АВГУСТовски надежди и мечти изпълват най-прекрасните ни дни

  • 16 368
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 215
Отностно покупките имам следното питан още, свързано с матраюето. На нас ни подариха едно, причтели, чието дете е на 3 години. Тоест матрачето е ползвано 3 години, казват, че е много хубаво, с кокос, има две страни. Но аз се чудю дали да не си купим новичко, защото все пка това си еползвано 3 години, и се притеснчвам от хигиенна гледна точка. Какво ще ме посъветвате - особено вече имащите дечица майки? Много ви благодарч предварително за помоща:)
До скоро!
П.п.Благодаря на Стела за инфото!

# 256
  • София
  • Мнения: 1 338
Асе, благодаря мила.. Питах и в темата за майчинството и от там също ми казаха, че трябва да се поправи и сега ще бягам при доки, че утре им е комисията...
Айде от мен приятен ден и само положителни емоции Hug

# 257
  • Мнения: 26
Морскафея дъщеря ми като бебе спеше на кокосовия матрак на бившия ми девер и  нищо и нямаше, в смисъл нито алергии, нито нищо. Все пак го покриваш матрака с чаршаф.
Аз лично съм харесала ето този http://nani.bg/product_info.php?cPath=19_68&products_id=1257 … 89ed57152e0ba352e пенолатекса е с антиакарни свойства, а кокоса от своя страна държи матрака твърд (което е важно за гръбчето на бебето).

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:45 от Asija

# 258
  • Мнения: 215
Мерси много Ася за инфото:)!

# 259
записвам се и аз за 27 август.хем нямам търпение вече,хем имам чувството,че може малкият мъж всеки момент да тръгне да излиза

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 129
Ani_d, ще трябва да си организираме една срещичка задължително.
И аз като Asija може да поработвам от нас, че и до офиса може да се наложи да ходя понякога.

# 261
  • Мнения: 31
Стели да съгрешиш с 5 лв какво точно значи за 50 е ясно но за 5 newsm78
Наистина човек ато има парички всичко може да свърши за един ден.А замисляли ли сте се както си купуваме за момче или пък за момиче и изведнъж хоп то обратното.Голям маитап ще падне по някои път и това си мисля.
И мен ме е налегнал страшен мързел ли е незнам едвам гледам а нищо не правя.Нищо не ми се подхваща.Ще ми мине ли незнам аз няма да мога да си гледам детето ако си остана така....Ми постоянно съм изморена smile3507 нямам търпение да ми пуснат изследвания да видя дали всичко е наред.Маи наистина 2 треместър е наи хубав аз тогава си бях много добре.

# 262
  • Мнения: 3
Браво, виждам че тези които не сме на диета се увеличаваме!  Laughing  Wink
Асе щом и ти препоръчваш Неоренала значи и аз отивам да го взема днес, защото с теб сме на едни габарити. А гела на Др Тайс взе ли си го? Има ли ефект?
Аз събота и неделя нямам проблем, но дойда ли на работа и като провиса палци от бюрото и става  ooooh! Whistling
Morskafeia вземи си протектор за матрака и отгоре като го покриеш и с чаршаф няма проблеми, защо само да купуваш, като за тия пари можеш да му вземеш нещо друго.
Асе нищо не каза за кръчмето дето си предложила - има ли градина или маси на открито?

# 263
  • Мнения: 1 266
Да се отчета и аз Simple Smile
По най-нови данни бебка тежи 1028 гр. /тоест наваксала си е/ и е дълга 33 см.
Всичко ни е наред, само мама да преведе едно филмче и напред към морето!

# 264
  • Мнения: 26
Мамадона мила нямам идея дали има градина, ако ми се отвори дупка тази седмица ще мина да видя. А ако някой е ходил и знае имената на заведенията там, нека сподели аз ще се обадя и ще резервирам.

# 265
  • Мнения: 3 475
здравейте!  Grinning
гледахте ли "горещо" в събота? беше с Алена, обяснява за датите за раждане. успях да разбера смао, че не е добре да планираш секцио за 13,16,18, 29 и 4ти. били някакви кармични дни, разплати ала бала. някой гледа ли предаването? да сподели подробности  newsm78

# 266
  • Мнения: 1 266
здравейте!  Grinning
гледахте ли "горещо" в събота? беше с Алена, обяснява за датите за раждане. успях да разбера смао, че не е добре да планираш секцио за 13,16,18, 29 и 4ти. били някакви кармични дни, разплати ала бала. някой гледа ли предаването? да сподели подробности  newsm78

Аз съм си харесала 13.08. за секцио и Алена може само да затвърди решението ми. Егати.

# 267
  • Мнения: 3 475
здравейте!  Grinning
гледахте ли "горещо" в събота? беше с Алена, обяснява за датите за раждане. успях да разбера смао, че не е добре да планираш секцио за 13,16,18, 29 и 4ти. били някакви кармични дни, разплати ала бала. някой гледа ли предаването? да сподели подробности  newsm78

Аз съм си харесала 13.08. за секцио и Алена може само да затвърди решението ми. Егати.
Laughing еми и аз си мислех за 4ти , защото беб тогава промърда за 1ви път нали казват, че на която дата промърда бебето, на тази се ражда  newsm78 ама и с една приятелка, която се занимава с астрология с еконсултирах и тя каза, че 4ти не е добра дата. после си харесах 29ти и тя не била добра дата  Crossing Arms 3тии била най-подходящата дата от периода. и ква е тая дата?! 3ти?!  Crossing Arms

# 268
  • Мнения: 1 266
Laughing еми и аз си мислех за 4ти , защото беб тогава промърда за 1ви път нали казват, че на която дата промърда бебето, на тази се ражда  newsm78 ама и с една приятелка, която се занимава с астрология с еконсултирах и тя каза, че 4ти не е добра дата. после си харесах 29ти и тя не била добра дата  Crossing Arms 3тии била най-подходящата дата от периода. и ква е тая дата?! 3ти?!  Crossing Arms

Ми, и аз се занимавам с астрология и нумерология. Не съм проверявала 13-ти астрологично, но Алена открай време ми лази по нервите с тези простотии, с които си психира клиентите. Като чуя нещо от сорта на "кармична разплата" и ми се повдига.
А 3-ти звучи много симпатично, защо не? Simple Smile

# 269
  • Мнения: 3 475
Laughing еми и аз си мислех за 4ти , защото беб тогава промърда за 1ви път нали казват, че на която дата промърда бебето, на тази се ражда  newsm78 ама и с една приятелка, която се занимава с астрология с еконсултирах и тя каза, че 4ти не е добра дата. после си харесах 29ти и тя не била добра дата  Crossing Arms 3тии била най-подходящата дата от периода. и ква е тая дата?! 3ти?!  Crossing Arms

Ми, и аз се занимавам с астрология и нумерология. Не съм проверявала 13-ти астрологично, но Алена открай време ми лази по нервите с тези простотии, с които си психира клиентите. Като чуя нещо от сорта на "кармична разплата" и ми се повдига.
А 3-ти звучи много симпатично, защо не? Simple Smile
ами термина ми е 8ми, кой ще ме чака до 3ти  Rolling Eyes плановото секцио нали е 14-10 дни преди термин? мисля да насроча дата за секцио, а не да разчитам на случайности, че съвсем ще се психясам.
в четвъртък съм на консултация и ще видим какво ще каже лекарката  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт