Изненада за мъжо?

  • 13 350
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 390
Това с хотела, стаята, розите .... много ми хареса. Дано го запомня и смятам да го приложа в скоро време. Жалко, че не го видях преди да му купя подаръка за 30-годишнината му.

# 16
  • Мнения: 830
Ами скоро беше, купих си едно бельо-пълна курвентия сатенени червени панделки терен тюл....Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil облякох  го, а той със затворени очи стои и не шава Laughing викам му "скъпи отвори очи" и той направо си глътна граматиката пита ме " кой ти го купи" Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 1 447
или пък ако случайно съм се върнала с ресто от шопинга Joy
Аз на моя мъж не искам да му причинявам такива тревоги.
За да не го тревожа и аз не връщам ресто.

# 18
  • Мнения: 1 517
На един негов рожден ден, той беше дежурен в пожарната. Направих му торта "Цици", а бутер тесто му опекох един полов член (за което ме разчекнаха в готварския). Занесох му ги лично. Остана много приятно изненада. А аз още се чудя защо първо изпапкаха майсторлъка от тесто, а не тортата  Whistling
На последния му работен ден в пожарната пак с торта го изненадах. Със снимка: няколко снимки - той със старите колеги и с бъдещите такива, а рамката с пожарникарски значки. Но я поръчах (тортата). Ефект определено имаше.
Мръснишки изненади без повод: на два пъти му правих по собствено желание...френска любов докато гледа мача и пие бира/ ракия.

# 19
  • Мнения: 7 947
Мръснишки изненади без повод: на два пъти му правих по собствено желание...френска любов докато гледа мача и пие бира/ ракия.
Joy Joy Joy
Само два пъти откак се познавате ли hahaha

# 20
  • Мнения: 1 517
Мръснишки изненади без повод: на два пъти му правих по собствено желание...френска любов докато гледа мача и пие бира/ ракия.
Joy Joy Joy
Само два пъти откак се познавате ли hahaha

Не беее...два пъти докато гледа мач и пие бира. За 12 години те чет нямат.

# 21
  • Мнения: 7 947
Така по-бива...ама щом брой нямат - то тогава каква изненада е...май ще трябва друга "мръснишка изненадка" да измислиш Laughing Като я измислиш - сподели с нас...

# 22
  • Мнения: 1 447
И на мен ще ми е интересно да споделиш някоя интересна идейка Wink

# 23
  • Мнения: 2 448

Мръснишки изненади без повод: на два пъти му правих по собствено желание...френска любов докато гледа мача и пие бира/ ракия.

Надявам се , че е гледал мача сам а не с приятели.  Laughing Щото с публика би било твърде мръснишко.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 447
Цитат на: Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца l
Мръснишки изненади без повод: на два пъти му правих по собствено желание...френска любов докато гледа мача и пие бира/ ракия.
[/quote

Надявам се , че е гледал мача сам а не с приятели.  Laughing
Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 257
Ами скоро беше, купих си едно бельо-пълна курвентия сатенени червени панделки терен тюл....Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil облякох  го, а той със затворени очи стои и не шава Laughing викам му "скъпи отвори очи" и той направо си глътна граматиката пита ме " кой ти го купи" Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

# 26
nqkoi ima li predstava kude se prodavat kutii s torta ot koiato da izliza striptiziorka.... mnogo mi e speshno

# 27
  • Мнения: 7 947
Хахахахаха, влизаш в магазин и що да видиш - кутии, отваряш ги - а вътре торти с мадами, които кротко си чакат да ги продадат...така ли си го представяш Joy
Иначе - заповядай http://www.presentsbg.com/navigation/goto/p_id/1093 Wink

# 28
  • Мнения: 604
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile
От сметки най-много се изненадва.

И при нас е така Peace!

# 29
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Чудесни идеи! А в Пловдив дали има такива фирми?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт