МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 302
  • 312
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 326
Ауу,а какво ще е в къщата на Пешеходката ooooh!.Хихихи,карай да им е весело на децата.

За моя радост, мероприятието е ИЗВЪН къщата на Пешеходката... Ходили на картинг и незнам какво още там.... По тоя случай - да се похваля... За целта на занятието, естествено се нуждаеше и от нови дрехи подрастока... Та финансиран от тати, отхвърляйки придружителката (сиреч аз), отиде на пазар... И какво беше нашето изумление (всички, които сте го виждали ще разберете...) - закупил си изреждам : 1.Маратонки НОРМАЛНИ, като на хората, а не топузи за бързо потъване! 2. Дънки - ПРАВИ, дори тесни и О,чудо! - дъното им е на мястото си, а не на коленете му! 3. РИЗА (тук вече всичко е с главни букви, щото изумлението ни нямаше край!) ВТАЛЕНА С ЯКА, която даже сам си ИЗГЛАДИ! #Crazy #Crazy #Crazy За недоумяващите- до тоя момент носехме дрехи с вид на дарения от великани, раздърпани, провиснали и престояли в магазина за седма употреба... Брей, порасства ми момчето, ей! Ако и малко акъл му дойде - цена няма да има!!!

В неделя живот и здраве пак сме на сватба! И се надявам хубаво да си изкараме.

Наблегни на наздравиците  cheers beer Drunk Wine Glass (прилагам всички фази) и като събереш кураж - обади се на шефа и му изясни позициите си! Или направо не си лягай, а отиди на работа в понеделник! Това е майтап, де! И аз не мога да ги почвам тия разговори и обикновенно, след търпеливо чакане "да ме оценят" - напускам, като обяснявам мотивите на прощалния ден. За моя гордост да кажа -и на двете ми работи автоматично ми предложиха повече пари, но нали пуста гордост... та този метод не ти го препоръчвам, де!

Пешеходке, да ти е живо и здраво "магарето" да спре да те ядосва и само да те радва от тук нататък. Очаквам другият месец да ми го върнеш това пожелание Mr. Green Mr. Green за моите магарита!


Прочете ли развитието на сериала? Желая ти го най сърдечно - отсега!

В мойта къща не сервираме такиви нища! Виж, бира, кафе, бира, бира.... Grinning
Задрасках ненужното съществително в изречението.... Mr. Green

Тва беше да не си помислят нещо хората - за цвят така да се каже...

Теди, в такъв случай аз ще умра в дълбока старост, а вие с Кабо и пр. ще сте безсмъртни!


Пешеходке, как мина мероприятието "Хей, живот здравей, здравей" (или сменихте плочата  Mr. Green) ?

"Тържествено и божествено", както казал студента... Останал доволен, но профукал почти всичките си спестявания и сега се посипва с пепел!

Налегнали са ме едни мрачни мисли , та затова не пиша....

Аре, ако обичаш, без тия - ти си моя светъл лъч! Толкова си позитивна, не се излагай, моля ти се! Heart Eyes

Днес имаме Ленински съботник (в неделя), че минаха всички крайни сроци!  Та съм впрегнала раята да помага... Ние не сме като сватята - да лъскаме през ден, два - ама поне после се вижда резултата от направеното! Joy

О, забравих - кой търсеше количка? Една от декемврийските мами - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=2607 ми е писала, че има хубава комбинирана количка и има желание да я подари на някой , който се нуждае. Та ако има желаещи, свържете се на лични с нея.



# 241
  • София
  • Мнения: 1 677
Ей,никакво желание за среща у софиянки  newsm78 Ако някой го осени музата за тази седмица,може да се видим.Другата ни темичка е потънала на 4-та страница-срам!
Хайде,момичета,защо така се изпокрихте?

Пешеходката,и аз затова го пуснах,за да се зарадваме на предвещаното дълголетие  Joy

ЧРД на днешните рожденници!Да са здрави и с много успехи в живота!

# 242
  • Мнения: 3 479

За моя радост, мероприятието е ИЗВЪН къщата на Пешеходката... Ходили на картинг и незнам какво още там.... По тоя случай - да се похваля... За целта на занятието, естествено се нуждаеше и от нови дрехи подрастока... Та финансиран от тати, отхвърляйки придружителката (сиреч аз), отиде на пазар... И какво беше нашето изумление (всички, които сте го виждали ще разберете...) - закупил си изреждам : 1.Маратонки НОРМАЛНИ, като на хората, а не топузи за бързо потъване! 2. Дънки - ПРАВИ, дори тесни и О,чудо! - дъното им е на мястото си, а не на коленете му! 3. РИЗА (тук вече всичко е с главни букви, щото изумлението ни нямаше край!) ВТАЛЕНА С ЯКА, която даже сам си ИЗГЛАДИ! #Crazy #Crazy #Crazy За недоумяващите- до тоя момент носехме дрехи с вид на дарения от великани, раздърпани, провиснали и престояли в магазина за седма употреба... Брей, порасства ми момчето, ей! Ако и малко акъл му дойде - цена няма да има!!!


Уф, напоследък нямам муза за писане, обаче сега не се стърпях. Завиждам, ама много, много завиждам Embarassed Искам и аааааааааааааааз, да ми се случи такова нещо Cry Искам си малкото сладко момченце със светнали очи. Омръзна ми да гледам този намусен, вечно недоволен калпазанин. Sad
Да ти е честит рожденника на патерица! Да е жив и здрав, и акъла да му дойде на мястото, както си си пожелала Hug

# 243
  • Мнения: 2 433
===
Уф, напоследък нямам муза за писане, обаче сега не се стърпях. Завиждам, ама много, много завиждам Embarassed Искам и аааааааааааааааз, да ми се случи такова нещо Cry Искам си малкото сладко момченце със светнали очи. Омръзна ми да гледам този намусен, вечно недоволен калпазанин. Sad


Галче, не тъжи, ще дойде и нашата добра неделя! Hug Ейго на Пешеходка магарИто вече и го върнаха. Нашите още малко сигурно... Praynigнадявам се малко.
Колкото да намусената физиономия - е...ние водим класацията до момента. да не говорим че Мирела го е изприварила... ooooh!ще се опитам тайно да открадна някоя снимка от компютъра и да видите в какво се е превърнало моето порастнало момиченце...не исках досега да стресирам Пешеходката Joy заради Дивна. Обаче вече сме метълки , с рапири по ръцете, с черни избелели тениски и кецове до коляното ooooh! а за черният молив и траурната физиономия хич няма да разправям...
и така.
Пешеходке - най смаяна останах от ризата . Да бе от РИЗАТА  Thinking ми ние незнам дали изобщо имаме тази дума в речника, та камо ли в гардероба...

# 244
  • Мнения: 77
Галче, ДжулиС - това кецовете, смъкнатите дънки (по-скоро някакви избелели маскировъчни гащи), черните тениски почти до коленете някак си го приех...къде ще ида... Но наистина най-досадното е във вечно недоволната физиономия, претенциите че никой не го разбира и естествено генералните обобщения - "абе вие сте хора от друго поколение" Mr. Green В интерес на истината май и при Ники настъпи някакво частично очовечаване след 16-та година, т.е. в последните шест месеца  Peace Най-смешно ми е обаче, като се заиграе с някоя от новите колички на хлапетата, уж само да им помогне, да ги сглоби Joy Joy Joy 

# 245
  • Мнения: 3 479
А, Джули, ризи имаме в гардероба, даже 4 броя Laughing Сви ги от гардероба на мъжа ми. Характерното за тях е, че са му два номера по-големи и са карирани. Носи ги върху фанелките, разкопчани. Когато му станат по мярка, ще ги зареже. Така прави с всички дрехи Crazy

# 246
  • Мнения: 159
Здравейте, мили,
Както (почти) всеки уикенд, отново нямах много време за писане...
Мога да се похваля, обаче, че излекувахме гадните афти - mi6imadi, мазах и с Дактарин, но мисля, че на големите най-много помогнаха хапчетата Изопринозин (Isoprinosine), по 1/2 хапче сутрин и вечер, за 7 дни.
Пешеходке, определено мисля, че на твойто детенце това не би трябвало да са афти (извън устичката, като мехупчета). По-скоро ми прилича на алергия към определен вид храна...  newsm78 Яна получава същите мехурчета, когато яде каша Хумана, но й изчезват, без да мажа нищо. Ето на, наскоро отново купих една кутия, за да видя дали е превъзмогнала това, но отново й се появихя тия мехурчета. След половин час - нищо.
Честно да ви кажа, не знам какво да го правя това дете. Яна имам предвид. Тя е на "млечно-брашнена" диета все още... Да хапне има-няма 5 чаени лъжички супа, затваря устата и си чака киселото мляко... Яде с удоволствие само мляко, попара, кремчета, каши. За супи или месо не дава дума да се издума... Какво да я правя?
По отношение на друхите - и тримката ми са суети суетни  Heart Eyes Сами си избират дрехите, имат (да, дори Яна) предпочитания, кои дрехи да носят и кои - не...
Чудо!

# 247
  • Мнения: 11 607
Да ви представя днешния празник за децата, който се проведе в Благоевград!

Снимките не са малко, чудих се кои да подбера.......

Хляб на жар … 72;ва
Имаше вкус … та...
Клоуните
В къта за сl … 98;це
На селсакт … 89;ел
Дали ще отк … 5;та?
Тук се прев … 41;ЧК
Бой с възгл … 80;ци
Рисуване п … 83;та
Зелена Бъл … 87;ки
Къта за рис … 72;та
С полицаите
От тук став … 90;ва
Рая - пеперm … 76;ка
Йоан - спайk … 84;ен
На въжения … 86;ст
Въжения мост 2
Бой с възгл … 80;ци
Рисунки на … 83;та
Чакаме за р … 77;то
Големи мом … 77;та
Карусел
Децата при … 41;ЧК
Имаше и так … 85;та

Има и още много други, но всички те придават страхотното насторение, което бе на празника! Радвам се,че бях част от екипа осъществил този празник!

Коментарите от последната страница - ще коментирам по-обстойно по-късно! Галче, радваш душата ми с присъствието си!

Да не пускам специален пост само заради един линк...Един, но какъв - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305248.0

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 00:20 от Мама Цоцоланка

# 248
  • Мнения: 1 744
Здравейте!

Чесито на рожденниците! Да са много здрави и много щастливи! Hug

Блещулке, много ми хареса това за децата и скрупулите, ще го ползвам като се реша на тоя разговор! Peace

Моя мъж- и тоя път се размина, сложили му упойка и му извадили парчето. Сега е по-добре. Слага някакви капки за промиване.

Сватбата днес добре мина, не танцувахме много за мое съжаление, нещо не се получаваше. Иначе и булката и младоженеца добре се забавляваха. Бяха много сладки и влюбени. Виктория ми скъса нервите, естествено, много й беше скучно. Към края й купихме едно списание Барби и шоколадови яйца , та устиска докрая. Ужас ooooh!, не трябваше изобщо да я взимам. Мислех си , че като аз обичам от малка да ходя по сватби, и за нея ще е така, ама уви/метнала се е на баща си/. На всичко отгоре забравихме и фотоапарата, та сега чакам някой да ми прати снимки.


Цоци, много интересно изглежда, ама нещо съм пропуснала за твоето участие. Кой го организира, по какъв повод?
Лека вечер на всички!

# 249
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД на Ели!Много здраве и благословения!

Цоци,много интересно е било.И аз искам на тази люлка  Crossing Arms

Пешеходке,много се радвам за Сами.И Пепи се посмя с новите му придобивки.Ние,слава Богу,се носим" нормално "облечени.
Джулка,Галче,не страдайте  Hug Почти всички минават през този сърдит период.Е,вярно,че трябва нашите нерви да са здрави,но няма как.Ще го израстат.Търпение и по-често посещаване на фризьора  Joy

# 250
  • Мнения: 1 410
Пешеходка,виж какво си е добро детето!
Neleto,Дактарина е за мазане на афтите ,а Изопринозина е имуномодулатор.Аз го давам винаги като е болна каката.На малката не съм.Затова е и помогнал,защото е повишил имунната реакция срещу вируса.
Аз нещо май съм изпуснала - Какъв е този празник,Цоцоланке?ПО какъв повод е организиран-има ли нещо общо с Деня на Бащатата?Много забавно е било,като гледам документите.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Да са живи и здрави сърождениците ми - Константин на Суиткидс мама, Еспен на Роза66 и героите-близнаци на Илиева!
Слънчево детство, весели игри иииииииииииии.... разбира се - много любов!

# 252
  • Мнения: 1 410
Каква съм само - никога не поглеждам на първата страничка за рождениците ooooh!
ПОздрави за всички рожденици- да са здрави и усмихна bdbaloniти

# 253
  • Мнения: 2 641
момичета честито на всички, които празнувате ! аз не пиша, защото не се сещам какво, но ви чета и гледам снимките винаги с удоволствие! толкова ми е вълнуващо като чета за порастналите ви деца и аз все си представям как ще изглеждат децата ми като пораснат, ама има доста време до тогава. или май няма, ето Ема вече ще започва градин а, после училище, а след това и някаква професия, а кога беше бебе  Thinking тези от вас които имат деца с големи разлики според мен са истински щастливки  Peace а и колкото повече деца  толкова е по интересно да се проследява как се развиват.

# 254
  • Мнения: 1 744
Ей, колко много рожденници!
Много здраве и щастие желая на всички! Само щастливи мигове да има в живота ви! Hug

Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт