Нетърпелива съм вече през НОЕМВРИ да гушкам малкото човече!

  • 9 255
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 293
tinkatink , недей да плачеш и да си мислиш тъжни работи  Hug Всичко ще е наред с всички ни.

# 271
  • Мнения: 21
Здравейте сладурки  newsm51
Как сте? Аз също имах някакви тъпи болки преди седмица, но постепенно всичко отшумя.
Ще ида да ви изчета, защото за два дни сте изписали темата.

# 272
  • Мнения: 3 818
Е, Пепена, то никой не си мисли, че три напъна и половина те правят всъщност майка Wink
И аз разбирам жени, които са раждали вече да имат мнение по въпроса, но ми е странно как много момичета, които дори не са бременни, като чуят за нормално раждане изпадат в дълбок ужас. В последните  години се създава някаква масова психоза по отношение на нормалното раждане - колко е страшно, опасно и т.н. Това е единственото, което ме дразни мен лично. И твърдението, че нормалното раждане е по-опасно от секциото, което просто не е вярно. Оттам нататък, нямам абсолютно нищо против, ако ще всички майки на света да родят секцио Peace Мир да има  Wink

Да ви кажа, на мен си ми личи, че съм бременна и още как Laughing Коремът ми расте не с дни, а с часове, в автобусите вече масово ми правят място да седна, изобщо няма съмнение човек като ме погледне.

И да ви се оплача, подуват ми се краката Confused Това е от топлото, обаче се притеснявам да не стане някой проблем Confused Ако на някой някога му се е случвало таквози нещо и знае лек, да свирне Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле, защо не си полегнеш (като е в покой матката ще ти минат спазмите) и вземи но-шпа(както ти каза хриска).
И на мен ми беше така преди известно време и доктора ми каза само да лежа и да пия но-шпа 3 по 2 и за 1-2 дена ми мина.
Надявам се да съм ти била полезна Hug
Титанке, много си ми полезна, миличка, ама освен връз бюрото да скръстя крачоли, другаде няма къде Tired
Иначе вечер щом се прибера и полягам и вирвам краците нависоко, ама сега няма начин ooooh!

# 274
  • Мнения: 611
 Joy Joy Joy И аз като видя Тинка , все на Титанка ми се струва , ама не е  Laughing
Тин Heart Eyes


Фаери аз също от 1-2 дни забелязвам че ми се подуват и отичат краката и се зачудих от какво е , преди този проблем ми се появи чак в 9-ти месец , а сега нз какво става ooooh!

# 275
  • Мнения: 3 818
Хриска, сигурно е от топлото време. Аз също през предната бременност отекох две седмици преди раждането, но тогава родих април и изкарах цялата бременност на студено. А сега тия жеги ме мъчат страшно. На всичкото отгоре и килограмите си ми тежат, та не знам, трябва да направя нещо по въпроса, защото не си представям август какво ще е.
Но днес се разхлади де, слава богу, аз както не обичам топлината, днес се чувствам чудесно  Mr. Green

# 276
  • София
  • Мнения: 191
Joy Joy Joy И аз като видя Тинка , все на Титанка ми се струва , ама не е  Laughing
Тин Heart Eyes

Mr. Green ама аз съм и титанка Heart Eyes
Мишле, какво чакаш давай връз бюрото, все пак си бъдеща мама - на нас всичко ни е позволено Mr. Green
Hotlady - няма д амисля лошо обещавам Hug

# 277
  • Мнения: 611
Ъхъм , сигурно ще е от жегите  Rolling Eyes Аз си мисля че може да е и от това , че по цял ден стоя на стол и няма къде да си вдигна краката дори за 5 минути Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 344
Софиииии хайде де чакам те в Айтос  Mr. Green
Аз не се сърдя бе мацки , но просто ми стана обидно че не разбрахте за какво говоря и така оприличихте думите ми ( особено Софито  Crossing Arms ). Никого не съм искала да обидя , естествено че избора си е личен , просто изразих мнение, но вече КРАЙ , няма повече да повторя тази грешка Whistling

Ей, манмуно Wink Можеш да си говориш каквото си искаш! Аз обичам да споря с невраждебно настроени, като теб. Ако успееш да ме убедиш в твоята теза - 1:0 за теб Wink Нищо лошо няма да си говорим, нали?


Джули, стискам на ръцете и на краката  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 279
  • Мнения: 344
Хрис, все ще те питам  newsm78 ... ти Каролина Гочева и Павел незнамкакъв си, видя ли ги в Айтос? То много звезди при вас, голямо чудо  Joy

Татко Барба, т'ва за пола не ми излиза  Naughty

Лиде, не се крий   Heart Eyes Hug К'во стана на прегледа  Thinking

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 18:00 от sophiepp

# 280
  • русе
  • Мнения: 15
Мацки каквото и да ви казват лекарите и другите майки секциото е ОПЕРАЦИЯ - режат се мускули, нерви, които никога няма да бъдат и да функционрат както преди операцията, а да не говорим, че съм чела и слушала за разни усложнения и последствия.

Много съм "ЗА", радвам се, че срещам единомислещи, а за годинките.....е, какво пък, мои са си, нямам комплекси Sunglasses . Хубава вечер на всички!

# 281
  • русе
  • Мнения: 15
Е, нещо с цитата не се справих, извинете...

# 282
  • Мнения: 191
Здравеите милички. Изчетох ви по дягонала, но бързам да си кажа, още с първото поглеждане на видеозона лекарката се обърна и каза "вече всичко е наред" newsm44, направо извиках от щастие. Каза, че такива аномалиики се получавали когато плода е толкова малък. Каза че бебо е перфектен, и в този ред на мисли да ви кажа че ще имам СИН newsm44. Показа ми го на екрана, наистина - момченце. Взех си и резултатите и там всичко ми е в норма.
Благодаря ви за подкрепата, беше ми от полза smile3525. Сега вече мога да кажа новината на всичките си близки. Обичам ви lovekiss lovekiss.
 И да не забравя да кажа честито на Ели, със здраве да си носиш името и на всички именници днес.

Тонеска, веднага ми сложи синиото щъркелче или момченце  love001.

# 283
  • София
  • Мнения: 167
Мацки, гледам добре ви се е отразило задушното време, поспорили сте, освежили сте се  Mr. Green
Хрисе, ти какво се връзваш и аз съм на мнение, че нормалното раждане е по-добрия вариант още повече, навсякъде казват че ако първото е секцио и второто  трябва да е. Ама всеки си решава за себе си какво толкова. Мен отсега ме е страх та може и в последния момент да сдам багажа  Sunglasses
Джули, стискам палци и при теб всичко да е наред както при Софи и да си имаш едно здраво бебче зимъска  smile3504

Рози, Честито за хубавите резултати!!!

Мишле, не се прави на героиня пий но шпа. Мен ме болеше така миналата седмица и сега като се напрегна малко повече и си пия по 2 но шпа, lightblue ми каза, че може да са някакви контракции та въпроса не е да видиш колко ще издържиш на болка, още е рано затова, ами матката да е в покой и бебето да е добре Naughty

Ели, и Косъо на Rumya, да са ви живи и здрави имената!!!! smile3525

hana и лидето май ( ако съм объркала извинете ме, изчетох цялата тема наведнъж...) успех утре и чакаме отчет след това


Хриси и Fairy, и моите крака се подуват много още от обяд а не е ли рано да се подуваме от сега????

hot lady, честити розови полички!!!!!

лека вечер отивам да сготвя нещо за вечеря.....


# 284
  • София
  • Мнения: 167
Здравеите милички. Изчетох ви по дягонала, но бързам да си кажа, още с първото поглеждане на видеозона лекарката се обърна и каза "вече всичко е наред" newsm44, направо извиках от щастие. Каза, че такива аномалиики се получавали когато плода е толкова малък. Каза че бебо е перфектен, и в този ред на мисли да ви кажа че ще имам СИН newsm44. Показа ми го на екрана, наистина - момченце. Взех си и резултатите и там всичко ми е в норма.
Благодаря ви за подкрепата, беше ми от полза smile3525. Сега вече мога да кажа новината на всичките си близки. Обичам ви lovekiss lovekiss.
 И да не забравя да кажа честито на Ели, със здраве да си носиш името и на всички именници днес.

Тонеска, веднага ми сложи синиото щъркелче или момченце  love001.



ЧЕСТИТ СИН ЩЪРКЕЛ ЛИДЕ, аз докато се чудел вчера или днес си на преглед то се показало.

Общи условия

Активация на акаунт