ЯНУАРЧЕТО лудува, 1-ви юни то празнува!

  • 10 626
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 68
Фил- Сашо също не се е запекъл от кашите. http://www.babycenter.ca/baby/startingsolids/firstfoods/ - защо не пробваш с пюре
за дебелите хора на запад- ядат много вредни храни и то в огромни количества за това са дебели; българската кухня в общи линии е много близка до изискванията за здравословното хранене
мари- стягам-стягам и ти стягай Grinning не остана

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 20:41 от kokonka

# 301
  • Мнения: 6 274
Алекс, Hug Hug Hugти си страшна.  Peace

# 302
  • Варна
  • Мнения: 3 235
ще я пусна след 10 мин, ако някой не може по-рано. няма да ни заключат

# 303
# 304
  • Мнения: 154
Боряна, няма такова нещо като "бебето не иска тази храна, която ядеше до вчера, защото му е омръзнала". Ще ти се смеят хората, да не говорим за лекарите. А това за жълтъка, направо е глупаво. Извинявай, но това, че на теб ти няма нищо, не значи, че е добре за бебето. Аз имам и по - големи деца, които са захранени рано, но дори тогава, докторите препоръчваха включването на жълтък след или най - малкото от 6 месец. Това да дадеш на бебе на 4 месеца жълтък, за мен е абсолютна глупост. Не ти давам съвети - детето си е твое и можеш да си правиш каквото искаш. Но недей да пропагандираш с решението си, че току виж някоя мама ти се вързала. А това, че педито ти го е казало - просто не го вярвам. Не знам какъв трябва да е този лекар, че да препоръча жълтък на бебе на 4 месеца.
Педиятрите които съм питала за захранване са ми дали тази схема;
1 мес.сок(НО АЗ ПОЧНАХ 2 ЗАЩОТО ИМАШЕ СТРАХОТЕН ЗАПЕК и нищо друго не помогна),3м.плодово.,4м.зеленчуково ,като се замести обедното хранене може да се почне със жълтъка.
Ти какъв съвет би ми дала ако те бях попитала тогава;гладна е но не иска АМ смених 3 храни яде 2-3 седмици без проблем и после се започва 50-60 гр. и реввв така на всяко хранене.Колики почти не е имала,.гАЛЯ НЕ Е БИЛА БОЛНА,НИТО Е ИМАЛА ТЕМпература за да кажеш болно е детето и затова не иска да яде.Пак педиятрите ми казаха да сменя храната защото явно не и харесва,сменям-2-3 сед всичко е наред и пак се почва така.Какво е твоето мнение??
Днес преди да го дам говорих с педито и тя даже ми каза 1 сед да давам 1/4 ,после 1 сед. 1/2 и после да започна по цял защото бебоците го много харесвали.
А ТОВА ЗА ПРОПАГАНДИРАНЕТО ОТ КЪДЕ ГО ИЗМИСЛИ аз съм тук да споделям и го направих вие ме питате защо така съм решила и аз казвам или не трябваше да го правя??
Нищо на своя глава не правя чета -на много места,питам -много хора и майки и лекари.Първо дете ми е .
А това дали вярваш или не си е твой проблем аз не съм тука за да си измислям неща свързани със здравето на най скъпото ми същество.Нито годините нито образованието ми го позволяват.А ако не си прочела съм писала''педито ми каза'' или ''аз така мисля'' и това че мойто педи е на различно мнение от другите не ти дава право да казваш че Лъжа.

По същата логика -какви са тези хора дето знаят че цигарите убиват а ги пушат??

# 305
  • Мнения: 1 325
Незнам Борянче, но не мисля, че не е ядяла малката ти принцеса защото е искала друга храна по различна от ам newsm78 Може пък да е искала гърда newsm78 ако си я кърмила в началото и си я отбила , но определено причината не смятам , че е в това!
За пушенето всеки сам си избира все пак вреди на себе си, а в случея детето не може да избере и вместо него майката го преви!

# 306
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Последно се включвам в тази тема, не ми се иска споровете да ги пренасяме в другата.
Боряна, много от нашите бебенца преживяха на около 3 месеца т.нар. кърмаческа стачка, отказ от хранене, без значение дали сучат или пият от шише. При нас например продължи 2 седмици сигурно, а някои май още продължават да си ядат по малко, мисля че juleto имаше такъв проблем. Възможно е и при вас да е било това..

# 307
  • Мнения: 6 274
Последно се включвам в тази тема, не ми се иска споровете да ги пренасяме в другата.
Алекс, обещавам - няма повече да споря в новата тема.  Embarassed

# 308
  • Мнения: 17
angiе "номера" го правя като кликна с десен бутон върху снимката и най-отдолу избера "свойства", след което копирам линка, който излиза срещу Адрес: (URL)... Та това е адреса на снимката, важи и за картинки, за които трябва да си регистриран, за да ги изтеглиш... Като в http://www.postsmile.net/emoticons/latest.php например...  Wink


Мерси и аз все се канех да питам как става номера Hug
Сега ще пробвам  Crossing Arms
 

http://mail.bg/base/greetings/greetings//all/Veneta+Snowdrop.gif … nowdrop.gif[/ftp]

# 309
  • Мнения: 17
http://mail.bg/base/greetings/greetings//all/Veneta+Snowdrop.jpg

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 23:50 от snej_74

# 310
  • Мнения: 6 274
Мерси и аз все се канех да питам как става номера Hug
Сега ще пробвам  Crossing Arms
 
Миличка, ако искаш да тестваш каквото и да било, ето къде е мястото за това :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76041.0

# 311
  • Мнения: 4 753
Много хубаво кокиче...  Peace Ние се изнесохме в новата тема... А като копираш линка от картинката тук, трябва да го маркираш и да натиснеш бутона по-горе, където има нарисувана картина...  Peace

# 312
  • Мнения: 6 274
Много хубаво кокиче...  Peace Ние се изнесохме в новата тема... А като копираш линка от картинката тук, трябва да го маркираш и да натиснеш бутона по-горе, където има нарисувана картина...  Peace
Стелт-че, те тука ме закопа, душко !  Shocked
 Joy Joy

# 313
  • Мнения: 4 753
Много хубаво кокиче...  Peace Ние се изнесохме в новата тема... А като копираш линка от картинката тук, трябва да го маркираш и да натиснеш бутона по-горе, където има нарисувана картина...  Peace
Стелт-че, те тука ме закопа, душко !  Shocked
 Joy Joy

Е ко да прайш... нал сме отзивчиви...  Wink

П.С Сега ше се яви Алекс и ше ни скастри, че пишем тука...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт