Много се ядосах!

  • 6 826
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 793

 Добре де,но аз на тази тема  не и давам "живот" ,повече от 4 страници...Горкото коте и горкото внуче! Друго не се сещам да изкоментирам.

Ако продължавате да спамите така, със сигурност няма да има живот.  Naughty

# 61
  • Мнения: 143
Не определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо не съм на училище за да пиша разкази преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте я кажете?Това че детето е водело с каишка котка ли това ли?Или може би това че бабата на детето му удари два шамара.Кое не разбрахте???ААА може това че аз като минавах покрай тях из коментирах че котката е много хубава и така стана скандала (за урочасването) кое от това не разбрахте?????
ААА ама като искате преразкази от Иван Вазов айде взимайте по една книжка и почвайте да четете

Не, определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо, не съм на училище, за да пиша разкази, преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте, я кажете? Това, че детето е водело с каишка котка ли, това ли? Или може би това, че бабата на детето му удари два шамара. Кое не разбрахте??? ААА, може това, че аз като минавах покрай тях, изкоментирах, че котката е много хубава и така стана скандалът (за урочасването), кое от това не разбрахте?????
ААА, ама като искате преразкази от Иван Вазов, айде взимайте по една книжка и почвайте да четете.


Хайде сега сравни твоето и моето писане и виж многото разлики. Хората не са измислили пунктуационните знаци, за да тормозят мързеливите ученици и блондинките, а за да направят по-ясна мисълта им, така че околните да ги разбират по-лесно. Това се учи в началното училище, ти къде бля тогава?

ПП Няма нужда от благодарности за превода, моля.  bowuu






Еми щом проблема е в запетайките значи толкова ви е акъла!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 762
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired

Най- накрая    newsm10

# 63
  • Мнения: 17 546
И Татти горкия е човек, ама идва на работа тук основно нощем. Айде подърлайте се още малко... ooooh! Затова по вестниците пишат, че тук основно списват жени без работа!

# 64
  • Мнения: 3 459
Затова по вестниците пишат, че тук основно списват жени без работа!
Което не е никак невярно  Grinning

# 65
  • Мнения: 5 539
Na Venci Momi4eto, тая трева не ти се отразява добре ooooh!

# 66
  • Мнения: 474
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired
  202uu
Време беше наистина някой да се обади.... Ами като сте толкова учени всичките, не трябва ли да сте над тези неща ????
П.С. .....та се чудя правилно ли поставих запетайката.....  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 2 840
Na Venci Momi4eto, тая трева не ти се отразява добре ooooh!

Що, бе, вижда бели котки на каишка, барабар с баби, деца, физическо насилие и магически ритуали.
Тревата е екстра Mr. Green

# 68
  • Мнения: 759
то момичето на венци си го е показала в аватара... relax... явно се старае, но не й се отдава rotfImbo rotfImao

# 69
  • Мнения: 9 990
Честно казано-ни ми е до запетайките на Венцината, ни до нищо...Просто ми е смешно как скача, па се дърви, па се отяжда на добронамерените и градивни критики, които още в миналата тема и се отправиха.Тресе я нервата-това разбрахме, ама ако не скача на забележки-смятам по-леко ще върви по-натам с нея...Никой не е перфектен, но е добре след толкова показно къде и куца-ако не умее усилия да положи да пооправи нещичко-поне да не се отяжда. Hug

# 70
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired

Ерика, проблемът не е в правописа точно, за мен няма значение дали момичето ще прави по 5 грешки на дума, стига да и се разбира. За жалост, не всички сме толкова интелигентни като теб, за да можем от една шепа разпилени думи да разберем какво иска да каже авторът. Ако не вярваш, погледни горните постове - хората масово се оплакват, че не разбират за какво става въпрос.
След като човек е решил да досажда на останалите с проблемите си, поне да бъде така учтив да ги излага смислено. Все пак не сме тук да правим литературни анализи и да правим граматични упражнения с редактиране, а да помогнем, ако можем.
Или момичето да се научи да пише ясно и разбрано, или да спре да пише напушена. Не съм сигурен в кое от двете се състои проблемът и.  newsm78

# 71
# 72
  • Мнения: 4 532
Аз малко не по темата, ама... То тука 90% не сте по темата.  Laughing
ronq, малко си противоречиш с подписа... Laughing

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Аз малко не по темата, ама... То тука 90% не сте по темата.  Laughing
ronq, малко си противоречиш с подписа... Laughing


 newsm10
Цяла вечер ме сърбяха ръчичките, да го напиша, ама като нямах кирилица....  Mr. Green

     ronq, подкрепям петицията от подписа ти!!! Може би ако децата ни бъдат по-грамотни, ако четат повече , ще научат повече и ще успеят да обяснят на бабите си, че млади, пък били те и руси, жени не могат да урочасват красиви бели котки водени от малки деца на каишка...  Thinking

# 74
  • Мнения: 474
 Joy Joy Joy newsm10 Peace Hug
Слагам емотиконки, за да няма грешки......  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за противочречието /ами, везната си е везна  Laughing/... ако става дума за П.С.-а ..... това беше шега... ако не съм разбрала, не ме линчувайте  Wink
Просто някои постове в темата наистина са обидни към авторката.... ми ядосала  се момичето за нещо си там...... и се започна едни треви, синдроми /било пред- или следменструални/......  ooooh! то да не сподели човек...

Общи условия

Активация на акаунт