Моля,за мнение за 120 ОУ гр.София

  • 98 822
  • 376
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 576
Ние не сме в района, доста рано ще трябва да тръгва детето.
Дават ли им домашни, после проверяват ли ги? Гледам, че се представят добре на матурите.

# 346
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499
По всички предмети има различни учители. Дъщеря ми завършва седми клас, синът ми-пети. По основните предмети учителите са им различни. Само по история, биология, география са еднакви. Така, че учители ще ви се паднат никой не може да каже. И от двете преподавателки по математика сме много доволни. За жалост учителката на дъщеря ми отсъства почти целия седми клас заради ковид и усложнения и без допълнителна школа едва ли щеше да се справи добре на НВО. Почти всички деца ходят на уроци и школи. Това обаче не значи, че преподавателите не са добри. Синът ми е влюбен в учителката си по МАТ. Тя го запали по математическа лингвистика и участва в състезания и се представя отлично.
Ние също не живеем до училището. Ходят с метро. Стига се бързо. Не се оплакват децата.

# 347
  • Мнения: 576
Благодаря!
Много полезно мнение.

# 348
  • София
  • Мнения: 17 905
По всички предмети има различни учители. Дъщеря ми завършва седми клас, синът ми-пети. По основните предмети учителите са им различни. Само по история, биология, география са еднакви. Така, че учители ще ви се паднат никой не може да каже. И от двете преподавателки по математика сме много доволни. За жалост учителката на дъщеря ми отсъства почти целия седми клас заради ковид и усложнения и без допълнителна школа едва ли щеше да се справи добре на НВО. Почти всички деца ходят на уроци и школи. Това обаче не значи, че преподавателите не са добри. Синът ми е влюбен в учителката си по МАТ. Тя го запали по математическа лингвистика и участва в състезания и се представя отлично.
Ние също не живеем до училището. Ходят с метро. Стига се бързо. Не се оплакват децата.
Cydonia, сякаш векове са минали откакто децата ми завършиха 120-то.. А си го обичам и като моето основно училище някога.  Сега попаднах на поста ти и се запитах  кои са двете математички към днешна дата,  г-жа Митева беше напуснала, доколкото помня. Г-жа Памукчиева и г-жа Шипочка ли са? Кого събори така сериозно Ковид? SadИли има и нов преподавател?

# 349
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499
Г-жа Памукчиева отсъства дълго. А другата учителка е г-жа Регина Бабенко. Страхотни преподавателки.

# 350
  • София
  • Мнения: 7 171
Много се радвам, че училището е намерило нов добър преподавател по математика. Simple Smile

# 351
  • Мнения: 253
По всички предмети има различни учители. Дъщеря ми завършва седми клас, синът ми-пети. По основните предмети учителите са им различни. Само по история, биология, география са еднакви. Така, че учители ще ви се паднат никой не може да каже. И от двете преподавателки по математика сме много доволни. За жалост учителката на дъщеря ми отсъства почти целия седми клас заради ковид и усложнения и без допълнителна школа едва ли щеше да се справи добре на НВО. Почти всички деца ходят на уроци и школи. Това обаче не значи, че преподавателите не са добри. Синът ми е влюбен в учителката си по МАТ. Тя го запали по математическа лингвистика и участва в състезания и се представя отлично.
Ние също не живеем до училището. Ходят с метро. Стига се бързо. Не се оплакват децата.

Може ли да споделите коя е учителката по математика?

# 352
  • София
  • Мнения: 2 229
Г-жа Памукчиева отсъства дълго. А другата учителка е г-жа Регина Бабенко. Страхотни преподавателки.
Айде и тук да се засечем😂 Май не са от един клас госпожиците:).
Русалчо, Памукчиева едва оцеля. Бяха я отписали. Шипочка само нареждаше, че положението е критично и плашеше децата. Но и моята щерка много я обикна. Заместваше я някаква математичка от 91НЕГ (Вандусиел). Направо бяхме вдигнали ръце от нея. На всеки тест гледаше да ги прецака с нещо.
Добре, че се върна Памукчиева, макар и след Великден. Шипочка им водеше физиката.
За всички, които питат за 120 ОУ - прекрасно училище с много свестни, човечни и добри преподаватели. Ако имах трето дете, пак щях да го запиша там:).

# 353
  • София
  • Мнения: 17 905
Кат33,  от поста по-горе става ясно. На седмокласничката  на Cydonia явно е преподавала г-жа Памукчиева, тоест за момчето остава новото ( за мен поне) име  Регина Бабенко Simple Smile

Скиорче, ужас.. Добре, че вече е ОК. Това е г-жата, запалила искрата по мат у дъщеря ми Heart. Шипочка може да е добър математик/физик, но не ми е  нито на мен, нито на децата толкова на сърце като Памукчиева. А такова име Вандусиел в НЕГ не съм срещала, поне през последните 12 години, откакто следя гимназията покрай собствените ми и други близки деца. Справка в нета показва, че е преподавала (може би и още преподава) в 31-во.

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 18:04 от пенсионирана русалка

# 354
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499
Skiorche отдавна подозирах, че имаш нещо общо със 120то. Като четях постовете ти в седмокласната тема.

# 355
  • Мнения: 253
Кат33,  от поста по-горе става ясно. На седмокласничката  на Cydonia явно е преподавала г-жа Памукчиева, тоест за момчето остава новото ( за мен поне) име  Регина Бабенко Simple Smile

Скиорче, ужас.. Добре, че вече е ОК. Това е г-жата, запалила искрата по мат у дъщеря ми Heart. Шипочка може да е добър математик/физик, но не ми е  нито на мен, нито на децата толкова на сърце като Памукчиева. А такова име Вандусиел в НЕГ не съм срещала, поне през последните 12 години, откакто следя гимназията покрай собствените ми и други близки деца. Справка в нета показва, че е преподавала (може би и още преподава) в 31-во.

Синът ми завърши 7 клас миналата година в 120 ОУ, беше ми интересно коя е госпожата по мат ,от която са толкова доволни. Бабенко му преподаваше последната година и ние сме със смесени чувства към нея. Не бях прочела предишния пост.
Благодаря

# 356
  • Мнения: 5
Здравейте! Някой има ли представа, кои ще са госпожите, които ще поемат първи клас през учебната 2023-2024г?

# 357
  • София
  • Мнения: 596
Здравейте! Някой има ли представа, кои ще са госпожите, които ще поемат първи клас през учебната 2023-2024г?

Дъщеря ми тази година е в четвърти клас при г-жа Нинова, т.е тя би трябвало да поеме първи клас през следващата учебна година.
Г-жа Пушкарова също е класна на четвърти клас.

# 358
  • Мнения: 772
Здравейте! Бихте ли ми помогнали с информациата дали е вярно, че от втори клас децата са от 7.30 до 11.30, а след това няма места за занималнята за всички?

# 359
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499
Да, от втори клас децата минават на смени. Първа смяна започва в 7:30. И да, местата за занималня намаляват.

Общи условия

Активация на акаунт