Бебета ЮНИ 43

  • 14 033
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 80
Честит рожден ден на Мира_55.  bouquet

# 226
  • Мнения: 279
Добро утрооооооо   Grinning
Днес ще ходя на консултация с анестезиолог и ще ми гледа изследванията! Дано всичко си е наред Praynig
После смятам да отскоча до пазарчето и да си купя много плодове и зеленчуци , че голям глад ме гони на тази тема  Mr. Green
Да не ми казвам по колко много изяждам, че ще се уплашите Joy Според майка с тия количества, които омитам трябвало разстройство да имам  hahaha
Снощи, какво да ви кажа! Колкото повече наближава датата май се зачестяват ходенията до вецето ooooh! Буквално вна 30 мин Rolling Eyes
И сега съм малко като парцал, ама после като се прибера ще си поспа..
Мишаа, спокойно ! Аз се опитвам да се настройвам положително за операцията и за сега ми е добре, ама знам, че точно когато съм на масата и ми слагат упойката и ще се притесня. Надявам се да е само моментно и да се държа!  Wink

# 227
  • Русе
  • Мнения: 634
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИРА_55!

ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЛЮБОВ, ЛЕКО РАЖДАНЕ И НАЙ- СЛАДКОТО БЕБЕ НА СВЕТА! Simple Smile

  bouquet   bouquet   bouquet

Мира_55,  nbirthday

Добро утро!   bouquet

Стискам палци на всички (родили, раждащи, очакващи, на тези , които ще са на ЖК...), всичко да мине по мед и масло  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и да се похвалят с добри резултати  Praynig

Хубав ден ви желая   bouquet

# 228
  • Мнения: 616
Добро утро  Heart Eyes

Mira_55, Честит рожден ден!!! За пожеланията - ти си знаеш Wink   ylinfant

Dari75, много добре звучат тези 500гр!!! Браво на момчето!!! А жълтеницата изчисти ли се? И да ви попитам, давате ли нещо специално против жълтеницата, или не?  А за спирането на кърменето не се вини изобщо, все пак детето има нужда на първо място от здрава пълноценна майка!  Peace

Аз също се тревожа от тези болници, досега не съм била никога. Но не го мисля прекалено Simple Smile  Сега очаквам най-сетне да разбера новите цени, и ако наистина има разлика в цената за "присъствие на бащата" дори няма да настоявам да идва  Mr. Green Вече толкова се успокоих, че не ми пука особено... иска ми се да е с мен, но съм склонна да мина и без него, а до преди месец ме беше страх да остана сама  Rolling Eyes

Хайде Поздрави от мен и приятен ден Simple Smile

ПП: а, на аватарчето сме намазани с кал от Мъртво море... две седмици преди да направим бебето  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 1 404
Добро утро,дами Simple Smile
Mira_55, Честит рожден ден!Желая ти много щастие,леко раждане и здраво бебче на финала!
katentze ,и аз ям като невидяла плодове,но за мен е типично в началото на лятото-докато се нарадвам на  всичко Wink
Аз вчера бях на преглед тук и докторът много ме успокои-раждането според него няма да е скоро-плацентата е с втора степен на зрялост,води си имам в изобилие,най-хубавото е,че бебето пак е надолу с главата bowuuТа отлагам кацането в София с няколко дена по този случай.Оффиоли,да ме чакаш до 9,да пийнем по бира с коремчетата Mr. GreenОткъде тия слухове за вдигане на цените?Аз нищо не съм чула,ще се обадя да питам тогава.Аз таткото няма да го вземам,просто повече ме натоварва като му видя погледа на объркано животинче,а той винаги  така изглежда в болници Stop
Слънчев ден от мен!

# 230
  • Мнения: 148
Hug Добро утро и от мен.
Mira_55, Честит рожден ден! birthday Весел празник ти желая с любимите ти мъже, и скоро най - лекото раждане и най-прекрасното бебе на света  bouquet.

Нещо става тук в темичката, мирише ми на затишие пред буря... newsm78.
Чакаме нови попълнения в бебешкия списък baby_neutral, нали?
 sun Слънчев ден ви желая, тумбачета.

# 231
  • Мнения: 12
  Мира 55, Честит рожден ден!

  При мен всичко е спокойно поне засега. Надявам се да изчакаме до петък, когато ще си вземам всички документи от доктора, както и да видим бебето на къде е с кг.
  Имам предчувствие, че днес ще има бебета!  Peace
  Лек ден на всички!  Hug

# 232
  • Мнения: 3
momi4eta,v4era me izpisaha ot bolnicata,vsi4ko e nared s nas.kato imam vreme pak 6te pi6a,4estito na vsi4ki mami s beb4eta i yspeh na vsi4ki ostanali.izvinete me za latinicata

# 233
  • Мнения: 28
Мира 55, Честит рожден ден!

agi2008 ,добре завърнала се у дома.  Hug Сега сигурно е прекрасно усещането с новия член на семейството  Heart Eyes
Сподели нещо интересно ако искаш.

Прекрасен ден на всички  Peace

# 234
  • Мнения: 3 663
мира, честит рожден ден! много здраве, щастие, късмет, леко раждане, здраво бебе, послушен батко, загрижен мъж и .. абе всичко най  Hug

мира и валя - тенкс за инфото за цеденето
предния път пак уж така правех, обаче не се получаваше  Rolling Eyes
и разликата я усещах по таня, никога не успях да го направя като нея  Blush

аги - добре дошла Simple Smile ще чакаме разкази и снимки като остане време Wink

миша - успех на консултацията днес
когато раждах таня също ми беше първо влизане в болница и много ми тежеше, защото си изкарах един месец там
но те уверявам, че чакането изнервя повече от престоя Simple Smile като идеш и започне всичко да се случва - раждане, кърмене, недоспиване и всичко останало - времето минава много по-бързо  Hug

дари75 - 500гр за 10 дни ехеее, браво Simple Smile ако го сметнеш за един мес, ще излезе 1500 Simple Smile добре хапва юнака Simple Smile
за спирането на кърменето може би лекар трябва да питаш точно как, или в кърмаческия мисля, че ще кажат момичетата
при мен с разреждането на кърменията, кърмата спря сама постепенно
но ти с тази температура...  Rolling Eyes не знам...


аз разбира се и за днес съм си направила разходки по задачки и до НОИ ще ида следобед, да си взема кода, дано да стане бързо Simple Smile

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 83
Честит рожден ден на Мира_55!  bouquet
ОфиолиИво също бе с лека жълтеница и го оводнявахме с 5%глюкоза-трябваше за 10 дни по 100мл денем и по 100мл вечер.Но понеже от ден-два почнаха и коликите замених глюкозата с чай от копър на Хип(но той съдържа декстроза),а и жълтеницата му беше минала дотогава.
От деня на изписването ползвам колан за стягане и за 4-5 дни има ефект,дано само да не си внушавам newsm78

# 236
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug Мира, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и най-щастливата мама на СВета!
Офиоли, и ние даваме глюкоза 5% и досега сме изпили 500мл и вече нямаме жълтеница, но казаха да изпием още толкова.
дари75, ама вие сте върхът бе! Ние утре ще се теглим и ще докладвам колко е качила нашата мома с манекенските размери! Желая ви лек и много бебешорски ден.  Peace

# 237
  • Мнения: 657
Мира, честит рожден ден! Много здраве, щастие и разбира се леко раждане и милиони усмивки с двете ти слънчица! (и татко разбира се) Mr. Green


Успех на всички решили и нерешили да раждат днес  Hug

Аги, добре дошли у дома!   bouquet Чакаме да разказваш когато имаш време, а и снимки на бебока разбира се  Heart Eyes

Ха, колко "шпиони" ни наблюдават горе от балкончето  hahaha Mr. Green

# 238
  • Мнения: 15
Добро утро и от мен  Hug
4естит рожден ден Мира,да си жива и здрава и вси4ко най най ,леко раждане здраво беб4е:hug:  bouquet
Аги 2008 добре завърнала се,като има6 време пи6и как мина и много цунки на беб4ето Heart Eyes
Дари75 браво на мом4ето,а ти не се притеснявай,не6тата 6те се оправят Hug
Ми6а и аз запо4нах да се сдухвам на тема операция Crazy,въпреки ,4е не за първи път 6те съм в болница,ама за първи 6те раждам и само като си помисля направооо  #Crazyама какво да се прави да идва и да минава
Благодаря на Валя за инфото  Hug
Стискам палци на вси4ки които са на преглед днес дано вси4ко да е ок,аз съ6то съм следобед и после 6те докладвам
Струвами се 4е днес 6те си имаме попълнения в списъ4ето  HugХайде лек и усмихнат ден тумбаланки   bouquet

# 239
  • Miami
  • Мнения: 413
Добро утро или добър ден  Mr. Green Аз ставам преди малко  Tired Ей, голям сън ме гони напоследък. Обаче днес е направо не ми се ставаше от леглото, сънувах страхотен сън  Grinning Значи сънувах, че раждам и родих едно прекрасно момченце(Георги естествено) и като ми го дадоха, повито в пелени, беше толкова красиво бебе, с очите на татко си  Grinning После започнах да го кърмя и той веднага започна да яде, без проблеми. В съня си раждах с една приятелка, която не съм виждала отдавна, трябва да й звънна днес  Simple Smile Само един проблем имаше в съня ми - след раждането не можех да отида до тоалетна(по голяма нужда Blush )Но една акушерка ми даде едно хапче и всичко се оправи и после пак ми дадоха бебето  Heart Eyes Ей, казвам ви ама въобще не исках да се събуждам, исках да спя, да спя и да сънувам още и още, толкова хубаво ми стана  newsm76 Дано да не е на лошо този сън  Praynig

Mira_55, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СЕ РАДВАШ НА ЕДНО ХУБАВО СЕМЕЙСТВО И НА ЕДНО ПРЕКРАСНО БЕБЕ СЛЕД НЯКОЙ ДРУГ ДЕН!   bouquet

dari75 браво на малкия Георги!  Simple Smile
panterkata чакаме новини от теб  Simple Smile
lina_viki какво стана с теб и бебето? Видях, че си горе на "балкона"  Mr. Green

Хайде чакаме новите попълнения в отбор юни  Grinning
 

Общи условия

Активация на акаунт