М & БИ - 71

  • 26 242
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Рали ето едно утешение от мен
http://www.morsko-svinche.com/index.php?option=com_content&t … =26&Itemid=45
много ги обичам , но не съм се осмелявала да си отгледам

хайде да си говорим за животни , кой какви любимци е имал , има , какви са обичайните и необичайните които се отглеждат в арабските страни и т.н.

# 16
  • Мнения: 48
хехехехехеххе специално за Катето Ашвирия със статуята и в музея на мадам Тюсо.

# 17
  • Мнения: 3 804
рени я не дразни Катето-аз съм костенурката нинджа пазителка на Катето  hahaha
вили тук домашните домашни по апартаментите не са на мода,но по къщите съм виждала щрауси,пауни и маймуни

# 18
  • Мнения: 100
Рали ето едно утешение от мен
http://www.morsko-svinche.com/index.php?option=com_content&t … =26&Itemid=45
много ги обичам , но не съм се осмелявала да си отгледам


Другарче, аз ИМАХ и това... Ама барабар с котка... Веднъж, както се разхождаше свини, котарака го изсъска и му удари една лапа (никога преди това не го беше правил) и свини май стрес получи, и умря  Confused  Cry
Странна работа са това животните....

За настоящия любимец само мога да споделя, че ПАК!!! е разгонена, и вие на терасата за страх... ще ни изгонят съседите и мене и нея  Confused хапченца трябва или инжекцийка, малка е тя за мъжки....  Naughty Таман година направи..  Ох, като си седна на моя комп (след като ми изчистят вируса  Confused Cry ) ще сложа снимка на една мароканска котка... хехех на мен ми беше много смешно-странна....

Имала съм папагали, куче (за малко), коткИ, хамстери, м. свнче, гълъби и врабчета (в папагалската клетка), рибки  newsm78 май друго не се сещам... но ще си спомня като заговорите.... От малка съм animal-fan и съм гледала какво ли не!! Включително (сега си спомних) и катеричка. Ама умря... дивите животни са си диви.  Naughty Сега посмъртно не можеш да ме накараш да гледам птици - след котките най-много обичам тях, ама не мога да ги гледам затворени в клетки. Последния ми папагал си разшири дупката на клетката и излетя... а беше със счупено крилце... някоя котка е закусила с него...  Confused 

Иначе - на хазая ми телефона свиреше Моцарт, а хазая не го вдигаше (спеше до 14-15-16ч.), а те имаха канарче - ми научи се да пее Моцарт, беше супер яко това канарче  Joy

Оооо, Сексииииии - Вахлан я сахлан!! Разкажи повече за новата работа, за плажа... Има ли вече много туристи??? Абе ти снимки няма ли да дадеш да гледаме, а?????

Наде - искам и аз шиша.... Марси ми каза, че било много красиво-чак произведение на изкуството.. Аз не пуша де, ама да гледам!!! Пусто ми ОКО НЕНАСИТНО еййййййййй  Crazy Flutter

# 19
  • Мнения: 177
Другарче ,мерси за новата тема.Аз също харесвам морските свинчета .Като дете много исках да си гледам едно ,но нашите не ми позволяваха.Тогава ми хрумна една идея ,която осъществих на рождения си ден.Просто си купих едно и накарах една приятелка да ми го донесе в къщи като подарък.Иначе съм гледала куче,коте,зайче,хамстер и рибки.Само не ме питай как ги промъквах в апартамента.Сега по обясними причини имаме само рибки.Иначе си мечтая за конче,но на този етап нямам необходимите условия....
Светле,от все сърце се моля за малкия Мохамед Амин .Бързо да се възстанови Praynig Praynig Praynig
Рали,това с тортата ми е до болка познато ,а също и диетата от утре ми е любима.Ама аз като съм на диета сладкиши избягвам да правя. Hug

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 00:04 от magda_mm3

# 20
  • Мнения: 112
EYE OF RA-работата си е старата само дето вече започна сезаона и има много работа.да вече има чужденци има и хора на плажа.даже оня ден ходих и едни англичани ми надуха главата,целия плаж кънтеше от тях-много са невъзпитани Laughing 
мога да пусна снимки но незнам как

# 21
# 22
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Уфффф ... да ни е честит новия мюзик айдъл металист - Тома !
Аз честно казано бях за Деничка - ами харесваше ми как пее и как спортсменски се състезава..
ама карай ..България реши !
Супер Рали - браво за всичките ти животинки . Деси - жестоко ...един комшия гледа екзотични птици , има и паун , така вряска сутрин ....

# 23
  • Мнения: 8
Привет, момичета!  bouquet
Радвам се, че са ви харесали снимките в албума. Искам още няколко да сложа от едно прекрасно място, но забравих името на мола. Деси, как се казваше мола, там е невероятно, не съм попадала до сега на такова място - невероятно въображение е имал проектантът. След като Деси ми припомни името, ще ги поставя. Заслужава си да се види това място Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А за Мюзик айдъл и Тома - Embarassedлеле дано съпругът ми не види сметката за телефона........................... Embarassed........................... По принцип не си падам по такива предавания, но това го гледам от самото начало и Тома ми е любимецът. до сега съм изпращала есемеси само за благотворителност.................но сега така се увлякох, че.....................леле.......... - Embarassed.
               Моля се за детенцето на Свеар. Дано бързо се възстанови. Винаги, когато дечицата ми са неразположени ,ми се иска аз сто пъти да не съм добре, но с тях всичко да е наред. Дано детенце скора се почувста по-добре!
А за зодиите - аз съм овен, съпругът ми - лъв Simple Smile познайте как живеем -страсти бушуват, бури се вихрят - абе, не скучаем Heart Eyes #2gunfire Heart Eyes
И да се включа в "темата" на "темата" Laughing : Обожавам животните. Седемнадесет години и четири месеца живеех с най-сладкото кученце на света  - Маки. Целият ми съзнателен живот мина с него. Не го смятахме за домашен любимец,, а за член на семейството. Него вече го няма и са сега не искам друг любимец.
Няколко пъти се каним да си вземем папагалчета, но първият път, когото след дълга борба съпругът ми се съгласи, разбрах, че съм бременна. Оставихме го за по-късно/Ники беше мнооооооооооого доволен/. След това чакахме детенце да порасне Wink Отново се отвори темата за папагалчета ------- отново битка. Победих - Ники се съграси..........точно преди да си вземелм - разбрах, че съм бременна  Simple Smile отново чакане. Сега малка Ивка е на годинка и почти три месеца - така, че скоро подновявам борбаата............ Wink

# 24
  • Мнения: 3 804
гали ски ленд се казва-за останалите това е мола до нас,за който сме абонирани  Laughing и единствения в Сирия с ледена пързалка
ето още един поздрав 4е отивам да мия стените-луд умора няма  Mr. Green
http://www.dailymotion.com/video/x3ha84_menna-nahla-la9it-rou7i

http://www.dailymotion.com/video/xhvnt_dalida-helwa-ya-baladi_music

# 25
  • Мнения: 569
  Привет момичета!Леееле колко сте изписали пак- а аз едва успявам да се включа веднъж на 5 страници Sad
  Най-напред изпращам моите  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  за Свеар и неиното малко ангелче, сигурна съм че всичко ще  бъде наред!
   Вече сте разискали темата на Биби - и аз се присъединявам към мнението , че коментари винаги ще има , поради простата причина , че ограничени хора винаги ще има , но моето лично впечтление е ,че има израстване в това отношение , макар и малко- аз лично съм от доста малък град, където винаги е имало и има коментари, но никои не ми е показал че детето ми е различно , напротив - много му се радват. Най-важното е как се чувстваш ти- щастлива,спокойна , уверена в себе си!Дори и да забележиш някакво по- различно отношение- усмихни им се широко ... да си живуркат!
   А за темата "зодии" - само адмирации за Лъвиците-знаят какво искат,знаят как да го постигнат, а и са коректни...имам щастието да имам няколко много добри приятелки Heart Eyes
   gallii, успех в борбата за папагалчетата, и по стар обичаи , може  да си забременееш пак , вместо папагалчета Heart Eyes
   Аз съм малко тъжна , защото нашия тате е в Париж- любимия ми град , макар и само за 24 часа , ама ми се искаше да се телепортирам там някак си Embarassed
   Аз ще ви пожеля лека и спокойна нощ!

# 26
  • Мнения: 8
Деси, благодаря!  bouquet
Скай ленд - точно така EmbarassedСъжалявам, че забравих, т.е не бях сигурна в името. А за лудия ......споко, аз сега отивам да мия терасата, защото утре вечер, че боядисвам - това ми е хоби - сама си правя цвета и боядисвам - доставя ми удоволствие Simple Smile Лошото е, че единственото ми свободно време е нощем, когато, разбира се, Ивка спинка и не съм на работа Wink Успех  със стените, а на всички останали сладурани - спокойна нощ от мен - опс..........не намерих картинка, подходяща са сън - така, че  - успех newsm10

# 27
  • Мнения: 1 727
Аз ви търся в старата тема, Вие току виж новата сте преполовили скоро  Twisted Evil

за Малкия Мохамед Амин една голямо  Praynig и от мен!

Аз съм също голям любител на животните, като дете отчета е рибки, две котета и за малко една булонка, но вече голямото постижение и най-обичания любимец беше един далматинец, с който почти 12 години бяхме неразделни, беше си станал член на семейството  Heart Eyes

За зодиите аз съм овен, ни се води, ни се дърпа  Joy

наде, добре дошла и тук, как се натрови с тази шиша, препуши ли или тютюна беше некачествен?

# 28
  • Мнения: 569
  AniSim- ти ли ползваше Facebook?

# 29
  • USA
  • Мнения: 2 151
Пфууу,даже и на първа страница не успях да се уредя...
Свеър,кураж мила,ще се моля за вас Hug
Гледах айдъла,аз бях за Нора.На Тома не знам какво му харесват,много е лигав за моя вкус/извинявай галлии  Peace,но то е защото ти завидях за екскурзията в Сирия Mr. Green/
Не подхващайте темата за домашни любимци моля,че  Crossing Arms Tired .Дай да видим дали там поне ще се вредя за първото място...имаме си 2 кучета-пинчер и кокер,2 рибки,1  водна костенурка,4 папагалчета,7 канарчета,6 бели гълъба,3 зайчета и не се смейте-2 кАкошки(фаворитки на сина ми).Имахме до скоро 2 патета,бяха малки,сладки и жълтички,но пораснаха и една нощ пратих мъжа ми да ги занесе в езерото на голф игрището срещу нас.На децата обяснихме,че сами са хвръкнали до там,защото искат да живеят във вода.Сега си ги посещаваме редовно Crazy
Имали сме и 2 големи папагала-розово какаду и златно-син макау,ужасно красиви и двата,но много шумни и правеха страхотна мръсотия.Поставих ултиматум на мъжа ми-"АЗ или папагалите"...и слава богу се разделихме с тях,но постоянно ми го натяква...
Деси,на мен Даяна не ми се вижда никак черничка,не знам защо все така говориш за детето,просто е прекрасна и много чаровна.Иначе си отговорила доста остроумно на свекървата,хехех-скандинавец...много се смях!А може ли и мен да поканиш в разкошната беседка на един сладолед със шам-фъстък Heart Eyes (след толкоз четки все пак Wink)
Магде,давай гевреците,макар,че вече от толкова тестяно и аз заприличах на питка Joy
Рали,аз такива лесни тортички много уважавам,непременно ще се пробва.
Амалче...ти сама си точиш листите за баница???!!!Издигна се мноооого в очите ми,ша знаеш!
Другарче,съвсем точно и подробно описа братовчед ми/и той лъв/ в този зодиакален разбор на шефа.
Абра,честито на татко ти,жив и здрав да ти е!
Айдеее... децата се прибраха от училище.Само да ви сложа по едно кафе ей на тази тераска и да заминавам.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 18:38 от SkyBlue

Общи условия

Активация на акаунт