Много усмивки и късмет през новата 06.06 - 12.06

  • 9 346
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 730
Привет и от мен мили момичета!

Желая ви лека и пълна само с хубави новини седмица. Аз миналата седмица бях на лекар - изписа ми калциум фосфо С и трябва да си правя промивки с Тантум Роза. Днес пак трябва да ходя, но ще видя, че взе да ми писва. Пък и все пак в петък ходих.

Някой, ако има инфо за промивките, моля да ме насочи къде да прочета. Мерси предварително.

Още  веднъж лека седмица и само положителни емоции ............. и тестчета  Party

# 16
  • Мнения: 4 362
Та така ето ме и мен! Mr. Green!  
Теди страхотна вечеря ти е спретнал любимият!Тук времето е слънчево и само за плаж!
Леа мила не ме хвали толкова ще взема да се засрамя,:mrgreen: аз такова не съм чак толкова сладка да не съм ви в къщата  Mr. Green ,а сладурите сте вие двамката с Боби,представям си каква лудница е сега у вас с тази пушка,аз предлагам да му купите воден пистолет и да си направите една война супер ще е ако не като дойдете на морето тогава ще направим с Боби една война с водни пистолети купона ще е голям   Mr. Green  smile3521
Хей миткало Хера Завиждам ти направо !аз съм родена в този край по точно в Самоков и знам каква неземна красота е там особено като стане топло  newsm03 Аз като бях малка обичах да се търкалям по тревата на Рилският манастир там съм кръстена,а горе на гроба на Ив.Рилски има една чешмичка и там всеки си надписва пожелания и ги слага гарантирам ,че се сбъдват ти сложи ли си?Искам и аз там пък.......  smile3518 Искам сега посред лято ама моят неще иска на море а аз на планина

# 17
  • Мнения: 2 123
Аз миналата седмица бях на лекар - изписа ми калциум фосфо С и трябва да си правя промивки с Тантум Роза. Днес пак трябва да ходя, но ще видя, че взе да ми писва. Пък и все пак в петък ходих.

Някой, ако има инфо за промивките, моля да ме насочи къде да прочета. Мерси предварително.

За какво са ти предписани промивки?
Аз си правих 5 дни под ред сутрин и вечер промивки с 5 капки цитросепт в 500 мл преварена вода за активизирали се гъби. Много съм доволна. Можеш да го правиш и профилактично.

# 18
  • Мнения: 402
Здравейте и от мен,весела седмица ви пожелавам и много,много щастливи мигове.Искам да споделя с вас радостта си от това,което стана снощи-с мъжа ми живеем като семейство,но нямаме брак-не съм отваряла и дума за това пред него-добре ми е и така.Та прибирам се вчера от работа,говорим си,хапваме и т.н и т.н,по едно времи той ми казва: "Не мислиш ли,че трябва да се оженим вече,искам да кажа искаш ли да изживееш живота си с мене и да остареем заедно?"- и аз естествено приех! Така че скоро ще има сватба!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Весела нова седмица на всички и много двойки чертички!

# 19
  • Мнения: 7 716
Чудесно Laughing

# 20
  • Мнения: 144
Привет на всички и от мен!!! Wink
Това гадно време така е натежало, че така ми се спи едвам гледам в монитора. Embarassed
Да ви попитам - вчера вечерта кот влизах да се къпя и на бельото ми имаше нещо
подобно на развалено яйце, първо си помислих  - ову аама според лентичката е минало.
Какво ли ще да е? Thinking newsm78

На всички чакащи желая да видят EFP, а на всички бебеправещи  newsm10

Лека седмица и от мен. newsm51

# 21
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Етина, първо на теб да честитя предстоящото събитие. Желая ви много семейно щастие, безспирна любов, пълна къща с  family6, много вяра и разбирателство, абе въобще всички най-прекрасни неща на света.
Херка, направо стратоно миткане  Laughingсте ударили. Блазе ти! Аз също много харесвам тези места, които сте посетили, особено Мелник. Адмирации за свещичката за Тея и Луис Даниел. Всички се  Praynig Praynig Praynig Praynigза тях.
Дея, стига с тази скромност. Снощи разгледах всичките ти снимки и установих, че си голямо сладурче. Сега остава само да се запознаем наживо. А Тамара направо е прекрасна.
Ирини, аз също си правих промивки 5 дни с Биоцитрин, ама нещо не са изчезнали напълно гъбоците. Що така, на знам  newsm78. Според вашите думи до сега би трябвало да изчезнали.

# 22
  • Мнения: 4 362
Да ви попитам - вчера вечерта кот влизах да се къпя и на бельото ми имаше нещо
подобно на развалено яйце, първо си помислих  - ову аама според лентичката е минало.
Аха може да е ову,може да е по късно,той организма ти показва не лентичката,аз също оня ден ми се появи макар че според програми и лентички е рано
Теди Благодаря ти много и аз искам да се запознаем и ще ви чакам и теб и всички лятото на море да ходя със вас! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 9 093
- ову аама според лентичката е минало.
Какво ли ще да е? Thinking newsm78

Ти лентичката не я гледай Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
..
подобно на развалено яйце, първо си помислих  - ову аама според лентичката е минало.
Какво ли ще да е? Thinking newsm78..

Ее , ти пък  нали лентичката не отчита хормоните !  
Като нищо си си в ову  Grinning ,  но аз не съм много наясно как изглежда развалено яйце  Confused .

# 25
  • Мнения: 402
Благодаря за пожеланията! Za dreamsgirl съгласна съм с останалите,че може да е ову така че не губи време! deq- и аз гледах снимките страхотни са!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Етина , честито мила за предложението ! Много хубаво казано ! Sunglasses

# 27
  • Мнения: 856
Етина, честито! Желая ви много любов и разбирателство bouquet

# 28
  • Мнения: 402
От както се присъединих към този форум ми се случват само хубави неща!Обичам ви момичета страхотни сте! newsm51

# 29
  • Мнения: 6 993
 Shocked Ау,всички се изпоомъжиха, само мен не ме искат още Laughing Етина - честито!
Аз почвам с моите изпити Sick И са една прекрасна програма - 6,13,14,20,22,27юни ,5 юли...Ох, как ще си я повтарям като пич тая година  Laughing Но поне свършвам на 5 юли,де, ще имам време да си изпразнувам рдто няколко пъти като миналата година Joy
Та днес вечерта (в 18  Shocked ) съм на изпит по италиански! Стискайте палци Grinning
Успешна седмица на всички - обичкам ви!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт