Обичате ли да готвите?

  • 4 252
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Мама от Финландия

Ууууу... най- сетне се намери някой... вече се чудех дали съм сам самичка, или има и други които не искат да си признаят! Благодаря ти за откровенността (таз дума наистина ли така се пише???) Elfi!


 Laughing  Laughing  Laughing
ОткровеНостта! Wink

# 16
  • Мнения: 3 634
Мдааа... и българския вече започнах да забравям...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не обичам да готвя  Embarassed  само когато ми се налага, но когато го правя, го правя с желание.
И това, че все още не съм семейна до някъде ме спасява Grinning
Не си падам по традиционната кухня, за това обичам да импровизирам и винаги добавям нещичко от мен Wink
Много се кефя на форума, доста неща могат да се научат тук от Вас, а някой дори съм експериментирала вече Sign Exclamation
Няма начин, трябва да се папа Shocked

Поздрави на всички!

# 18
  • Мнения: 539
Аз обожавам да готвя обаче понеже все не ми остава време не съм написала и една рецепта нито съм дала един съвет. Моля за прошка. Обещавам ако някога остана малко свободна да напиша нещичко.
Гери не ми се сърди........
Обичкам те и все някога ще дойде времето когато ше напиша и аз някоя рецепта в твоя форум

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Obojavam da gotvia i se spraviam otlichno s tova, no mnogo mrazia da mia chinii.mnogo

# 20
  • Мнения: 1 533
Цитат на: AFRODDITA
Направо обожавам Laughing Особено постни манджички Stuck Out Tongue
Мисля си, да си открия едно здравословно ресторантче, ама много пара ще трябва за него Sign Exclamation
Ей тук е мястото да кажа, ако някой иска съдружие - предлагам Wink  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation


Навита съм,  Sunglasses Обаче трябва да отворим верига, Варна - Русе! Wink

# 21
  • Мнения: 5 500
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: AFRODDITA
Направо обожавам Laughing Особено постни манджички Stuck Out Tongue
Мисля си, да си открия едно здравословно ресторантче, ама много пара ще трябва за него Sign Exclamation
Ей тук е мястото да кажа, ако някой иска съдружие - предлагам Wink  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation


Навита съм,  Sunglasses Обаче трябва да отворим верига, Варна - Русе! Wink
 Hands Thumbsup

# 22
  • Мнения: 8 769
Обожавам да готвя, звуча малко като Афродита и Гвендолин, ама какво да се прави, има и такива хора. Мамо Фин, точно в този форум да пуснеш такава анкета-естествено, че на повечето посетителки тук им харесва да готвят. Подобно на Виви,обаче, напоследък се пренасочих към бързоприготвящите се манджи, за да обръщам повече внимание на малкото си слънце, а сега пък, като започнах работа-съвсем спрях да готвя.  Embarassed  Embarassed  Embarassed Горкият ми мъж! Имаше моменти, след мои кулинарни върхове,когато казваше: "Ееех, каква жена имам!Чак сам си завиждам!" Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes От около месец -два,обаче, не може да се похвали с това. Днес е денят, когато ще сготвя!!!Хе хе хе  chef   chef   chef   food002   food002   food002

# 23
  • Мнения: 3 634
Е Туфи, да ама виж, че има и хора на които не им се нрави готвенето  Grinning

# 24
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Мама от Финландия
Е Туфи, да ама виж, че има и хора на които не им се нрави готвенето  Grinning

Да, наистина, и аз бях така, докато не се изнесох да живея сама....като се знам каква съм гладница, лек полек започнах да си готвя....А като разбрах какво удоволствие е човек, на когото държиш да харесва това, което си направил за него, съвсем се развихрих...Хора разни Laughing

# 25
  • Мнения: 1 512
Ами аз допреди две години бях не скарана,ами направо не си говорех с тигана Simple Smile , просто не се понасяхме Simple Smile
Но когато миналата година се изнесох при приятеля ми(вече ми е съпруг),се наложи да се позавъртам по-честичко край печката.Отначало звънях все на дядо ми,който е много добър кулинар,той ми обясняваше по телефона,а аз си водех записки.Постепенно започнах да прелиствам и готварски книги,търсех нещо по-различно,исках да експериментирам.
Сега,по мнение на моя мъж,съм станала изключително добра и в готвенето Wink Аз също никога не съм предполагала,че ще се науча да готвя толкова бързо и вкусно Simple Smile Даже веднъж един мой приятел се обади,за да поиска моя рецепта,по която да сготви за семейна вечеря Grinning  Grinning  Grinning .Обичам да готвя за другите и съм страшно горда,когато чуя "Мммммммммм.....Мляс...мляс..."
Сега обаче покрай бебка готвя бързи и лесни  ястия,или готвя когато съм в настроение.Добре,че тати е доволен и на яйца със салам (само понякога)
За първи път съм в този форум и се надявам,че тук ще открия много приятелки по тенджери Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 068
Az obojavam gotveneto.Daje moga da to4a banici i baklavi.Baklavata za Koleda vinagi si ia pravia sama.Ako imah dostata4no vreme bih gotvila po tri pati na den.Osven 4e obi4am da eksperimentiram se spraviam s tova otli4no.Oba4e 4iniite posle Imp...napravo ne mi se govori.Oba4e niama kak.
Kogato mi ostane pove4e vreme 6te vi napi6a niakoia i druga recepta.
Triabva da spodelia 4e v tzi forum ima strahotni recepti.
Moiat maj e mnogo dovolen otkakto otkrih foruma. Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт