С коремите щръкнали вече, очакваме АВГУСТовското човече

  • 14 979
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 465
в нашата болница има сама пълна упойка. тъкмо за пъзли като мен  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 26
Мамадона благодарско мила за хасенцето, ама мойта мама минала през лагера на КФОР и отмъкнала един парашут, та вече имам с какво да се загърна  Laughing

Да се изкажа за упойките - мен едно че ме е шубе от каквато и да било упойка (да не говорим пък че като видя игла колабирам), ами и при първото раждане ми откриха някаква алергия и раждах без. Само Бусколизин ми дадоха  Confused Сега мисля пак така, ама каквото каже доки в крайна сметка.

# 77
  • Мнения: 502
Коте, а за венозно обезболяващо какво се ползва при нормално раждане? Аз първия път раждах така, но не съм питала какво точно ми слагат. Не усещах никаква болка, родих и отидох на собствен ход до болничната стая.

Аз излязох много лесно от пълната. Първото нещо, което направих като се събудих е да погледна апарата, колко ми е пулса, демек дали съм жива.  Twisted Evil Но ако трябва да избирам, не бих родила с пълна, най- малкото за да не пропусна един от най- важните моменти в живота си.  Peace
   
Остана ли някоя да ражда нормално?  Sunglasses В началото имаше много навити, сега като наближи, май всички за секцио се готвят.  Rolling Eyes 

# 78
  • Мнения: 1 266
Коте, а за венозно обезболяващо какво се ползва при нормално раждане? Аз първия път раждах така, но не съм питала какво точно ми слагат. Не усещах никаква болка, родих и отидох на собствен ход до болничната стая.

Странно... практиката не е венозно обезболяване, наистина съм озадачена  newsm78
В БГ предлагат епидурална или мускулно бусколизин, който според мен няма голям ефект. Бегъл преглед на медицинския печат също не ме наведе на никакви интелигентни мисли... Принципно аналгетиците за венозно приложение са опиати, а точно тях не биха ти сложили по време на раждане, по ред причини.

# 79
  • Мнения: 502
Ами, Коте, аз като влязох в родилна зала и акушерката ми вика: Бебето има коса! С една дума си го бях родила почти. Може ей така, само като психологически фактор да се е направила, че ми е слага нещо.  Laughing

# 80
  • Мнения: 1
Обаче ако си със спинална и искаш да дремнеш, има едно лекарство Диприван /пропофол/, от което казват, че сънуваш еротични сънища  Mr. Green

Коте, благодарение на теб пак ще блесна пред доктора с компетентност като извадя тефтера  Laughing Вече ми се носи славата тук из село  Wink
Само да не му скоча на мъжа още в родилното, та да стана за резил  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 702
Коте Марта много ти благодаря за отговора,както и на всички други които се включиха с мнение,сега вече съм абсолютно убедена,че ще раждам със спинална упойка,за мен също е важно да си видя и цункам бебето веднага след като го изкарат!

# 82
  • Мнения: 1 266
Момичета, аз ви казвам 'чао' и заминавам да събирам багаж Simple Smile
МОРЕ  Joy

Пазете се, забавлявайте се на срещата, огледайте Бейби Експото и бременейте смело, докато се върна  Grinning
Което ще е на 11.06., живот и здраве Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 3 465
Момичета, аз ви казвам 'чао' и заминавам да събирам багаж Simple Smile
МОРЕ  Joy

Пазете се, забавлявайте се на срещата, огледайте Бейби Експото и бременейте смело, докато се върна  Grinning
Което ще е на 11.06., живот и здраве Simple Smile
 Hug Hug Hug
а така, дразни ни , дразни ни  Crossing Arms
весело изкарване Hug

# 84
  • Мнения: 3
Чао Коте! Много весело да си изкараш на морето! Почивай си активно и пази бебка! Да ви е хубаво времето!   Nature Sunny Наслаждавайте се с мъжа ти на малкото ви оставащи мигове на саме! Живот и здраве те чакаме на 12.06. с доклад и снимков материал!   grinning039 photo
И аз отлитам за Крис! До утре муцунки!  afwitch

# 85
  • Мнения: 11
Коте Марта  желая ти весело изкарване на моренце    grinning039

# 86
  • Лондон
  • Мнения: 56
Остана ли някоя да ражда нормално?  Sunglasses В началото имаше много навити, сега като наближи, май всички за секцио се готвят.  Rolling Eyes 

Aми аз ще с 'нормално'... а в началото бях 100% за секцио Thinking

Котката Марта, да си починеш като за двама!  Wink

# 87
  • Мнения: 215
Здравейте момиеяета! Много сте бързи човек да се обърне за няколко часа и е то ти вече 5 изписани странички:). Утре имате ли някаква среща пред зала Универсиада? Ако да - от колко часа и  къде ще е?

# 88
  • Мнения: 202
И аз ще съм с "нормално", поне засега нищо не индикира да е "ненормално"; четох с голям интерес дискусията за упойките, доста са ми непознати; при първото раждане бях само с бускулизин и диазепам, като се замисля, ако са имали ефект, то се плаша какво щеше да е без тях Shocked; сега съм раздвоена-и аз като асето имам голямо шубе от игли, в същото време се изкушавам от упойка-защо да се мъча като псе, ама незнам, ще видим newsm78
 Morskafeia -доколкото помня, срещата не е утре, а в събота от 11

# 89
  • Мнения: 215
Днес ходх по магазините и купих нчкои неща, във тази връзка исках да ви попитам - каква информация имате за използването на силиконови и каучокови биберони. До колко знам каучуковите правчт гъбички в устата, но се препоръзват през първите два месеца. Какъв опит имате вие, необходимоли е да имам и от двата вида или ако се спра на единич вид трчбва да взимама само от нефо,тъй като една майка сподели с мен, че след като е дала на детенцето си каучоков, никога вече не е искало силиконов. Благодарч предварително за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт