Слънчо весело припече и зарадва СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 10 359
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 745
Не знам дали това срастване ще се оправи лесно. Sad
Като чета-те ги разлепват,но почти винаги се получава пак и пак и това -до пубертета.  Rolling Eyes Дано при нас не стане така. Praynig И дано не се травмира много от самата манипулация,защото... Cry

# 31
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ама и а зне съм разреждала киселото мляко Peace
То ТРЯБВА ли да се разрежда newsm78
И аз ударно му дадох с бисквити
ама никакви проблеми съм нямала Peace

# 32
  • Мнения: 319
Пебс, нали се разбрахме, че няма да прекаляваш с инфото, дадено в Интернет, защото главата ти ще гръмне Hug По-добре намери наистина добър лекар и се довери на него! Прегръщам ви и знам, че всичко ще се нареди, защото тук всички сме само с положителна енергия към децата  bouquet

Честит рожден ден Т:)

# 33
  • Мнения: 98
Pebs, успокой се, мила. Момченцата също търпят такава манипулация по разлепване на препуциума /кожичката отгоре на пениса/. И аз си мисля, че ще припадна, когато дойде време за това, но от разни мами чувам, че било съвсем рутинно и не се помни от бебетата. 
Hug на малка Лизи

Ани, докторът вика - разрежда се първо 50:50 с вода, после 1/3 вода + 2/3 мляко.
Де да знам що тъй направи мойто бизонче - нали ти викам повръщаше до късни доби.

# 34
  • Мнения: 317
Pebs, а как го открихте това срастване newsm78, защото разбрах, че се среща доста често ooooh!
Ох още нямам пари от нОИ Cry

Мари, сега виждам, че си от Пазарджик Party, я кажи какво прай Томата Crazy

# 35
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
моя не е повръщал хич
яде краставица,яде пресен домат,може и шопска салатка д аму направя скоро с една  Пещерска гроздова Joy
яде и Форнети.той всичко иска да яде квото види че ние ядем  и той иска.Не го ограничавам освен от пържено ягоди,кайсии и праскови Peace
да не говорим че квото има изсипано на плота му  на столчето за хранене  примерно трошички си ги взем аи лапа нашия.сам се обслужва.Нищо че не яде наобяд пюретата.Ако му изсипя една лъжичка на плота-първо маже като за световно и после си лапва hahahaОбаче мазалото е абсолютно #Crazy

# 36
  • Мнения: 1 425
Хихих Анич и при нас е същата работа..... hahahaСамо да има нещо на плота на столчето и се облизва по всевъзможен начин...... ooooh!
Кисело мляко аз също давам без да разреждам.....Давам го с бисквитки и банана.....И се омита за нула бройки.....Не е повръщал или нещо друго.... Naughty

# 37
  • София
  • Мнения: 771
Честит празник, Т:), бъди здрава, усмихната и много обичана   bouquet

Emuk, по принцип децата, които са повръщали като малки докато пият само мляко, като започнат твърда храна спират да повръщат. Налага ви се лечение. Въпреки неволите ви, твоят разказ отново предизвика у мен бурен смях, особено в частта да не си го прехранвала  Laughing. Като знам как му се молиш да яде, представих си какво ли ще ти спретне, ако го прехраниш. Виж, за тези Baby Yogu, не съм ги гледала скоро, но мисля, че са за по-големи деца, а и нямат вкус на мляко, а по-скоро на нишестено производно.

Пебс, радвам се за здравите бъбречета. Другият проблем мисля, че не бива да те притеснява.

При нас една услужлива докторка от Токуда най-изненадващо за мен направи едно яко дръпване и реши наполовина проблема с пишлето. Аз само затаих дух в очакване на як писък, но Пепи изобщо не се усети. Явно ги умее тия работи жената  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 771
Да се доизкажа, тази нощ продължи мъчението със зъбите и сутринта имаше температура, която обаче спадна след Панадола. Сега му няма нищо, ама каква беше тая температура, не знам.

Млякото и аз го давам неразредено, проблеми сме нямали, но явно децата с по-чувствителни стомахчета трябва да се захранват по-бавно.

