Френски га(р)джета и ма(дa)ми - 14

  • 17 336
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 194
Честито бебе Виктор! Да ви е жив и здрав и много щастлив!

Ей, Шомон, аз тъкмо се чудех за някаква идея за дълъг уикенд покрай 14, по-лесно да дочакаме август и морето. И тъй като нямам достатъчно фантазия пак дадох заявка за една къща м/у Сен мало и Мон Сен Мишел, но не съжалявам, района  е много красив. Идея за ваканс, мелинда Wink
Но ще си запиша и вулкания в реферансите

Мистик, стискам палци и аз за апарта. Знам колко е гадно да се плащат два наема, и ние минахме през този път преди две години, ама няма как , такава е системата.

Лека вечер и ....жалко за руснаците!

# 226
  • FRANCE
  • Мнения: 2 244
Честито бебе Виктор!

Поздрави от бг-земя и по-точно Плевен. Луфтханза наистина са супер.

Приятня ваканция на всички

# 227
  • Мнения: 3 241
Честито на Мамбата и от мен!
Много здраве и радост с малкия човек!!!!

Мистик, супер за апарта.

Кога ще правим парижка среща по удобно и за работещите време? Simple Smile

Лек ден на всички Simple Smile

# 228
  • Мнения: 24
Здравейте,

Първо честито на Мамбата, да е живо и здраво малкото и момченце!!!


Мелинда имаш дар слово да описваш събития  Wink

Iventse мисля, че Шомон замисля някаква среща удобна за всички, тя ще си каже.

Аз сега се връщам от солдите, вчера само гледах, днес по-смело се впуснах, но чакам цените да паднат още. Купувах в Петит Бато - там нещата винаги свършват бързо, в Карфур си купих бикини на 50% и от Есприт едно потниче. Ако някой се интересува ще пиша подробно и снимки. Тъкмо търсих една рецепта и гугъл ме изпрати насам  Grinning
Приятен ден и пишете ако сте купили нещо интересно за без пари Wink

# 229
  • Мнения: 353
А-а-а Коокай ме издаде


Има вероятност една градина да е празна следващата неделя!Дали е възможно тя да се понапълни в ранния следобед?Отговори на ЛС моля-да не досаждаме.

# 230
  • Мнения: 702
Много ли Солдите..... Laughing
Ние бяхме на визита на училището днес и сме във възторг  Peace
Страхотни условия  HugМалката искаше направо да остава С нетърпение ще чакаме Септември Party То и аз да бях дете и аз щях да искам да остана де Whistling
Иначе и ние понакупихме някой неща за детето дрешки разни и за мене някой работи но ще поизчакам още да намалят цените Wink
Лека вечер и целувки от нас  bouquet

Мамба честито момченце

# 231
  • Мнения: 1 194
Здравейте!
Аз пак съм на работа, но мисълта, че печеля пари за пътешествията ни ме окуражава да стискам зъби.
Аз тази година не "солдя". Нито за мен , нито за децата. Само малко подаръци трябва да купя, че свеки си заминава другата седмица...Ех, Шомон, неделя изпращаме свеки и посрещаме вуйна ми, май пак няма да се класираме за срещата с тази натоварена програма.
Тъй като тази година трябва да избирам м/у шопинг или ваканции, избрах втората опция. Ежедневието ме задушава и признавам, че само путъвания са ми в главата. Нещо мнооого трудно понасям 35 -те лазарника, дано скоро се оправя... Sad
Лека седмица Sunglasses

# 232
  • Мнения: X
Привет!
Аз изкарах супер уикенд. Бяхме на форумска среща на ноемврийски мами 2006 в едно хотелче в Чепеларе. Беше страхотно, децата са доволни, мамите още повече.

За солдите - аз бях скромна, записах се с няколко блузки и толкоз. Следващия път повече.

# 233
  • Мнения: 353
Сосиете Женерал  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

На моят мъж картата се размагнитизира преди няколко дни.
Отидохме до агенцията най-близко до работата му-неговата затваря в 17,15 часа(как да иде работещ човек???)От там само констатираха,че картата не работи и ни препратиха в неговата агенция.Опитах се да им звънна,но е един безумен тел секретар-съобщава работното време,препраща тези,дето са се объркали да се обадят към свръхтаксов телефон и затваря.  #2gunfire
Съответно се разходихме до агенцията тази сутрин...Познайте-казаха ни да си вземем рандеву с консейето...Да,ама консейето има свободно рандеву след две седмици  #2gunfire


Май се поизнервих вече.Добре ,че другата седмица си отиваме на ваканция у дома.Баби и деди ще поемат малчо,а мами,по примера на Мишето,ще се поглези с разкрасяващи процедури   Peace

# 234
  • Мнения: 1 194
Ох, Шомон наистина са кретени Сосиетето, и аз имам разни случки с тях. От колко време се опитвам да ги убедя да ми правят чекови книжки с новия адрес, а не с този отпреди две години, ама без успех!

Мишенце, браво на вас! Разкажи повече за уикенда?

Да ви се похваля и аз нещо дребно Wink Днес агенцията, от която наемаме жилището ми съобщиха, че имат да ми връщат 500 ?! Оказа се, че плащам много вноски за вода. Сега поне ще заминем на уикенд с чиста съвест, преди се чувствах малко некомфортно спрямо самата себе си hahaha

# 235
  • Мнения: X
Ох, тия френски банки. Всеки път ме измумяват с нещо, обикновено неприятно. Пък съм им колега (почти бивш).
Мария, хубав късмет с тия пари. Браво, да ги изхарчите с кеф на почивката! Нашите все искат, искат, я наема увеличават, я консумативи доплащаме. Писнаха ми.

За уикенда - бяхме в едно малко семейно хотелче, което работеше само за нас. Кухнята беше добра, цените народни, имаше разкошна затворена градина с трева и много играчки за децата, люлки, къщичка. И чеверме си направихме. Видяхме се на живо с мацките, поприказвахме. Супер беше. Следващото лято пак там.

# 236
  • Мнения: 1 909
Мише, я кажи как се казва хотелчето - звучи много примамливо!

Ние пък си имаме баба - ура! - Сашо толкова й се зарадва, че сутринта не закуси и после ми го върнаха уж болен от училище, болял го корема, не знам си какво - хапна здраво и запя, а после взеха да четат Бърборино с баба си. Един вид, преговаря си българския, че да е готов за пътуването до БГ.

Шомон, ако това може да те успокои, и другите банки ги вършат същите мизерии - постоянно трябва да ги държи под наблюдение човек Tired

# 237
  • Мнения: 847
Привет от мен!
Благодаря на вси4ки за пожеланията ! Hug  bouquet
Мишенце специално Благодаря на теб ,знаеш за какво !!!! Hug Heart Eyes
Раждането мина добре , много по-добре от първото !Имах епидурална, проте4е бавно ,защото 4акаха да имам разкритие за да ми я сложат ,но след това бебето излезе само за 10 минути!!!!
Аз и бебе Виктор сме добре , ве4е сме си в къщи - дребният папка ,и спи по цял ден , нямам за сега никакви проблеми с него ! LaughingБаткото е много доволен , постоянно го прегръща и целува и ве4е иска да играе с него ...
Направихме и първите солди , и мисля още да продължа!
Пожелавам ви весело и слън4ево лято на вси4ки!!! Hug

# 238
  • Мнения: 1 194
Мамба, добре завърнала се и честито отново! Много целувки за двамата братя -юнаци!
Хубаво, че няма да останеш с травматичня спомен от първото раждане. Вярно е, че никога не може да се гарантира, но все пак статистиката е ясна, че второто раждане е много по-леко и бързо, при условие, че не са изминали много години м/у двете. За пример: моето първо раждане -5 дни, второто-3 часа.

Мише, нашата агенция също непрекъснато ни скубе-този месец пак увеличиха наема,плащаме какви ли не такси. Просто напоследък се бяха оляли с водата и решиха малко да се коригират, тези пари всъщност са си наши, ама ги бях прежалила.

Ех, кога ли пак ще имам път към Родопите и аз? Като малка задължително ходехме с нашите поне няколко пъти годишно...

чумби, честита ви баба Wink Аз скоро ще се хваля, че нашата е заминала, ама контекста е друг Embarassed Кога заминават за Бг?

# 239
  • Мнения: 2 907
Преди година ви казах да бягате надалеч от Сосиете-то, ама кой ме слуша мен.


Къде е Роца? Много работи или разпуска вече на някой бряг? Роца, да ти кажа, че онези българи, които изпратих на rue Daguerre са много доволни, били очаровани от Париж и Монмартр. Така че голямо мерси на теб!

Ние се местим от 1/08. Получихме апарта, но ми е малко криво. Получихме го само защото сме и явно най-симпатични от всички кандидати. По доходи бяхме най-зле ( само с една заплата ) и собственичката не ми спести унижението ( " ma raison me dit "non", mais j'écoute mon coeur" и друго бла бла от рода ).
Сега се чувствам още по-стресирана и все си задавам въпроси като "Ами ако не намеря място в яслата за детето? Ами ако не успея веднага да си намеря работа и се проточи?". Не мога да спя, имам кошмари и такива неща.
Дано се наредят нещата, че след един месец безсъние няма да има сили да се местя...

И съответно тази година няма да има ваканция за нас  Cry

Общи условия

Активация на акаунт