Отново при вас

  • 2 266
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Клия, не е било като хората, да това не се е задържало.Ти си силна ще се справиш , прегръщам те за кураж Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 288
Съжалявам!

Разбирам мъката ти! Опитай да я преодолееш по-бързо!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Мила Клиа, много съжалявам за случилото се. Явно така е било писано. Опитай се да преодолееш мъката по-скоро и те чакаме пак на бебешкия фронт. Важното е,  че вече знаеш, че можеш да забременееш. Другият път ще бъде успешен, вярвай в това! Прегръщам те силно! Hug

# 18
  • Мнения: 402
Много съжалявам,прегръщам те силно и ти пожелавам много вяра.Сигурна съм,че пак ще успееш!!!

# 19
  • Мнения: 4 362
Знаеш,че всички те подкрепяме и сме с теб имаш ли нужда от нас!Бъди силна ще успеете отново сигурна съм,прегръщам те!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 841
Съжалявам много, каквото и да ти кажа сега, ще изглежда безмислено, но опитай да намериш сили и да погледнеш напред с надежда и повече вяра. Аз съм с теб! Heart Eyes

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Клиа мила съжалявам много HugПрегръщам те и смело към следващия ден.

# 22
  • Мнения: 3 205
Миличка Клиа, много съжалявам... Бъди силна и вярвай, че следващият път ще е успешен!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравей, Клиа!

Искрено съжалявам, че отново си при нас.  Cry Нямам думи, с които да мога да те успокоя. Мога само да те прегърна силно и да се опитам да намаля болката ти.
Но искам да ти кажа: горе главата, не се предавай и всичко скоро ще се нареди от самосебе си.

# 24
  • Мнения: 2 123
мила клия,
и аз страшно съжалявам за загубата ти... прекрасно мога да си представя как се чувстваш Sad
както момичетата са ти казали, може би така господ ти спестява евентуална по-голяма мъка...
дано се възстановиш по-скоро.
заминете някъде с мъжа ти... разнообрази се и се опитайте да си доставите колкото се може по-позитивни емоции!

С ТЕБ СМЕ! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 494
Мила Клиа, съжалявам за загубата ти! Бъди силна и се моля скоро да си щастлива! Прегръщам те!

# 26
  • Мнения: 1 930
Клиа, честно казано така се радвах, когато разбрах, че ще имаш бебенце, а сега.......... Cry, Мила бъди силна, както казва Лея, явно така е било писано, надявам се да бъдеш много силна и да продължиш да се бориш. Знаеш, че всяка една от тук е с теб и е подпряла рамо....само ти си знаеш какво ти е, и каква е болката, но се надявам  да се възстановиш. Бъди силна spoko

# 27
  • Мнения: 3 092
Истински съжалявам за загубата ти и аз.Вярвай ,че всяко зло е за добро и ако може това да те утеши - нали вече веднъж е станало със сигурност ще стане пак!
Прегръщам те  action032

# 28
  • Русе
  • Мнения: 526
   Мила Клиа, представям си какво ти е в момента... Много е тежко, но се преживява. На мен ми се случи вече 2 пъти, но както четох тук във форума-случило се е и на много други момичета освен нас. Не можем да се борим с природните закони, просто трябва да приемем нещата такива каквито са. Това, което можем да направим е да вдигнем смело глава и да посрещнем бъдещето, което ще ни донесе мечтаните бебчета Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 595
Клиа, когато прочетох за загубата ви ми беше толкова тежко, че не знаех какво да ти напиша. С радост чета всички темички за новопоявили се бъдещи мами. Аз самата чаках 5 месеца за моето бебче, което на повечето от вас ще им се стори смешно. Но тогава бях сама, плачех си сама и си изживявах болката всеки път сама. Срещах голямо неразбиране от другите, които ми повтаряха "е ти какво искаш".
Всички сме с теб и те подкрепяме, този форум е невероятен и дава сили на много момичета. Ако съм знаела по-рано за него сигурно нямаше да ми е толкова тежко. Вярвам, че случилото се е било за добро и че следващия път ще се задържи дребосъчето. Прегръщам те и ти желая много успех!

Общи условия

Активация на акаунт