# 39
  • Мнения: 1 745
begbie,по принцип аз и сега не мога да разбера кое се е срастнало-явно е от скоро и е малко.Но вчера водихме Лизи при една нефроложка-Маринова и тя я погледна и ми каза,че има малко.Сега чета една тема (не мога да се спра  Embarassed) за тия сраствания и май е доста често наистина. Confused
Иначе е точно като фимозата при момченцата,но тук трябва да се разлепва задължително! Naughty
Само не мога да разбера тия педита къде блеят,та не гледат и не предупреждават за тия работи!  Close

# 40
  • Мнения: 295
Ани,Влади не беше ли на кухня?Мнаджите оттам не ги ли яде?Защото пишеш за пюрета...
Иначе и косето обира трошиците Mr. Green

Емук-баш с киселото мляко си го оправила детето,макар,че не разбирам защо така се получава,нас нали още в 3тия месец са ни захранвали с кисело мляко,майка ми само ми каза,че не бивало да е домашно.Аз ще поизчакам с него,макар,че давах разни пюрета с йогурт.Дано Васко спре да повръща PraynigАма как ще го прехранваш-нали е на диета детето Simple Smile

# 41
  • Мнения: 228
Опасни сте ей hahaha Joy,няма как да не се развеселя като вляза тук hahaha,Емук и мен яко ме разхили твоя пост,ама и закачливостта на Кали с докторката и уменията й също ме накара да се разсмея.Мноого ми е хубаво тук.
Сладка мама,страхотно момченце си имаш Heart Eyes.Ками-подписа ти е един път Heart Eyes

Пебс,радвам се,че всичко е ок с бъбречетата,жалко,че ще трябва други манипулации да изтърпите-ама поне е малкия дявол. Hug за вас.

И едно голямо гуш Hug за Краси и сладката й синеочка.Желая им това да е било някакво доизчистване-и тези прелестни очички(пу-пу) вече да са си ОК и никога да нямат вече проблеми с тях. Praynig да е така.


Честит рожден ден Т:),да си все Simple Smile и много здрава

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 13:07 от bravy

# 42
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА Т:)!  newsm67 newsm67 newsm67
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ, ПРЕКРАСНИ ЕМОЦИИ И БЕЗБРОЙ УСМИВКИ!
  newsm51

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДНЕШНИТЕ МЕСЕЧИНКИ!  newsm51

Пебсче, защо ,мила,четеш толкова много нета?  Naughty Според мен излишно ще се тревожиш! Но ти си знаеш,де! Искрено се надявам да се оправи лесно лизи и да няма по вече сраствания! Praynig Praynig Praynig

Вegbie, и аз нямам нищо от НОИ! #Cussing out
Явно ще гледам нещастно към витрините и ще си мечтая за момента ,в който ще се опарича.  Sick

Сладка мама, позддравления за изпита! нищо,че според теб е минало зле, важното  е,че се отърва от него. Евтимчо е много сладък. Hug
И ние днес смятаме да "играем" една машинка на Мимо, че много му се поти главичката.

Snejana_G, принцесата ти е невероятна!   love001

Кali, и при нас доки се оказа бърза и сръчна и докато се усетя забели пишлето на Мимо. Нямаше реакции от негова страна.Мен обаче ме е страх да го правя, а мъжо-два пъти!

Беринка, успех в новото начинание!  newsm10 после ще показваш снимки от новата стая.

За киселото мляко-когато го давах на Валя не съм го разреждала (никой не ми беше казал,че така се прави).

Страхотни заглавия сте измислили ,момичета. Ето и скромно едно от мен. То е отдавна ,но си го кътах за подходящи дни.
„Мамо, хайде на море!” иска да извика СЕПТЕМВРИЙСКОТО дете.

Прекрасен ден на всички!  bouquet

# 43
  • Мнения: 317
аз сега ще си сменям педиатъра с по-кадърна уж такава и се надявам, че повече внимание ще обръща на детето. Защото казвам ви найстина се уморих да чета, да ровя, да търся.......нашият папагал един съвет като хората не ми е дал за захранване и т.н. , като го питам той все: Ами ко да ти кажааааааааа Sick.аман...искам почивка.
А и като за капак ми взе 20 лв за медицинск/ за мен за кАТ/..пичага,а Twisted Evil
Ама те хората са казали не е луд, който яде баницата.......

# 44
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ками на куФня сме бе Peace
Ми то си е пюре второто.Първо супа,второ пюре
При вас кви манджи готвят-картофена яхния със свински кокали ли Joy Joy Joy
при нас все картофи с телешко,картофи с сирене.картофи със пилешко.картофи с грах
Все картоф братче...покъртиха ги с тез картофи #Crazy

begbie-кой педиатър си избра.Че и аз не съм доволна от мойта ОФФФФЦА.искам да смевням
ама искам да ми е по наблизо до кварталя Peace

Общи условия

Активация на акаунт