Препоръка за невролог варна

  • 219 799
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 18
а да разбирам ли, че този д-р Щилянов, дано не бъркам името не е детски

# 241
  • Мнения: 18
а да разбирам ли, че този д- р Щилянов ако не бъркам името няма да ми свърши работа
 newsm78

# 242
  • Мнения: 3 540
detstvo, д-р Щилянов, може да ви свърши така наречената от вас работа, но той си е на кабинет, ако нямате ЕЕГ, трябва да търсите къде да го направите, за да ви го разчетът.
Понякога се случва, въпреки, че сте с час да чакате доста дълго.
Вие, след 2рият пристъп, лежали ли сте в болница!
 

# 243
  • Мнения: 18
Лежахме след първия, но нищо само температуропонижаващи и фенобарбитал.След втория ни направиха ЕЕГ, но лекарката каза, че имало някакви огнища, но тъй като гърча е бил предната вечер било нормално да е така. Аз разполагам с това ЕЕГ, не е проблем да си платя и да си направя друго и да отида с него при д- р Щилянов, но дали ще ще го признае тъй като е правено от друг лекар

# 244
  • Мнения: 3 540
Д-р Щилянов, не разполага с ЕЕГ апаратура, но ако желаеш, заповядай в нашата тема, в 1ва страница има линк, за координати на лекари, може да се допиташ лично, до невролог, как да постъпиш.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690716.0

# 245
  • Мнения: 18
Благодаря от сърце.

# 246
  • Мнения: 18
Vanq 66, а можеш ли да ми кажеш д-р Делиганева докога е в отпуск. Ние направихме ново ЕЕГ, лекарят в Рз, който ми го прави ми каза че има леки вълни, които според него няма нужда да бъдат лекувани медикаментозно. С това ЕЕГ ходихме в Русе при д- р Алексиева, която ни изписа да пием Конвулекс, аз обаче съм резервирана и задължително искам друго мнение. Ако д-р Делиганева ще се върне скоро на работа, бих я изчакала.

# 247
  • Мнения: 3 540
detstvo , няма да е скоро на работа, поне 1 година.
Ще си гледа малката принцеса Simple Smile

# 248
  • Мнения: 18
   Cry Cry Cry .................. Благодаря много за отговора.

Не знам що за здравеопазване е това, щом за едно малко дете не може да се намери лекар без да обиколиш цялата страна и пак не е сигурно на кого ще попаднеш............. за кой ли път се възмущавам................но така е като сме решили да оцеляваме в БГ

# 249
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Здравейте може ли да ми препоръчате добър детски невролог във Варна?

# 250
  • Мнения: 680
И на мен да ми препоръчате:) то като чета май само имената на Ралчева и Щилиянов се споменават. Става въпрос за Варна

# 251
  • Мнения: 3 540
И на мен да ми препоръчате:) то като чета май само имената на Ралчева и Щилиянов се споменават. Става въпрос за Варна
На този етап са само те.

# 252
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
И на мен да ми препоръчате:) то като чета май само имената на Ралчева и Щилиянов се споменават. Става въпрос за Варна
На този етап са само те.
И нито един не е детски така ли? Понеже става въпрос за развитието на детето ми, нищо му няма попринцип но е едски агресивен понякога, не се заиграва много, много с деца и изобщо не чува какво му говорим Sad Мъжа ми иска на психолог да го водим, мисля че по дорбепри невролог първо и той вече да прецени има ли нужда...

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И двамата са детски невролози, но аз лично не съм доволна от тях! Единия е супер арогантен другия, пък джаста праста и си готов!

# 254
  • Мнения: 680
а дали при този щилиянов ще мога да се вредя до преди 24.05., защото  виждам че много ходят при него и евентуално някакви координати някой да ми каже.

предварително благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт