Френски га(р)джета и ма(дa)ми - 14

  • 17 317
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 292
mystic поздравления за апартамента! Не се отчайвай всичко ще се нареди постепенно Hug
Black Mamba с малко закъснение честито бебче Виктор, да е жив и здрав и много да ви радва   bouquet
Шомон много гадна история с тази банка  Close Ние откакто я сменихме с Credit mutuel сме по-доволни!

Аз солдите тази година ги направих online  Mr. Green И зимните и летните главно за Дани купих разни дрешки от Obaibi.

Бях се зарекла след последния Мастер, че вече съм приключила с ученето, но днес си подадох документите за още един, който ми се струва перспективен, а и е само 6месеца плюс 3 месеца стаж. Много ми хареса, дано да ме приемат! Стискайте палци  Praynig

Тук е страшна жега! Уикенда бяхме из едни села около Велинград, че и плаж направихме!
Лека и успешна седмица на всички   bouquet

# 241
  • Мнения: 353
Мистик-поздравления за апарта...Да не започнеш сега и ти ремонти.Че Роца с тия стени в яйчено на черупки ,или беше черупки на яйца  newsm78 съвсем ни затъмни  Wink


Ако вчера сте чули крясъци от към Репюблик-аз бях.Оказа се,че могат да направят нова карта бльо за 3 дни,ако знаеш как да "преговаряш"... Laughing


Алпийско цвете-и аз се пробвам за Мастер.Дадоха ми две досиета-трета седмица се боря с бумагите...То не бяха мотивационни писма,то не беше професионален проект в две машинописни страници...А за капак и писмо обясняващо в детайли мотивите ми за записване точно в този Мастер...Плюс другите глупости...Все едно ще ставам дясна ръка на Сарко  Laughing
Ти какво се каниш да учиш.Аз -в социалната сфера.Ама с бг даскалска диплома накъде другаде  Laughing

А-а-а-а-а ясли  #2gunfire Отказаха ни в две от три възможни в нашият "град".Тук има 250 деца под 3 год,а само 80 места по яслите...Ама да не отварям темата  #Cussing out

# 242
  • Мнения: 1 325
Мамба, радвам се , че всичко е минало ок и имаш такова кротко момченце Hug
Мистик, всичко ще се нареди постепенно.Знаете ли , аз вече започнах всяка сутрин да правя терапия за душата си.Събуждам се с мисълта , че ме очаква един много приятен ден , изпълнен само с хубави моменти.Започнах да се радвам и на дребните неща от живота и се чувствам отлично Hug

# 243
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Идвам с една малко непроверена информация но все пак : отчетено е 5% радиация в България и се очаквало да скочи още. Не се знаело от къде идва или поне се правят на ударени. За да не ви уплаша казаха ми, че опасната радиация е 50% над нормата.
 Сега и за мен една новина. Полета се премести с 20 дена на пред на 25.08. защото на 1.09 са ме включили в графика в болницата в която ще работя. Стискайте палци така да ми тръгне, че не знам вече  Crazy

 Извинявам се но от бързане съм пропуснала да честитя  Embarassed
 Мамба честито бебенце, много да ви радва и да расте обгърнато от много любов  Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 17:18 от Мегита

# 244
  • Мнения: 6
Аз също чух от близки за високи нива на радиация в БГ. Има ли някой с повече инфо по въпроса?

# 245
# 246
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Аз пак съм тук  Simple Smile 

4естито на пропуснатите рожденници! Пожелавам им здраве, щастие и сбъдване на вси4ки ме4ти   Hug

Мамба, 4естито беб4е и тук  Heart Eyes

В4ера слушах по радиото как опровергават този слух и дори са инсталирали апарат, който постоянно от4ита нивото на радиация.

