LaRedoute - Кодове - 3

  • 32 101
  • 431
  •   1
Отговори
# 75
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой да успя да намали машината за хляб последните дни?

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 97
Ето код и от мен - 26069 Само  че не мога да ви кажа за какво е ...не разбирам Simple Smile   newsm78 Май е за намаления някакви.

# 77
  • Мнения: 733
Някой да успя да намали машината за хляб последните дни?

Да, намалява се, но трябва да имаш продукт на Ан Уейбърн от новата колекция. Преди искаше ненамален продукт над 15 евро. Вчера пробвах с обеци за 6.50, които бяха намалени, но от новата колекция, и с тях ми намали машината на 14.90  Peace

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 00:57 от Stefoni

# 78
  • Мнения: 521
Някой да е имал проблеми с подаръка за плаж? четох че една жена получила еспадрили и то детски. Много се чудя дали да го пускам

# 79
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Някой да е имал проблеми с подаръка за плаж? четох че една жена получила еспадрили и то детски. Много се чудя дали да го пускам
Според мен е станала смяна на артикулите тук в Бг пощите Peace

# 80
  • Мнения: 340
кода за куфара работи,но куфара е изчерпан-вчера пробвах не става Peace
Снощи пуснах поръчка с кода за куфара-70661-пак го има в наличност Peace
45381 и 57479 вече ме предадоха и мен за БД Crossing Arms

# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Снощи пуснах с 45381 и ми даде БД

# 82
  • Мнения: 423
Бингъл, за големия куфар става на въпрос, не за малката чанта, нали?

# 83
  • Мнения: 340
Двете вървят комплект Wink

# 84
  • Мнения: 1 745
Някой да е имал проблеми с подаръка за плаж? четох че една жена получила еспадрили и то детски. Много се чудя дали да го пускам

Аз го получих него,макар че се съмнявах!  Mr. Green Не е лош!Опитай,но чети дали е в наличност в момента на поръчката!  Peace

# 85
  • Мнения: 1 296
Пиша за успокоение на поръчалите с код 30147.Днес си получих пратка с този код.И то доста бързо.

# 86
  • Мнения: 1 462
Аз си получих пратка с код- подарък кожена чанта, цвят marron. / не помня точно кода/ и вместо чантата са ми пратили някаква покривка /Или поне на такова ми прилича  Laughing/

# 87
  • Мнения: 423
бингъл, много много тенкс Heart Eyes! Вече ги поръчах. Вчера и аз пуснах поръчка с код 45381 също ми даде БД.

# 88
  • у нас
  • Мнения: 660
Това подлежи ли на намаление с някой код http://www.laredoute.fr/vente-tunique-femme-a-bretelles.aspx?pro … e&pagesize=12
Опитах къде що код намерих,но не успях.Извинявам се предварително,но не съм от "старите" в темата и си подпитвам от време на време  Embarassed

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 96
Здравейте може ли някой да ми помогне за код който да ми намали ако може още тези маратонки
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3651100& … ue&ksource=-1

Общи условия

Активация на акаунт