Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит празник миличка Нефертити!Да си здрава,обичана и щастлива,нека се сбъднат мечтите ти!  bouquet

Рони,браво за добрите новини! Hug

Ритка,съжалявам за баба ти мила,дано поне се възстанови максимано и да може да се порадва на правнучка!

 оп забравих,че днес имам професионален празник - черпя и аз. Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 12:05 от angels_zg

# 316
  • Мнения: 1 409
Да са живи и здрави всички рожденнички,които съм пропуснала.  bouquet
Нефертити,честит имен ден.Със здраве да си носиш прекрасното име,желая ти в скоро време да прегърнеш своето щастие   bouquet
Зори,честит празник.  bouquet
Рони,казах ти аз,че нищо ти няма.Радвам се за добрите резултати  Hug
Ритка,съжалявам за новините около баба ти.Дано поне се закрепи мъничко,че мама да може да ти помогне като се роди бебка. Hug
Ако решите да правите срещата по-късничко кажете час,и къде,че може и ние с къдрушко да се присъединим.Стига да има кой да ни докара до там.

# 317
  • Мнения: 3 016
                   Нефертити ,Честит Имен Ден !!!
                           Много здраве и щастие от тук насетне ти пожелавам !Бъди силна  Hug.

# 318
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВИ-ИМЕННИЦИ,РОЖДЕННИЦИ И НА ВСИЧКИ С ПОВОД ЗА ПРАЗНУВАНЕ!ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ И МНОГО УСМИВКИ!

# 319
  • Мнения: 651
Рони, много се радвам за добрите резултати  Heart Eyes.
Нефертити, честит имен ден   bouquet.
Зори, честит ти професионален празник  Hug.
Ритко, съжалявам, че прогнозите за бабчето са такива  Hug. За помощ покрай бебка знаеш, че можеш да разчиташ, само дето ще трябва да се пренесем да живеем у вас  Mr. Green.
За среща утре - кажете къде и кога и да го измислям как да стигнем - вероятно с "магаре Емчо"  Mr. Green.
Ние днес бяхме на консултация, резултатите са завидни - 7400 гр и 69 см - доФторката иска да ме бие вече, но детето ми от 2 месеца яде едно и също количество.

 Hug Hug Hug

# 320
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Относно запушено слъзно каналче - четох току-що, че може да се излекува с хомеопатия, не само с интервенции.

http://homeopathia.hit.bg/sluchai.htm

# 321
  • София
  • Мнения: 1 098
За утре ако ви е късна срещата, няма да мога да ви уважа, че ще ми е специална вечерта (надявам се).
Благодаря на всички , че сте загрижени за бабчето.  Hug
Весе, преселвай се у нас, аз така няма да изперкам, иначе знае ли се?!

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Nefertity  Hug


рони много се радвам за резултатите ти  Heart Eyes
ритка дано баба ти се оправи и да може да се радва на правнучето си скоро  Hug
Ако сте имали среща дано сте си изкарали хубаво  Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 1 369
Nefertiti, жива и здрава да си и дано никога повече нямаш повод за сълзи. Много искам догодина на този празник да сте трима:)

Зори,честит празник!

Какво ще кажете за среща утре към 4-5ч, когато кажете,аз мога и по-рано и по-късно. На мен ми е все едно, щото и без това съм навън в жегата, под дебелите сенки и като подухва леко, хич не е зле. Днес така изкарах най-жегавото време, а бебка доста хубаво си спа.  Ако има желаещи, може и от по-рано да си направим разходка и после да приседнем, като дойде Рони около 5,30? Надявавам се да се видим утре!

# 324
  • София
  • Мнения: 3 123
мацки,идвам да ви клюкна нещо. Mr. GreenСъвсем случайно попаднах на отчетна тема на Януарки 2009 и видях,че една мама от нашите редици-emsski е там и очаква своето съкровище. HugДа е лека бременността и ,да се роди здраво детенцето!Дано не ми се сърди за клюката. Blush

# 325
  • Мнения: 3 016
мацки,идвам да ви клюкна нещо. Mr. GreenСъвсем случайно попаднах на отчетна тема на Януарки 2009 и видях,че една мама от нашите редици-emsski е там и очаква своето съкровище. HugДа е лека бременността и ,да се роди здраво детенцето!Дано не ми се сърди за клюката. Blush

Това е най- важно .Живо и здраво бебче и желая и аз! Много късмет през цялата бременност. Flowers Four Leaf Clover

# 326
  • Мнения: 686
Ритка, ЧЕСТИТ ВИ СПЕЦИАЛЕН ДЕН!

Много щасие за трима ви!

# 327
  • Мнения: 7 130
Добре, че Лили чете лентичките.  Grinning
Ритче, да си се обичате и радвате един на друг и след като сложите нула зад настоящата ви празнична годинка! Двамата дружно ЖЗ на Чипоноска, Чипоноско, зет, снаха и внуци с твоя любим Слон! Приятна празнична вечер Hug  bouquet

Браво за хубавата клюкина за Емски. През януари да имаме повод някое скиорче да ни донесе радостната вест за щастието им.  bouquet

По моят график да ви кажа, че и да не се получи днешна среща лично с мен, знам че сведващия петък ще имам среща в Ники. ЖЗ. Grinning

# 328
  • Мнения: 686
Я да ви почерпя за рождения ден на сестра ми /да ми е жива и здрава, че ще я чакам да ми помага с бебка/

# 329
  • Мнения: 3 016
Лили ,да е жива и здрава сестра ти и да бъде една грижовна и всеотдайна леля!

Общи условия

Активация на акаунт