Препоръка за невролог варна

  • 220 111
  • 316
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 178
Реа, с него говорих по мобилния.. каза, че до края на годината няма часове по ЗК

# 226
  • Мнения: 11 493
KOTE, хммм страно ми е, но така или иначе си притеснена сега и направлението ти е важно да изпълниш, пробай при Делиганева, но там нито съвет нито кординати мога да дам Peace
Виждам сега, че и след НГ ти важи направлението, защо не записа тогава час?

# 227
  • Мнения: 5 178
Защото Щилянов ще записва часове на 3.01 за януари месец.. Така като гледам, ако не се класираме за Щилянов просто ще изгори направлението. Обаждах се и в Терапията, там дават часове по ЗК чак за 9 Февруари ooooh!

# 228
  • Мнения: 11 493
Другият ми съвет който мога да ти дам е - отиваш ( ако не са отпуска ) и чакаш докато минете, едва ли някой ще ви откаже.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ако е Ралчева, като нищо може и да не ви приеме! Но пробвайте, другия вариант е да върнете това направление на лекаря който ви го е дал и когато успеете да си запишете час да вземете ново направление!

# 230
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Ако е Ралчева, като нищо може и да не ви приеме! Но пробвайте, другия вариант е да върнете това направление на лекаря който ви го е дал и когато успеете да си запишете час да вземете ново направление!

Да, така се практикува като не можеш да ползваш направлението. Не вярвам да откаже лекарят, издал направлението  Peace

# 231
  • Мнения: 1 425
Момичета можете ли да ми препоръчате невролог за възрастни. Проблема е, че на мъжа ми има болка в крака, от възпален нерв. Ходи преди няколко месеца при д-р Щиркова, но тя му изписа една торба със лекарства, а резултат няма никакъв, болката се увеличава. Моля ви препоръчайте ми някой, който обръща внимание на пациентите си и предписва адекватно и точно лечение!

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ами в Терапията освен там да питате, за възрастни знам че има двама единия уж бил добър, но не помня имената!

# 233
  • Мнения: 31
А вие ходихте ли да и кажете какъв е ефекта от назначеното лечение? Какво точно ви е изписала?

Тя е една от най-добрите, когато се касае за периферна нервна система!!?!
Други добри варианти са д-р Кокарешкова и д-р Новаков.

# 234
  • Мнения: 18
Здравейте, мили майчета, бихте ли могли да ми кажете колко е цената на прегледа и ЕЕГ при д-р Делигалева.
Благодаря предварително

# 235
  • Мнения: 3 540
Здравейте, мили майчета, бихте ли могли да ми кажете колко е цената на прегледа и ЕЕГ при д-р Делигалева.
Благодаря предварително
Д-р Делиганева е в майчински и в момента не работи.

# 236
  • Мнения: 18
благодаря много за бързия отговор, а кого бихте препоръчали. Моят случай е следният, дъщеря ми направи фебрилен гърч на 23. 09 и втори преди седмица. Страшно съм притеснена и искам да се консултирам с невролог. Аз съм от Разград, а тук няма детски.

# 237
  • Мнения: 3 540
detstvo , навярно София ви е далеч, но за да получите точна консултация, може да се обърнете към университетска болница ,,Свети Наум" със завеждащ детска неврология доц. Божинова.
А ако детето ви е под 2г. и от там откажат консулт, тогава в Педиатрията при доц. Литвиненко.
Ако ви трябват координати за записване на час, пишете, ще ви дам нужното.

# 238
  • Мнения: 18
София наистина ми е доста далеч, а предполагам че няма да стане с едно ходене и затова бих предпочела нещо по- близо, а пътя за едно малко дете е доста. Детето е на година и половина, от Разград ни насочиха към  Ралчева, но като прочетох мненията за нея направо се отказах. Надявах се да ми препоръчате някой друг.

# 239
  • Мнения: 3 540
За съжаление няма друг Детски невролог във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт