Дързост и красота - 7 или "Тейлинатор- I`LL BE BACK!..."

  • 23 030
  • 619
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 496
И аз на Формула-та се точа, ама има още 6 минутки до старта, така, че имам време за едно изречение.
Лана, как е заглавието на български?



Ей сега пускам анкета. Crazy

Резултатите от настоящата "Ще гледате ли ДиК, ако го излъчат отначало?" са:
Да!     - 30 (40.5%)
Не!    - 14 (18.9%)
Нееееее!    - 19 (25.7%)
Не знам!    - 11 (14.9%)

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 15:05 от мис арк

# 166
  • Мнения: 2 325
Айде Брукииии-гласувах Peace
Мис Арк,светкавична както винаги!

# 167
  • Мнения: 1 218
Lana аз за ко ти говоря, ти къде отиде .... айде стига толкова  Peace
Сега пък и актьорските качества са в плюс към неземната красота на ККЛ , туй пък как го измисли  newsm78
Вече се чудиш от кой кладенец вода да донесеш (не се обиждай сега, това е просто спор )
Все пак сме във форум, моето мнение за ККЛ си е такова каквото съм го заявила - за мен си е маймуна (без да съм искала да те засегна и грам, просто съм си изказала мнението, a ти си го приела твърде лично)

Между другото само да вметна, че Хънтър на два пъти се е нареждала в класацията на списание "Пийпъл" сред 50-те най-красиви личности в света  Peace  , била е редом до величия като Анджелина Джоли ...
Работи като модел (на няколко пъти я намирам в графа супер-модели ) около 5-6 години (това не е само споменаване , а факт ) преди да започне с актьорската си кариера ...

Айде сега пак ми говорете колко гоцка била KKL и нямало равна на нея   smile3502

(Малко го обърнахме като спора Шуми или Алонсо е по-добър  hahaha (Само Шумахер де , то е ясно  bowuu)

# 168
  • София
  • Мнения: 318
В анкетата гласувах за Брук. Винаги съм си я харесвала и за мен е по-красивата (естествена)

# 169
  • София
  • Мнения: 1 402
Гласувах - Тейлър!!!

Ама не гласувахме ли скоро за нещо подобно?  newsm78

# 170
  • Мнения: 4 496
И аз това се сетих, но тогава анкетата беше "Харесвате ли Брук?".
Тук включих всички дами от ДиК, за които се сетих. Ако съм пропуснала някоя, моля да бъда уведомена немедленно! Mr. Green

# 171
  • София
  • Мнения: 10 054
Lana аз за ко ти говоря, ти къде отиде .... айде стига толкова  Peace
Сега пък и актьорските качества са в плюс към неземната красота на ККЛ , туй пък как го измисли  newsm78
Вече се чудиш от кой кладенец вода да донесеш (не се обиждай сега, това е просто спор )
Все пак сме във форум, моето мнение за ККЛ си е такова каквото съм го заявила - за мен си е маймуна (без да съм искала да те засегна и грам, просто съм си изказала мнението, a ти си го приела твърде лично)

Между другото само да вметна, че Хънтър на два пъти се е нареждала в класацията на списание "Пийпъл" сред 50-те най-красиви личности в света  Peace  , била е редом до величия като Анджелина Джоли ...
Работи като модел (на няколко пъти я намирам в графа супер-модели ) около 5-6 години (това не е само споменаване , а факт ) преди да започне с актьорската си кариера ...

Айде сега пак ми говорете колко гоцка била KKL и нямало равна на нея   smile3502

(Малко го обърнахме като спора Шуми или Алонсо е по-добър  hahaha (Само Шумахер де , то е ясно  bowuu)

Само Шумахер, ама вече е пенсионер! Joy
Viva, Nando!

А иначе, не ми приписвай неща, които не съм казала. За последно. Хънтър беше изключително красива жена, преди няколко готини, сега е прилична. ККЛ е красива, никъде не съм казала неземна. И е по-добра актриса. А това го подхванах, защото в актьоркста професия е по-важно да си добър актьор, отколкото да си най-красивата жена.
Ако ми покажеш къде я намираш, Хънтър де, в тая графа, цена няма да имаш, щото иначе си е твърдение, а не ФАКТ., тоест била е модел, ама какво от това, то кой не е бил...а и за сведение не си ме засегнала, нали спорим Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 17:59 от Lana

# 172
  • Мнения: 1 218

Ако ми покажеш къде я намираш, Хънтър де, в тая графа, цена няма да имаш, щото иначе си е твърдение, а не ФАКТ.


Еййййй е сега си нанана - наврях се в някакъв полски форум за Хънтърчето и там имаше много фотоси от активната и кариера на фотомодел.
Ма това след 3 часа ровене щот немаше ко да правя. И при все това ако на чичко Гугъл му напишеш, каквото търсиш ти излизат хиляда сайта с Hunter Tylo supermodel   Peace   (Ама е хубаво намеря пак форума, че имаше много яко инфо  Peace )

Нали вече правихме тази анкетка  newsm78 (аз чак сега я видях  Crazy)

# 173
  • София
  • Мнения: 10 054
Ееееее, много е лесно така, аз като казвам нещо, давам инфо, не просто си приказвам.
Ще потърся този полски форум Simple Smile

# 174
  • Мнения: 4 496
И аз това се сетих, но тогава анкетата беше "Харесвате ли Брук?".
Тук включих всички дами от ДиК, за които се сетих. Ако съм пропуснала някоя, моля да бъда уведомена немедленно! Mr. Green
Да се самоцитирам.

Тогава нямаше опция"Не харесвам Брук, защото харесвам Тейлър" или образно казано, нямаше равнопоставеност. Този път има. Mr. Green

# 175
  • Мнения: 2 325
Тази анкета не е като дали харесваме Брук или не ,тук са вкл*чени всички дами и мисля е по-интересно!
Вече Стефанка е с 2 фенки  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 4 496
Утре ще има бърз напредък в анкетата. Тогава ще стане интересно! Crazy

# 177
  • Варна
  • Мнения: 482
Утре ще има бърз напредък в анкетата. Тогава ще стане интересно! Crazy

Точно така! То отсега си личи коя е по-харесваната актриса!  Hug

# 178
  • Мнения: 1 218
Aйде още един глас за Стефка, кефи ме като актриса  Peace

# 179
  • Мнения: 673
  Аз пък гласувах за Дарла. Crossing Arms Прави се на тъпа ,но май е скрита лимонка.

Общи условия

Активация на акаунт