам бебка към 20 г.с., така че споко, при всеки е индивидуално! Hug Няма място за притеснение! Heart Eyes

Не ми се работи!!!!! #Cussing out Искам почивчица! Crossing Arms
Ама няма да е скоро!

Хубав и спокоен ден на всички ви! Hug

Ехееее, Татко Барба! И нашият тати се рови тук, ама не пише, само следи новините, че на моменти ми избиват нервичките и той, милия, да е в час! Hug Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 483
Добро утро!

Аз от снощи пак съм хремава и с болки в гърлото  Sick Писна ми вече, тази бременност за 4-ти път вече съм така.

Валя, при всяка жена по различно време се усеща.Освен това при първа бременност се усеща по-късно.Аз малката я усетих в 18 г.с, а сега бебо в 15 г.с.Спокойно, всичко е наред, ще го усетиш.А и то в началото мног прилича на къркорене на корема и може и да го усещаш, ама да не знаеш.  Wink

Аз миналия път много внимавах за храните, ама сега така нищо не ми се яде, че каквото и да ми се прияде, много не се съобразявам, а се възползвам.Дано всикчо е наред с бебо.

Хайде, чакаме отчетите  Naughty  Simple Smile

Лек ден на всички!

# 126
  • Мнения: 1
пфу.. защо се издадох ..  Grinning

# 127
  • Мнения: 611
Здрaсти банда кореми  Mr. Green
Сега чакам Розичка  и Тонеска на отчет , да кажат как са бебоците Heart Eyes
Вале , при всеки е различно , не се притеснявай , а и на теб ти е първа бременност , така че чакй включване някъде около 18 г.с. аз поне тогава усетих малката за първи път  Laughing

Софи , как си , проблеми няма нали , ама си те мисля  Laughing

Охоооооо и татко си имаме значи  Mr. Green А нашия като чуе вече за форума и лошо му става Crazy

# 128
  • Мнения: 7
Здравейте любими мои! Преди да прочета всичко искам да споделя,че много разчитах на подкрепата ви и трябва да знаете всичко!
Първо големи благодарности на sabotage ! Направо Господ си ми я прати!
Сега за прегледа при доц.Балев - основно нухална транслуцеция.
Всичко е наред с моето пумпалче,NT е 0.09 мм при норма до 3 мм, CRL е 5.4 см ,доцента започна първо с гръбначето му-установи,че е затворено,след това провери затворена ли е коремната стена,после ни показа всяка костица на бебчо,лакетна,бедрена,спря и показа пръстчетата,измери НТ на вратлето,бебо беше едно малко акробатче, не се спря казвам ви,таткото се притесни пита -Какво му има?ЗАщо така много мърда?А доки каза - абе как няма да мърда,то е готово човече,структурно вече е завършено,оттук насетне остава само да расте Laughingи ние направо през сълзи се смяхме! Много бе вълнуващо,не спря щурачето ми да подскача и рита.
Според софтуера на доц.Балев обаче размера на главичката си отговаря на моите седмиччки,които бяха 11 и 5 дни,а според него размер на бебо 5.4 см отговаряло според програмата му на бебе на 12 и 4 дни,което супер ме притесни и направо го залях с въппроси,но той ми каза ,че всичко е нормално и тука става дума за милиметри и не можеш да си притеснен от такова нещо.Всичко е наред с бебо-повтори няколко пъти! Аз пък като се прибрах прочетох в моята книжка ,че 6 см става в края на моята си 12 седмичка,и сега съм малко объркана,но таткото ми казва,че това не трябва да ме притеснява изобщо!
Като цяло неповторимо изживяване - чухме и сърцето на бебо - 161 удара в минута,това момиченце ли значеше newsm78 Grinning Heart Eyes
Въобще голямо щастие преживях вчера,та накрая осредни стойностите и ми каза,че съм в 12 и 2 дни и според него термина ми е 24.11,но накрая ще го променяме,че било много трудно документално!
Та така значи от понеделник съм в 4 месец - голямо щастие! Само за вас мислих нямах търпение да се довлека дотук,днес дадох кръв сега ми обработват серума,който ще изпратя на проф.Кременски и Бог да  с мен и за БХС!
Обичам ви отивам да ви чета! Hug

# 129
  • София
  • Мнения: 167
Добрутру и от нас  Hug

Хммм  newsm78 няма нито едно протягащо се човече май .... Както и да е  Grinning

Аз само да отбележа, че Розичката седи на балкона и се спотайва  Naughty Хайде, чакаме обстоен преразказ на случилото се  Crossing Arms

За хремавите с болни гърла - аз в първите седмици се бях разболяла и се оправих по следния начин : в носа солена вода или ампула вит. Ц; за гърлото - сода+мед+лимон и си хапвах по лъжичка през някакво време. Може също и клеева тинктура на гаргара - тя е антисептична. Някъде из темичките ни пак бях писала тия лекове. На мен много ми помогнаха. За 2 дена бях ок без никакви лекарства, а никак не бях добре в началото.

Айде лек ден от мен! Ние сме ПАК сме на преглед днес! ooooh! Вече ми писна! Като някакъв ходещ инкубатор съм и таткото само ме мъкне напред-назад да си гледа момчето  Joy


  love001

П.с. Таткото   welcome и  smile3501 за куража да 'седиш" редом с толкова много бременни жени  hahaha

# 130
  • София
  • Мнения: 167
Рози, Браво, много се радвам че бебка  Laughing е нареди всичко е в норма. Само така и без нерви.

 И нашия татко отвреме на време мисля, че му идва в повече инфото от формите та гледам да му спестя поне детайлите Simple Smile Laughing

# 131
  • Мнения: 611
Браво Розиииии много се радвам за бебо  Heart Eyes
Аз също според ехото на док съм с термин 24.11.2008 , а според другите изчисления съм с 30.11.2008  Crazy
Сега утре съм на преглед и ще видим какво ще стане  Crazy
Ето моята паника вече почна  Mr. Green

# 132
  • Мнения: 347
рози най-после
браво
честито
м,ного се радвам за вас с мишлето

валя, за токсоплазмозата не знам какво да ти кажа
аз съм си я изследвала, защото планирах бременност и на резултата ми пишеше "отрицателен"
нищо друго

# 133
  • София
  • Мнения: 167
Рози  изпревари ме Hug Радвам се, че всичко е минало добре. Не съм се съмнявала де! Сега вече можеш спокойна да чакаш stork-girl  Party

А за размерите - нашият бебок в 11 г.с. си беше и той 5 и нещо. След това в 12 на ФМ го измериха 6.23, така че съвсем в норма сте си.  baby_neutral  Hug

# 134
  • Мнения: 344
Рози, браво  Hug Колко време продължи прегледа?

Софи , как си , проблеми няма нали , ама си те мисля  Laughing
добре съм мила, мерси Hug придърпва ме от вр.на вр. корема, но може и да няма връзка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт