М & БИ - 71

  • 26 247
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • USA
  • Мнения: 2 151
Дина,взех жабката от Toys-R-us,не знам има ли в Бг.
Теди,3 деца за мен са съвсем валидно извинение за трупнати килца,а и аз никога не бих съдила за хората по това колко тежат,по-важен е характера за мен  bouquet
Кате,не ми взимай насериозно оплакванията за повече снимки.Разбира се,че няма да снимаш някой,ако му е неприятно.Между другото на 200 снимки,които правя,мен ме има в една.Нашите в Бг ми се сърдят,но аз се оправдавам,че съм семейния фотограф,а истината е,че никога не се харесвам на снимки.

# 286
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета Simple Smile

Благодаря за пожеланията към мама, потърсих още на гарата аптека, но там нямаше - казаха ми чак на ЖП гарата, а автобуса тръгваше, нямах време да отида. Добре, че жената си има запаси - здравен работник, все пак..., та се беше поосвестила докато се прибрах. Сега си легна жената, не и е добре. Дано се оправи, много стрес изживя тя напоследък, и продължава да го изживява Sad То кой ли не е под напрежение тези дни...  Confused  Cry
Саратед, и аз без моята не бих могла нито ден. Ние сме разделени - аз в София, тя си е в Плевен, и честно да ти кажа - когато приключа с дисертацията мисля да се върна при нея. Не искам да седи самичка, аз съжалявам, че започнах работа в един тежък за нея период..трябваше да стоя повече край нея...  Sad

Лили, какво става, бе мила? Какви са тия работи?? Сериозно ли е? Ще стискам палчетата и ще те споменавам в молитвите си - дано се оправиш и мечтата ти за пълноценно семейство се сбъдне!...  Hug Praynig Praynig Praynig Прави са момичетата и ще ти кажа, че когато човек мисли позитивно - се оправя по-бързо, освен това, когато човек си повтаря убеден че се оправя и възстановява - нещата се случват. Доказано е , че внушението е много важно за човека!! Специално за теб -

Светлина и позитивна енергия!

Кате мароки, те масите дет показахме са празни, щото изпоомаахме всичко, къде беше по тях  Joy

Кате ШШ, другата седмица, живот и здаве, с колегите имаме тийм билдинг там, ще катерим некви върхове, ще пеем песни и ще тамцуваме, ще играем разни игри, включително и пейнт бол, и ще ядем и пием на корем - само дето пак ще има в повечко Грантс за сметка на минералната водичка  hahaha  Joy

Момичета, лягам си да не светкам и тракам повече на майчето, че спинка в същата стая...
 Heart Eyes  bouquet
Лека нощ!

# 287
  • София
  • Мнения: 18 055
Момичета, благодаря ви за гласуваното доверие! Hug Heart Eyes
Съвсем друго си е след разглеждането на снимките, имам вече далеч по-ясна представа за вас WinkВсички сте много сладки, ама хлапетата бият всякакви рекорди!Да са живи и здрави!
Sky Blue,Хубаво е ,че все пак сред 200 снимки поне на една можеш да бъдеш видяна..Аз уж се пресрамих и щях да ви пусна снимка, ама не намерих актуална такава, нали все бягам от обектива..Утре обещавам щерките да ме щракнат и ще кача една PeaceИначе качените от мен снимки са малко хаотични, от различни поводи и включват предимно децата.Е, и нашият  татко се мярва веднъж..Отивам пак да гледам...Преди това ви пожелавам лека нощ и приятни сънища!

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 02:00 от sarated

# 288
  • Мнения: 177
  Най-после и аз да се добера до компа.
Кате Hug,тържеството мина супер.Хамуди изпя с няколко приятелчета 3 англ. песнички,които е научил в школата.Дечицата се бяха потрудили доста,пяха ,танцуваха ,свириха на пиано и цигулка.Накрая се появи Любо(от Те) и такъв купон им спретна.Изкара всички деца на сцената да пеят и танцуват с него.Големия малко се притесняваше за разлика от брат си,но бързо се отпусна.После им даде автографи и снимки,но моите не го пускаха,харесаха го и само дето в къщи не го доведоха.Снимах ,но още не съм погледнала какво е излезнало.Получиха си и сертификатите по англ. ез.Тяхната школа винаги си прави тържествата в залата на ВИАС,сигурно имат договор,защото и племенниците завършиха същата школа и поне от 10 год. тържествата са там.Липсваше ми Яси,но днес го сложих да спи по-късно за да не ни усети и като се прибирах му купих и на него подарък.
Лили,звучиш много отчаяно.Я горе главата ,всичко ще се оправи и ще си мама на трима.Аз се омъжих по-голяма и също много исках три деца,но си казвах -няма за кога,а то виждаш,важно е да вярваш ,че ще стане Hug Praynig.
Дуа,Махмуд с голямо нетърпение очакваше срещата,но Яси като се разболя си знаех ,че няма да дойдем.Изведох ги по-късно,защото им бях обещала,а това ,че срещнахме останалите беше случайност.Все пак ти си с бебе ,а има и бременни и не знаех кой е боледувал от шарка,кой не и просто не смеех ,въпреки желанието.Оздравявайте бързо и дано се срещнем в Ливан. Hug
Дина,много хубаво семейство сте. Hug

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 00:51 от magda_mm3

# 289
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте бонбончета!
Аз нали съм пак назад с мат'риала и се канех чак в новата тема да се разпиша, ама таткото и бебата запрашиха на разходка и аз сега на спокойствие разглеждам темичката.
Дайте повече снимки от срещата де  Crossing Arms тц тц! Ресторанта изглежда добре, а манджата изглежда още по-добре. Аз мисля, че хумуса е по-скоро източно-арабско ядене, ама мароко-тажина май добре са го докарали. Къде се намира този марокански ресторант, момичета?  newsm78 Дали в Бургас няма нещо подобно?

Водна Лилия, много съжалявам. Наистина тона ти е много тъжен. Дано всичко да е наред. Май всички тука искаме три човечета - дано мечтата ти се сбъдне скоро.  Praynig

Близнаците - приятна ваканция!  Hug

Кралица Тай - започна ли лов за ново хабиби?  Heart Eyes

Мама Мия - появи се най-после. Дано да ти е по-леко сега с татито да е с вас и да помага. Мдаа, аватара е абсолютно в тон с темата на разговор.  Mr. Green

al-Yashbi' - какво значи новият ник?

Снежна, как е България? В кой град сте?

Рали, как е мароканското гадже?  Grinning

Принцеска, радвам се че ти е харесала апликацията! Трябва да добавя още предмети, че да стане по-интересно. А твоята любов как върви?

Дани - намерихте ли кола? Как е градския траспорт в Италия? Става ли с децата ? Сигурно е малка лудница. Heart Eyes

Скай - на тая жаба откога съм й хвърлила око  Hug, само не знам дали не е трудно да се държи чиста  newsm78 Децата сигурно много й се радват. Тя е и нещо като лопатка да загребеш играчките от ваната, или??  newsm78

Мар.Кате - още не бърбори мъника - всъщност бръщолеви си нещо, но напълно неразбираемо.  Crazy Много ми харесват описанията на срещите. Назначавам те за главен записвач и пътеводител хехе.  Hug

Дуа - дано да оздравява момчето бързичко   PraynigHeart Eyes

Деси, ти 90-дневната диета ли правиш? И аз я почнах от вчера, тоест днес съм на варива, ама прегреших едни вафлички  Embarassed

Дина - много красиво семейство сте   bouquet

Теди - много хубави снимки. Ти ли си на мотора?

# 290
  • София
  • Мнения: 18 055
Мароканска звездичке,
Де аз да бях на мотора....ама не съм.Това е голямата щерка - от шапката не личи много, ама тя си е цялата бащичко.... WinkИ не само тя, тричките все на него мязат.
Лелее, то станало  почти 3 часа през нощта...Шмугвам се бързо в леглото,че утре за огромно мое съжаление съм на работа! Sad

# 291
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302622.new#new
заповядайте в новата тема момичета

Общи условия

Активация на акаунт