АВГУСТовски надежди и мечти изпълват най-прекрасните ни дни

  • 16 369
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 202

Досега разглеждах албумчето-стели, имате нужда от четирикрилен гардероб за бебка май, а Joy
Аз м/у другото също я имам тази черта-да пазарувам без мярка, добре, че е мъжа ми, донякъде да ме озаптява(и той е щедър но е далеч по-прагматичен от мен); хем знам от опит с каката как доста дрешки буквално нови останаха, защото наистина растат с часове бебетата, а аз тогава бях накупила много неща с размер 0-3 м; тя съответно като се роди близо 4 кг, трябваше директно да мине на следващия размер hahahaама и сега ми се пазарува и трудно удържам да не се олея, добре, че съм заета и не мога да щъкам по магазините засега ooooh!
caprice-според мен напразно се терзаеш, признавам, че не гледам сериозно на астрологията, освен може би леко любопитство, но "Горещо" в събота не успях докрая да го издържа, дойдоха ми в повече приказките на алена за кармични разплати, бели магии, зачеване при незнам какви условия и т.н. #Crazy
сега смятам да ви оставям и да ходя да отнеса някоя и друга глоба Blush
mamadona-ти като тази седмица ти е последна на работа и нямаш комп у дома, значи ли това, че излизаш в нелегалност??? Thinkingнедей така, ти си една от "свежите струи" във форума ни, измисли нещо да си на линия Peace

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 19:21 от бланш

# 271
  • Лондон
  • Мнения: 56
Здравейте от мен! Ужасен понеделник днес...  Cry как ще издържа до 11 Юли с работата не знам...

Да ви разкажа нещо смешно от този уикенд... Ходихме с още една двойка на кино и другите 3-ма отидоха на Индиана Джоунс, а аз влязох да гледам Sex&The City сама.
И като ме хвана една носталгия по Америка (аз прекарах последните 7 години там и отскоро съм на острова) и мъка по приятелките ми там (тук още нямам такива), и като ревнах... не спрях 2 часа и половина - чак на моменти ми ставаше смешно каква съм ревла и освен това на какъв филм рева... (то и хормоните си казаха работата разбира се).  Жените до мен ме гледаха с такова съчувствие...   Сама, бременна и ревяща... Имах чувството, че едната до мен щеше да ме хване за ръката по едно време  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пълно куку  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 502
Едно не мога да разбера, всеки месец на едни и същи дати ли има кармична разплата?!?  hahaha Защото гледам, че юлките и  те обсъждат тези дати от Алена, но едва ли си мислят за август.   Laughing Wink
Между другото те вече имат първите 2 бебета - близначки!

Весел ден и по- малко астрология, повече естествено течение на реката!  Laughing

eya, вземи си болничен ако можеш!  Peace

# 273
  • Мнения: 26
Aaaaa Mamadona сега видях че си питала за гела и Неоренала, гела не съм взимала, защото честно казано не ми се надуха краката след цял ден в офиса, а съм там от 8 сутрин та до 17:30 плътно. А колежките като ме видяха днес, решиха че съм отслабнала, може би е заради регулиране на течностите в тялото  newsm78

А Алена с нейните депресарски изказвания и прогнози въобще не я слушам вече.  Е може ли да ми показва фул звездички и тя да ме убеждава колко ми е лош деня, ай сиктир  Twisted Evil Ами Стефи като е родена на 29 юли какво? Или пък една колежка, родена на петък 13, мнооого и гаден живота няма що (има две сладки дечица, любящ съпруг, стабилни и достатъчно добри доходи), да вярно че се скъсва от бачкане ама тя си е работохолик. Да са ни живи и здрави дечицата, пак казвам "писано на глава, на камък не ходи". Да живеем както трябва, пък да става каквото ще. Ейййй подпалих джапанките значи, много ме дразни таз жена. Искрено и съчувствам за преживяната трагедия (загубила е първото си дете), но не може да депресираш хората по този начин, дай на тези дати да не се раждат бебета а  #Cussing out И друго: прага не непоносимост и трудност на живота е различен при всеки човек. Айде тури Парис Хилтън да работи по цял ден в офиса и да си гледа децата, и да чисти, и всички нормални за нас неща, па елате я чуйте да ви каже колко е труден и шибан живота Simple Smile
Обаче аз си го харесвам и не си го сменям за всичките пари на света.
Дано ме разбрахте, че като се нервирам и почвам да говоря странно .

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 19:26 от Asija

# 274
  • Мнения: 3 475
Айде тури Пари Хилтън да работи по цял ден в офиса и да си гледа децата, и да чисти, и всички нормални за нас неща, па елате я чуйте да ви каже колко е труден и шибан живота Simple Smile
Обаче аз си го харесвам и не си го сменям за всичките пари на света.
Дано ме разбрахте, че като се нервирам и почвам да говоря странно .
Joy Joy Joy
ох, много ме разсмяхте.  hahaha
аз се намуцах  Mr. Green и почвам да работя (отново  ooooh! ) горкото ми бебе го подлудих. а сега като започне и сесията не ми се мисли  ooooh!

# 275
  • Мнения: 1
Днес навършваме с любимия мъж 6 месеца, откакто заживяхме заедно и точно толкова, откакто съм бременна  Wink По тоя случай съм си приготвила пачката с 5-левовия купюр и юруш на маслините   Heart Eyes

Добре, че не ме дестабилизира прогнозата на Алена, защото как щях да придумвам доктора да не излиза в отпуска, не знам  ooooh!

Отивам да си догледам Ролан Гароса, стара състезателка ръжда не хваща  Wink Разочарована съм... Гаргалчо нещо не се вълнува много-много, интелектуалец го раздава  Thinking

Приятна вечер !

# 276
  • Мнения: 26
Ааааа още нещо се сетих да ви се оплача - сирените днес. Като ги чуя и настръхвам, почвам да рева и аз незнам защо. Побъркват ме направо  Cry Излязох на балкона, както си трябва стоях, но да си призная гледах едно детенце на площадката как си играе, защото иначе щяха да ме освидетелстват колежките  Embarassed Вярно, че преди 10 год. на тази дата катастрофирахме челно с бившия ми мъж, аз бях бременна в началото на 8ми месец и може би правя някаква асоциация, знам ли кажете на вас как действат моля, та поне да знам дали доброволно да се регистрирам в психодиспансера  Embarassed

# 277
  • Мнения: 10
Влизам да се отчета и аз. Бебето ми е добре, в норма, чухме тоновете-чудесни(според доктора) беба е с главата надолу и с кръстосани крачета. Пуска ме да пътувам, казва, че съм като по учебник. Утре ще пускам кръв и урина изследвания, но според него всичко е ОК. Вече ще ходя на 2, а не на 3 седмици както досега, а от следващия месец през 10 дни или всяка седмица, зависи как се чувствам. Wink успокоих се значи....
Ася, със сигрност го свързваш с лоши спомени. Дръж се мъжката, а в психодиспансера нямаш работа. Споко нали мина.
Мисля да се заема с преброяването на глобите..... Laughing . Аз самата не си признавам, ама и аз май ще фалирам от глоби...къде 5 къде 50 лв.  Embarassed 
За Алена и аз я гледах, но по принцип не обръщам внимание на такива неща, но това което тя каза ми се стори адски абсурдно. Определено не и вярвам, нито съм изчислявала кога какво да ми се случва. не мога да правя такива планове....няма смисъл

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 20:01 от graciana

# 278
  • Мнения: 202
Аз пък свързвам сирените в чест на Ботев с хубав спомен и се надявам винаги да остане такъв-на 02.06., преди 12 години се омъжих за Единствения и все още го смятам за такъв Laughing
Не е истина-тия олигофрени от кастингите на Мюзик айдъл ме сгърчиха от смях, голяма гавра с "Бохемска рапсодия" ooooh! hahaha

# 279
  • София
  • Мнения: 1 338
Eто меее и мен Mr. Green

Да знаете само колко съм проста... Какви сгрешени болнични, какви 5 лева ме гонеха днеска и аз незнам #Crazy Отивам при доки и тя жената 3 пъти броя дните и ми вика, че този си е така.. ако има грешка е в предишния болничен.. и аз отивам до фирмата погледнах го и какво да видя.. ми то всичко си е наред... Никъде няма никакви грешки, ама аз къде блея незнам..
Напоследък все някакви глупости говоря, забравям къде какво съм оставила и т.н. май е от хормоните..знам ли!? newsm78

Бланш, честита годишнина мила!!.. Още много дълги години семеен и щастлив живот..и не напоследно място двете ви дечица да са живи и здрави, и да не спират да ви радвам bouquet
Относно матраците.. това креватче, което сме си избрали е с включено матраче.. незнам каква марка е Thinking

Лека нощ от мен и сладки бебешки сънища на всички Hug

# 280
  • Мнения: 215
Момичета, предо време някой беше качил програмата за бъдещи родители на 9месеца. Дали ще можете да я качите отново? Благодаря предварително!
Бланш честита годиянина! Бъдете винаги заедно така щастливи както до сега!

# 281
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Хора, здравейте,
Искам да ви въпросна нещо и ще очаквам съвети!
Как мислите - удачно ли ще бъде да пътувам с кола малко до планината - на има - няма 150-200км / в едната посока/ в края на 33г.с.? Тогава май вече е 8ми календарен месец /9ти лунарен ще е - те нали са по 4 седмици - от 33 до 36г.с./ - опасно ли е?
Вчера минахме с кола около 450км, е малко се уморих, но като се наспах снощи и се възстанових - днес си бях пушка на работа! Peace Тая вечер чистих като моторетка къщата, че нали правим ремонт и от това разнасяне на строителни материали беше адски прашолясало! Wink Много добре се чувствам на планински въздух и ми се ще да отида на закриването на съдебната ни година с колегите ми в село Скандало до водопада, било близо до Троян. Thinking

Честита годишнина на Бланш! Пожелавам ти да продължите в годините да гледате влюбено един в друг и както той е Единствен за теб, така и ти да бъдеш Единствена за него!  loveuuu

В Разградската ни тема се родиха поредните близнаци - втора двойка /пак момче и момиче/ за няма и месец и половина! Нашата кръстница трябва до 11.06. да роди нейното момченце, така че вече започнаха осезателните бебешки емоции около нас! Моля се всичко при Мимка - това е кръстницата да се развие добре, стискайте и вие палци, майчета! Praynig
~~

# 282
  • Мнения: 31
sindarella

уникална си с твоето пътуване и смелоста ти но щом се чувстваш добре отиди според мен ако ти се отразява добре чистия въздух и за бебчето ще е добре.Стискам палци на Мимка че и на нас малко ни остана.Между другото в Троян и околията е страхотно толкова чист въздух и така положително те зарежда миналото лято бйх там за 1 седмица много добре ми се отрази.Та стискам палци всичко да е ок и да си изкараш супер Mr. Green
Бланш честита ви годишнина още дълги тодини да сте много много щастливи  bouquet
А за Алена няма да се изказвам защото мисля че това е поредната измишльотина че ако тръгне беб да натикам обратно ли или да водя пазърлък с доки тои ще ме вземе за напълно луда ако му кажа какъв ми е довода ooooh!
Ама не ми се спи пак съм вапирясъла #Crazy
Изчезвам да натискам чаршафите че утре ще гледам като луда

# 283
  • Мнения: 92
Добро утроооооооооо  bouquet
С малко закъснение  Embarassedда честитя на Бланш годишнината(четох вчера поста ,но не съм зацепила ..нормално Embarassed)
честита годишнина Бланш ,още много години сеемен живот ви желая,обичайте се и се радвайте на децата ви Heart Eyes

Нямам за отчитане нищо,чакам си кръвните и др.седмица на доки Laughing
В жегите не ми се яде,нищооооооооо,а си мислех че ще си гася мъката по мъж ми с ядене и глобите които наложих АЗ от 5 лв Rolling Eyes.
Дидка стига чети,ами вземи драсни два реда.....

# 284
  • Мнения: 1 266
Хора, здравейте,
Искам да ви въпросна нещо и ще очаквам съвети!
Как мислите - удачно ли ще бъде да пътувам с кола малко до планината - на има - няма 150-200км / в едната посока/ в края на 33г.с.? Тогава май вече е 8ми календарен месец /9ти лунарен ще е - те нали са по 4 седмици - от 33 до 36г.с./ - опасно ли е?

Абе, не знам... аз пътувах петък-неделя до Кюстендил и Благоевград (в хубава кола, със страхотен шофьор), съвсем наблизо, уж, обаче не ми беше комфортмо.
Не мога да кажа, че се е случило нещо страшно, ама... май слагам край на пътешестването в седнало положение засега. До морето и наобратно - в спален вагон.
Обаче то си е индивидуално. Така че просто прецени - освен това дотогава има време, изчакай да видиш как ще се чувстваш няколко дни преди това.

Общи условия

Активация на акаунт