Местим се във Варна

  • 3 254
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
идваме от Бургас, каката ще кандидатства с изпити за гимназия, малката напуска класа си - голяма банда бяха и  й е мъчно, мен треска ме тресе - ЗА ВСИЧКО СА ВИНОВНИ МЪЖЕТЕ - пикадилито което е най- близо до природоматематическата

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Значи до АГ и Окръжна Болница.
Почти съседки ще сме, почти.
Хубаво местенце, в добър квартал.

# 17
  • Мнения: 0
ok, ще държим връзка - кое ОУ  е най- близо .
За тези които искат да са на мое място - един съвет - преминете през целия си дом и помислете колко време ви трябва да съберете всичко . newsm78

# 18
  • Мнения: 2 039
Варна, Варна, хубава моя Варна  Heart Eyes Аз пък, по неволя, трябва да живея в София  Cry И да изоставя прекрасния си роден град  Confused Ако имаш въпроси, давай, всичко ще ти кажа   bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
PREDATOR, преди година и половина на мен и семейството ми ни се наложи същото. Преместихме се от Бургас във Варна Mr. Green. Още ме мъчи носталгия. Confused Ако има с какво да ти помогна, пиши ми ЛС, че не влизам често в Клюкарника. Peace

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
идваме от Бургас, каката ще кандидатства с изпити за гимназия, малката напуска класа си - голяма банда бяха и  й е мъчно, мен треска ме тресе - ЗА ВСИЧКО СА ВИНОВНИ МЪЖЕТЕ - пикадилито което е най- близо до природоматематическата
Е, то там баш, Пикадили няма  Laughing Но районът е доста приличен откъм уреденост на магазини, аптеки и близост до центъра. В Гръцката го има само последното и си жаля за старите пътеки, понякога.

# 21
  • Мнения: 1 731
За 4 години се местихме 4 пъти от град в град като последният път малкия беше на 2 месеца бебе.Знам за какво говориш и мога да те уверя,че няма нищо страшно.Децата са ти големи ,така че ще помагат.Нов град,нови приятели ...Още повече отиваш в голям град ,не някое селце на края на света.Няма какво да се шашкаш. Hug

# 22
  • Мнения: 503
В сградата на Природоматематическата има и ОУ. Хубаво училище е. И мястото, което сте избрали също е много удобно, наблизо са центъра, магазини, болница, транспорт, всичко необходимо. Добре дошли и успех!

# 23
  • Мнения: 0
Сърдечно благодаря на всички които ми дават кураж и ми пишат.Дори само това да е - ми стига, в това нервно и забързано време някой да спре и да ти каже - добре дошла и няма страшно.Сега ми е най - важното - да се настроя за промяната, защото децата често ме поглеждат право в очите и търсят опора или признаци на нещо като паника.А нали знаете че вали ,гърми - майката трябва да е бетон и да може всичко.Само тук мога да кажа на глас че ми е нервно и малко страшничко.

# 24
  • Мнения: 440
Хубав квартал сте избрали,ако малката я запишете в Оу-то,за което е споменала galll ще й е по-лесно да се адаптира,като е близо до каката.Ние преди 3 години дойдохме поради същите причини,но първата година за малката ми дъщеря /тогава 4ти клас/ беше много стресираща,депрсира се-стигнахме до консултации с психолог.Следващата година я преместихме в друг клас и нещата потръгнаха.Може би вече се чувстваше в свои води,защото в старото у-ще беше в паралелка с изобразително изкуство и сега учи пак това.За децата адаптацията изглежда е по-трудна,те не обичат промените,непознатото ги плаши.Радвам се че наехме квартира близо до училищата и двете за 10 минути са в у-ще/въпреки че са различни/.Близо сме до вас,с/у Общината
Желая ви успех !  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 2 018
Добре дошли!

Почти съседки! Аз съм до ВИНС.

ОУ "Васил Априлов" е до това Пикадили. Там учеше средният ми син. Добро е! Директорката е много амбициозна жена.
В близост има едно заведение - правят страхотно кафе - "Де жа ву" се казва.
Колхозният пазар е в близост.
Пикадили е денонощен.
Морската градина е на 10-15 минути път пеша. Има и автобуси, ама не знам кой номер бус да вземеш /мисля, че беше №20/. За десет минути и си на морето.   Hug

Варна е хубав град, ще ви хареса!

# 26
  • Мнения: 4 796
 Не съм ходила във Варна от години, но ви желая скорошно приспособяване и добър старт на новото място.

# 27
  • Мнения: 1 117
ех как ти завиждам, с радост бих се преместила във Варна. Само чувам, че зимите не били особено приятни, вярно ли е?
Не че тук са...

# 28
  • Мнения: 278
Ха, аз миналата година лятото се местих в Бургас. Изкарах зимата и на пролет, хайде за Варна. Мисля, че лесно ще се приспособите към Варна, пак е на море. Освен това не знаеш кой бургазлия ще изскочи от ъгъла. Аз честно познавам повече бургазлии във Варна. Успех

# 29
  • Мнения: X
Отвратителен град !!!! Шумно, мизерия... Само центъра и морската са в добро състояние..... А преди толкова я обичах!!!!

Общи условия

Активация на акаунт