# 247
  • Мнения: 846
Момичета, както сте се заговорили за радиация и днес вече сигурно сме извън нормата с това, което се случи.
http://dnes.dir.bg/2008/07/03/news3159974.html

Да знаете, че се събудих от труса, който усетих  Shocked. Засега казват, че няма нищо опасно, но сутринта въздуха миришеше  Thinking

# 248
  • Мнения: 1 909
Ку-ку, минавам набързо да ви почерпя с нещо разхладително (сорбе от шампанско) за рождения ден на малкия ми мъж, който онзи ден стана на 6 години



Вчера правихме детско гардън парти и още не мога да се съвзема - то не бяха цамбуркания с дрехите в детското басейнче (едно момиченце си замина преоблечено с дрехи на Сашо  Grinning), пръскане с водни пистолети,  рисунки, които закачихме по всички щори на къщата, та сега си имаме постоянна изложба, игри на магнитни риби и какво ли не още, тераса омазана здраво с шоколадова торта, близалки и бонбонени хартийки из целия двор... но все пак поразиите не бяха много и децата  се забавляваха безумно  Tired

# 249
  • UK
  • Мнения: 1 351
  chumbi честит ти рожденик  Hug  bouquet

 Наистина е безотговорно да се твърди, че след експлозиите нямало опасност и няма да има замърсяване. За радиацията аз я знам от близък който е военен и във всяко поделение имат апарат за отчитане на радиацията и от него знам за надвишените стойности. Аз лично съм спряла да вярвам на глупостите на нашите управници. Дано да няма последици от този взрив...  Praynig

 Момичета имам въпрос. Дали ще ми позволят да нося кисело мляко за малкия и какви са условията ако има такива. Полета ни е в 9 вечерта и се притеснявам малко защото малкия по- това време вече спи и не знам как ще приеме полета. Дайте ми съвет  Praynig как се справяте вие  Rolling Eyes

# 250
  • Мнения: 292
Да страшничко си беше! В съня си помислих, че е земетресение. Всичко се разлюля (на 6 етаж сме кв. Редута). Грабнах детето от леглото му и в този момент видях гъбата дим през терасата. Днес ще сме си вкъщи, дано наистина няма нищо опасно във въздуха както говорят  Praynig


Шомон това с мастерите си е наистина голяма епопея! Аз имам два един sciences politiques и друг relations internationales, а този е няма нищо общо с тях  Mr. Green - уеб дизайн на страници на няколко езика. Даже вчера ми се обадиха да ходя на изпит, но им обясних, че в момента съм в София на работа и ми казаха, че можем да направим видео конференция за интервюто  Crazy Не очаквах чак такъв скорострелен отговор от тяхна страна - подадох си документите онзи ден  #Crazy

chumbi честит ви рожденик!!!! Много, много здраве и щастие му желая  bigdance2 наистина весело сте прекарали  Grinning

# 251
  • FRANCE
  • Мнения: 2 233
Здравейте и от нас,

chumbi честит ти рожденик 

Мамба честито бебенце.
 mystic поздравления за апартамента!

Ето по едно и за моят РД

лека нощ тук  в Плевен са големи жеги

# 252
  • Мнения: 1 194
чумби, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав и все така изобретателен!
мадам, честито и на теб РД! Всичко най-добро ти желая! Hug

Дано да няма последствия от всички тези инциденти в БГ! Praynig

# 253
  • Мнения: 2 907
Честито на Мадам и Чумбиния рожденик! Много здраве, късмет и щастие!   bouquet


Флоралпина, кажи ми, ти като родител доволна ли си от креш паронтал? Всички нормални креш в Страс са пълни за септември. Само една паронтал ми каза, че имат места и аз се хванах като удавник за сламка. Та сега се питам дали "качеството" на този вид ясли е добро...По колко родители са на смени? А спят ли децата следобед? Разкажи ако искаш от твоите впечатления.

# 254
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4умби, да ти е жив и здрав рожденника  Hug  Весело сте  си изкарали!

Мадам, 4естит рожден ден и на теб! Пожелавам ти вси4ко най-хубаво  Hug
  (между другото, в момента си ми само на 50 км., та знам за какви жеги говориш  Wink   

Мегита, още по-добре 4е малкия ще спи по време на полета,  по-сложно ще е ако не спи и дивее  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт