Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 12 511
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 178
Добро утро и от мен!
Лиде, мерси за кафето!
Аз вчера бях стриктна, само на вечеря изпих 1 (непълна) чаша вино, но нещо ми беше лошо (6-7 км пеша, танци и коремни преси, МЦ и диета - май ми дойде в повече)
Днес мляко и ябълки, а на вечеря - таратор!
Хубав ден!

# 16
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 920
Добър ден от мен! Днес ще пътувам и няма да съм стриктна. Утре ще наваксам. Страхотен минусов ден на всички! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро и от мен! Hug

Лиде, мерси за кафето , а аватара ти е Страхооотеееен! Peace

Нямам много време, защото малкия се разболя и си тръгвам....с температура е  Cry Отлага се операцията, чак до м.Юли....не мога да си намеря място от яд...Толкова тичане, изследвания...тормоз и за детето и за нас....  ooooh!

Хайде да не ви занимавам повече....

 Вчера бях на спорт и в тази жега станах вир - вода Grinning , което е добре, де. Единственото прегрешение е, че размених белтъчините. За обяд  пилешко, а за вечеря сирене, но и в двата случая с краставица.

Успешен ден, милички!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 950
Днес като последен ден от първата диета го отпразнувах подобаващо - направо като свободен ден си го направих  Embarassed Embarassed , но имах повод - РД на една колежка  bowuu


Сати   Hug, дано бързо оздравява сина ти  Peace

b_ivanova , Hug и аз пих снощи чаша вино , но нямам никакъв плюс. Като пия вино мисля, че не ми се отразява особено  newsm78

be sunny  Hug случвало ми се е преди и по време на МЦ и повече да съм в плюс  Sad Така че се мери чак като свърши  Peace

Кала , Hug наоколо ли си  Heart Eyes

Много  Hug и  Heart Eyes на всички Страхотни момичета!

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:26 от lideto70

# 19
  • Мнения: 176
zdraveite momi4eta.
iskam da vi popitam-6te imam li pak dobar rezultat,ako  pak 6te naprava 2 sedmici tazi strahotna dietka.predi 3 meseca spazvah striktno i imam 6 svaleni kg.no sam 4ula,4e organizam pomni dieti i sega niama da imam takav rezultat.
a vie kakvo 6te kajete??? newsm78    bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
красофифа  Hug аз я правя два-три пъти с горе-доло еднакъв резултат по 3 кг , но без да съм много стриктна. Този път може би само 2 кг, но пак повтарям - не съм много стриктна  Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 425
Гладнааааааа съмммммммм  Shocked Чувствам,че ще налапам нещо забранено  Rolling Eyes иначе съм наоколо на тараторено-воден ден  Rolling Eyes нали е пълнолуние днес   Crazy


Красофифа,да права си,че тялото помни,но пък подходящата диета  трудничко се открива .....и след като си имала добър резултат преди,защо да го нямаш и сега  Peace аз ако съм на теб ще опитам  Peace

Сати, неприятно....дано другият път мине и замине и да забравите вече Praynig Praynig Praynig

Леко ми е нервно днес дали е от глада или от пълнолунието  newsm78, а може би защото дечко от седмица не спи през деня и не иска да заспива сам  Close

Не знам къде съм  #Crazy
 


Последна редакция: вт, 20 май 2008, 17:52 от Kaлa

# 22
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 178
Здравейте,
аз съм режимна, току що прегреших с едно "носле" - на дъщеря ми сладоледа Бруни има носле и тя не го обича - та аз го отхапах......

# 23
  • Мнения: 176
blagodara za kompetentni otgovori.ot utre sam s vas Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета! Hug Hug Hug





Обещания отчет за двете седмици на Диета № 1 - свалени 2 кг. Не съм била много стриктна  Blush така , че мисля, че не е зле този резултат. Днес ще съм пак на млечен ден, а утре може би ще карам един ден на жито, а пък после - още не съм решила , но със сигурност някой от Страхотните режими  Peace


КалаHug моите деца от малки не искаха да спят през деня и се сещам какво ти е. Но - така е - да са живи и здрави - растат и имат вече собствено мнение  Laughing

СатиHug надявам се днес твоето момченце да няма температура  Peace

красофифа  Hug , успешен нов старт със Страхотната диета!  Peace

b_ivanova , Пипи, Абирена , камерън диас , _Rossy_ , be sunny  и всички други Страхотни  Hug Hug Hug

Страхотен ден пълен с минуси!!!

# 25
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 178
Добро утро,
аз днес съм на въглехидратен ден - още се колебая ориз или боб ми се яде.
Вчера приключих деня успешно - е количеството на таратора беше голямо, но  като общо количество не надхвърлях 2 кг. мляко. Прегрешение - 1 чаша вино за компания на половинката.
Днес изоставам с ходенето - дойдох на работа с кола и си спестих ходенето от 3 км. Но довечера съм на танци и ще наваксам с подскачане.
На всички новодошли - това е вярната диета - вчера една позната ме видя и ме пита защо пак съм на диета, като съм си слаба. Така че и два месеца отпускане (накрая и със сладолед и козунаци...) не са ми навредили.
Сега искам да направя 10 дни - за прочистване на организма след всичките дни с агнешко и дроб-сълма, козунаци, сладкиши... и да се храня рационално.
Успех, ще се включа пак!
При правилно поставени цели - всеки ще успее!!!!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 178
Аз да се включа по темата за децата - и моята дъщеря - не спи през деня, когато си е вкъщи, на градината спи.
Хубав ден!

# 27
  • Мнения: 339
здравейте и от мен на всички. аз не съм много стриктна обаче гледам да не прекалявам
вчера - грейпфрут и от много задачи без обяд вечеря- салата с месо
днес - грейфрут и .....ще видим
доволна съм че и това успях има резултат - можеше и повече но и това стига   Peace
  bouquet

# 28
  • Мнения: 23
Хо-хо-хо
и днес свалете по едно кило!
Как сте всички? Аз отново нямам минуси дайте ми малко кураж newsm17
Сати, как е детето?
Целувки и минуси на всички Hug

# 29
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 178
Хо-хо-хо
и днес свалете по едно кило!
Как сте всички? Аз отново нямам минуси дайте ми малко кураж newsm17

Сигурна съм, че имаш резултат - просто не се мери! Сравнявай с дрехи или се мери със сантиметър!
Аз не се меря, а просто от 50 номер (а сега си извадих едни 7/8 от миналото лято 52 номер Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed) си купувам 44 (свободно ги закопчавам). Не ме интересува дали съм 55 или 60. (Започнах от 74).

Общи условия

Активация на акаунт