АВГУСТовски надежди и мечти изпълват най-прекрасните ни дни

  • 16 370
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 762
Асе много ти благодаря. Успокои ме. Защото аз почти се бях спряла на нея, и като прочетох тези мнения и взех да се разколебавам,. Нали знаеш човек като не е виждал нещо, го удря на съмнения. Но ти все пак си я видяла с очите си и това ме успокоява. Аз се надявам на 10юни като идвам в София да я видя и аз и да имам възможност да си я запазя. Вие като ги гледахте имаше ли подходящи за момче цветове? И още един последен въпрос и няма да те занимавам повече: гумите дали са помпещи или просто са от плътните големи.

# 241
  • Мнения: 82
Ани и аз да се включа за количките-наистина са едни от най-леките триколки на пазара,но и е истина,че заради големите гуми в сгънато положение не са чак толкова малки.
за момче е в тъмно и светло син цвят,гумите са помпащи като помпата си влиза в цената

# 242
  • Мнения: 26
Ани мила първо да кажа, че количката може да се види (както ни обясниха) в магазини: "от А до Я за бебето" в Люлин 5 http://www.---некорек& … 90;---/karta.html и "9+" http://www.9plus.eu/, само се съмнявам продавачите да дадат толкова обстоятелствени обяснения.
Гумите са големи, помпащи се  и освен това помпата е включена към цената на количката, разполага и с достатъчно голям багажник за покупки, регулира се дръжката т.е. чупеща е и ако родителя е по-висок не е необходимо да се изгърбва, задната плътна страна на сенника може да се сваля и остава една мрежа, през която може да се вижда детенце, в сгънато положение както казах е доста компактна, но позволява също да се свали коша, както и предната гума и така рамката влиза спокойно в колата (аз карам засега поне Форд Фиеста 3 врати Wink ), не знам дали споменах че предното колело се блокира (при изкачване и слизане по стълби например), като блокировката се управлява от дръжката. Коша е с нормална широчина и това което ми хареса е, че е достатъчно затворен и изолиран от ветрове, като за зимата може да се сложи и зимно чувалче. Единствения минус ако може да се нарече така е, че няма опция за закрепване на столче за кола, но според мен това може да се преглътне и е по-скоро екстра, отколкото необходимост.
Това, което ни казаха в офиса е че количките са на изчерпване, защото очакват новата колекция и ако някой иска не е лошо да я вземе в кратки срокове Wink
Другото и безапелационно качество, несъмнено е цената и ако и здравината е такава, значи със Стели сме взели перфектните колички Wink
Амиии май е това  newsm78 Дано съм била полезна  Hug

# 243
  • Мнения: 215
Добро утро на всички!
Включвам се и аз по темата с покупките  и то със въпрос:). Спомям си, че някой беше писал по въпроса преди време. Знаете ли дали се продава регулираща се част за нивото на матрака на легълцето? И отностно матрачето - какво сте с взели или какво мислите да си вземете - от каква материя? Благодая предварително за инфото:)

# 244
  • Мнения: 10
Добро утрооооооо. Аз съм толкова развълнувана, че от днес съм отпуска. Следобяд съм на доктор. Пожелавам Ви срахотен ден Simple Smile

# 245
  • Мнения: 367
Здравейте,извинете ме,че нахлувам в темичката,но искам да ви кажа,че продавам комбинирана количка Чиполино Пуки ,цената подлежи на коментар.Който се заинтересува да ми пише на лични.Продавам я защото ще си вземаме лятна,иначе съм много доволна.Ползвана е само 4 м.и е още в гаранция
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299743.0

Леко бременеене на всички ви!!!

# 246
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Ани, и аз да се изкажа за количките zooper, които гледахме със Стела и Ася - и на мен това ми беше количката фаворит, дори мъжът ми я хареса, а той все намира недостатъци. Лека е, коша е достатъчно дълъг и широк и има напълно легнало положение, на което аз държа. Маневрена е и за триколка е много лека и с малки габарити. Цената също е много добра, за този клас. Само че за съжаление точно 1 см. е по-широка от нашия асансьор и ще трябва си търся друга количка  Sad Размерите и са ш. 65 см., д.101 см., за тези, които имат малки асансьори да си преценят.

# 247
  • Мнения: 3
Добро утро сладурки и от мен!  Hug
И за мен тази седмица и 2 дни от следващата са последни издихания тук в офиса и съм много ентусиазирана с предстоящия ремонт, море и всички хубави емоции, които ни предстоят! Честити колички на Стели и Ася! Най-красивите и послушни бебки да возите в тях!  Heart Eyes
Аз прекарах уикенда страхотно! В събота до обяд бяхме с моята приятелка на Витоша. Времето беше разкошно, а Крис учудващо послушен - може би защото имаше компания.  Wink След това поспах следобяд, а вечерта бяхме на гости в младото семейство да гледаме дисковете от сватбата. Голям кикот падна та така до 1 часа. Вчера водихме Крис на кино на Спийд Рейсър - много искаше да го гледа. След това искаше да ходим до парка, но ни заваля и затова предпочетохме да се приберем и да гледаме Джуманджи - много му хареса, а аз през това време успях да дремна около 1 час. Вечерта баба му дойде на гости и му донесе така бленуваната играчка и в резултат на което не можах да го сложа да спи до 22.30 часа. Абе с 2 думи - уикенд МЕЧТА! Днес имам среща с майсторите и да се разбираме от кога почвам ремонта и така......
Много ме засрамихте с тия покупки - още нищо не съм взела, ама дано няма изненади. Живот и здраве като се върна от морето и сестра ми ще си е дошла и ще ходиме заедно. Въпреки, че какво пък толкова - човек като има пари в джоба и за един ден е готов.
Граци честита отпуска, още малко и може да пукаме гуми в сладкарница Неделя, там до вас, дето е добре заредено от към "глоби петолевки", а?
Много усмихната седмица и не забравяйте, че 7-ми наближава.  Laughing
П.П. Асе ако в това заведение има градина,аз съм за - да не сме на затворено!

# 248
  • Мнения: 10
Леле във форума трябва да си назначим счетоводител и касиер да изчисляват глобите.....Simple Smile Доста станаха оттук 5 лв. оттам 5 лв. мама Дона ще фалираш ти казвам Simple Smile. С нетърпение очаквам да излезеш отпуска и по комшийски да си пием кафенце. Аз още незнам дали ще дойда на срещата Sad

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 129
Мерси за разясненията за количките. Много жалко, че в Бургас или поне Варна няма къде да се види на живо. Мъжо обеща ако трябва да дойдем до София да ги видим, ама с този ремонт не се знае кога ще е.
И аз съм до сряда включително на работа и след това отпуска. Вече не ме свърта в офиса  Crazy

# 250
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 762
Много благодаря на Асето и Мама Галка.
Асе, това за столчето не ме притеснява, тъй като ние доста пътуваме и за мене то е по-важен аксесоар за колата, отколкото за количката. За количката ми е важно да е лека и маневрена и да има поне чанта, чувалче и чадърче , които да мога да си поръчам. Надявам се и аз да успея да ги видя. Може би ще отида направо в офиса им в Младост, щом казваш че дават добри разяснения там. Иначе аз притеснения от към асансьора нямам, защото сме с голям, даже двоен бих казала.

На всички които са в отпуска вече честито. Благородно им завиждам. Аз ще поработя може би до края на юни, ако не и до средата на юли.

Poppi ,  и аз питах на няколко места в Бургас, но даже не са ги и чували. Аз се бях спряла на Мутсито, но имайки предвид цената на Зупъра, просто няма какво да се говори повече.
Poppi , ако искаш като излезеш в отпуска, някой ден можем да си спретнем бургаска срещичка. Има още 3 майчета от Бургас в този форум - janet80, tetka и shiila така че можем да организираме нещо. Ние с Жанет вече се срещахме края на март месец и си прекарахме много добре.

# 251
  • Мнения: 82
Добро утро на всички!
Включвам се и аз по темата с покупките  и то със въпрос:). Спомям си, че някой беше писал по въпроса преди време. Знаете ли дали се продава регулираща се част за нивото на матрака на легълцето? И отностно матрачето - какво сте с взели или какво мислите да си вземете - от каква материя? Благодая предварително за инфото:)

мила нашето матраче е на Магнифлекс-определено най-доброто,което може да се намери,има 5г гаранция,зимно и лятно лице,дишащо,антиакарно и всички други екстри  Simple Smile

аз сега пак стягам багажите за Белград(този път вече за последно обещавам  Laughing ),а следващата седмица съм решила да тръгна на лекциите за мами(абе тези хора луди ли са да ги направят в 9.30 в най-голямото задръстване  newsm78 )

аз вчера съгреших с 5 лева,но покрай вашето ядене на 50лв. съм решила и аз да хапна,ако ще после в затвора да ме вкарат за изнасилване  Joy

# 252
  • Мнения: 10
браво Стелче само така....то бива бива, ама не може вечно да се търпи. 9 месеца са това не ден и два.....! Успех ти пожелавам, ако трябва ще идвам след това в затвора да ти нося лак за нокти, че друго няма да ти трябва.....Само умната по пътя, ако имаш възможност спирай по-често за почивка. знам че всичко ще е ОК....! 

# 253
  • София
  • Мнения: 1 338
Добро утро, мацки Mr. Green (аз станах преди 1 час Laughing)
Как сте днес?
Аз вчера се поразходих в дъжда.. с една приятелка ядохме тортички в Неделя Rolling Eyes
Да се оплача.. на мен от няколко дена ми е адскиии мързеливо и не ми се прави нищичкоо..

Имам едно питане към вас.. Значи последния ми болничен беше за периода 12.05.-31.05. Следващия трябва да е 01.06.-20.06., но доки го е объркала и ще го пусне за 31.05.-19.06. Има ли някакъв проблем? newsm78 Мъжо ми каза, че проблем нямало само ще ми го изплатят 2-рия с 1 ден по-малко.. Вие какво ще кажете?

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 13:19 от IntRiGa_GirL

# 254
  • Мнения: 26
Интрига не е лошо доки да ти го оправи, нашите "човешки ресурси" ги връщат, защото после им ги връщат от НОИ.

Стели и аз мила хапнах от 50 лева таман два дена подред  newsm44 Ама много го обичам тоз моя мъж  Heart Eyes Стискам палци да успееш с хапването, споко после най-добрия адвокат ще ти намерим. Wink И да дойдеш на 7ми да се похвалиш Wink

Ааааа пропуснах да кажа, че количките ги има и в Пловдив, ако не се лъжа във Вис Виталис Wink

Аз съм официално на работа до 05.07, а после ще работя от нас Sad

Future_mama има една огромна почерпка от мен  Hug Неоренала е супер, след 2 хапчета вече имам глезен  Laughing

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 13:58 от Asija

Общи условия

Активация на акаунт