СЕПТЕМВРИ ще падат листата, а ние ще си гушкаме слънцата

  • 10 697
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 926
Джули, изключително си права Grinning Наистина възрастта си казва думата. аз и предния път ставах тапир... То си е от хормоните Wink Но сега съм доста по-спокойна и уравновесена. Може би за третото ще съм пълен непукяр Wink
Миренце, по принцип бременните жени имат по-развите всичко Hug Просто природата го е направила, за да пази жената в този важен както за нея, така и за оцеляването на вида период. Знаеш, че при всички бозайници е така Grinning Вземи се наобаждай на хората, за които се питесняваш и не го мисли толкова. Наистина точно такъв тип емоции оставят трайни отпечатъци върху емоциите на бебето. Спокойно Hug Hug Hug Сииилна прегръдка и не се навивай толкова Hug
Даяна, каквито и сантименти да има мъжът ти, по-добре погворете и си изяснете следното - нищо не зависи от едно име. Гените вече са копирани... И колкото, и както и да го въртите наследствеността си казва думата. Аз, колкото и дълго да не исках да си го призная съм копие на баща ми. И нищо, че не ме е гледал и един ден - някъде, дълбоко в мен (а вече и не толкова дълбоко) винаги съм имала някакви топли чувства към него. Признах пред себе си, че ми пука за този човек, когато бях бременна със СИяна. Звъннах му (разбира се и преди сме поддържали връзка), говорихме, плаках и му обясних как изобщо не ме интересува какво мисли той и че когато аз усетя, че имам нужда да му се обадя ще го правя, независимо къде е и какво прави в момента. Сега отношенията са ни на съвсем друго ниво. А аз откривам негови черти у Сияна и не се дразня Grinning Просто това е моят начин да пиема нещата такива, каквито са. Едно име ... едно име нищичко няма да промени Peace

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 16:31 от Асенцето :)

# 46
  • Мнения: 571
Много и благодаря Hug
Juliko много ама много си права!!Не зная дали е от възраста!Аз от малка съм си такава!Притеснявам се за всичко и всички!Много лоши неща са ми се случвали и за това може би съм такава!!Черните мисли са ми все в главата!!В това отношение се надявам бебка да не прилича на мен!Аз съм го прихванала от майка ми а тя от нейната! Mr. GreenПри нас е по наследство!!Не се сърдя и изобщо не ми е прозвучало като лекция!!Може би и аз с годините ще се поукопитя както се казва!!Винаги когато нещо е било наред и хубаво съм търсела лошата страна и като че ли съм чакала лошото да се случи!Страшно черноглед човек съм пък може би е вярно че козирозите сме черногледи знам ли.Все си повтарям че всичко лошо се натрупва и бебка страда милата покрай мен!!А сега надявай се на спокойно бебе де!!както казва мъж ми съм щяла да я обременя психически още в корема!!! EmbarassedТрябва да го давам по-ларж и ще взема вече да се успокоявам че така до никъде няма да я докарам Hug Hug HugБлагодаря ти   bouquet
Асе права си няма да се навивам за нищо повече каквото има да става то ще стане не мож го спря!!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 9
Мирка   Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 7 673
Мирка, много сладък зайо си Hug

# 49
  • Мнения: 1 622
Идвам си от доки. Всичко е наред. Нашето момченце е пораснало доста за месец Simple Smile Аз съм що годе добре/пак кръвното 80-40  Sad/  и  се оплаках за контракциите че продължават ама тя каза, че на този етап не може друго освен магнерота да ми изпише  гледа шийката каза че няма нищо обезпокоително и само ако зачестят самите контракции/сега са по 3-4 на ден за по 5-6 секунди/ ще ми прилага друго лечение но то е за крайни варианти. Нош па -то каза да не го пия. И така та съм щастлива! Вторник ще дам кръв и урина за рутинните изследвания, дано и там всичко да е наред.

# 50
  • Мнения: 571
Ирина благодаря ти много  Embarassed Embarassedстрашно си мила
 Juliko и на теб благодаря!!Ехххххх този форумммм страшно мили хора прекрасни сте  bouquet Hug
беба много се радвам че всичко е наред с теб и с бебко малък сладък   bouquet

# 51
  • Мнения: 3 926
Само да вметна - забелязвате ли на тази многодетната снимка бебоците в какви чувалчета са? Ако имате кожар наблизо може да му поръчате такова чудо Peace Хубаво ги огледайте. Peace

# 52
  • Мнения: 30
Мариам съжалявам много за дядо ти и напълно те разбирам!Не знам дали и моето бебе ще има такова детство което имах аз и се моля да ми е живо и здраво семейството за да може да изпита и то частица от прекрасните мигове които съм имала някога!
Ще наваксвам с четенето момичета че не ми остава много време за писане!Но когато мога ще се включвам! До скоро! Hug

# 53
  • Мнения: 1 666
Само да вметна - забелязвате ли на тази многодетната снимка бебоците в какви чувалчета са? Ако имате кожар наблизо може да му поръчате такова чудо Peace Хубаво ги огледайте. Peace

Асе, тия бебета като нищо сигурно живеят някъде, където зимата е -40градуса. При нас най-много е ставало -20, а тогава самата аз нямам никакво желание да си подавам носа навън cold, какво остава да изведа бебе....

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 27
Мълииии, додох! ОООооооо, романтика..дъжд вали, а аз от 6-тия етаж ви гледам и ви махам:) Stuck Out Tongue Winking Eye  Hands Clap  superuu
Дъртото днес беше на док и Марсиана дебела- 1.700кг..35 сАнтима " висока "Simple Smile)))), термин 27.08 по мойте щури показания, щото ич не знам кога сме го напраиле..то беше изненада ..понеже секцио док-а вика- Може и в началото на август да е, щотоооо на 20.11 си заченала..така излиза..Брех, викам си тия докторе, знаят сичку. И му викам- ти гле'й да не щукнеш на море баш тогава, че кой ша ма изражда..той се смее..Хм..аз няма ви напускам тука, ще съм първата обаче, която ще чуе детски плач и скърцане на биберони:))))))и ще разправям!
Инак педи още не съм си записала, педиатър:). А вие?
 Ко стана с Шейла, доде ли си? Мирко, как си, малчуганко готина? Велислава нещо по гръцко май щеше да заминава..да донесеш протакали, какоооо:)))))
 Възрастните, как сте, бе..равнис, мирно- Стела, Уанда, Ирина, Деси..Simple Smile))))))
 Олеее, сигур супер неадекватно се включвам, ама ко да напрая..тепърва ще ви почета.. ooooh!
 Ей сега ще видя Дидка какво пак е накупила, както и Асята дал няма нова лябоф във вид на количка Wink
Кой какво сътвори през тези месеци, я кажете..тук бременюгите някои гоблени шият, плетат..мене ми се не похваща тава..бе нещо искам да направя..за спомен от този период..дайте идеи..мерси, довиждане:)
 Оооо, забравих да кажа, че вчера щях да счупя онова пластмасовото на тоалетната чиния, хахахахха..толкова съм дебела..ама и аз се изгяках като мечка..Simple Smileвече не ме имат за нарицателното-" като Ата кльощава" #Crazy

# 55
  • Мнения: 400
Мариам-моите съболезнования Hug.........разплака ме,докато четох мислите ти... CryЗамислих се,че моята дъщеричка ще има само баба/да е жива и здрава майка ми Praynig/Всички други са покойници..... SadДа се молим да са живи и здрави децата ни,ние също-да им бъдем само от полза Praynig

Сонче-тъкмо днес коментирах с колеги за стволовите клетки и виждам,че точно тази тема сте подхванали:)А твоето мнение като специалист е от полза PeaceСега и този въпрос трябва да обсъждаме с мъжо.Мисля,че няма да има нищо против,макар че доста разходи предстоят  Crazy
Асе,как е Сияната?Хайде стига вече е вдигала температури PeaceИ да се оправя бързо WinkИ на Веч разбойника Peace
Аз пък снощи сънувах бебка LaughingЧе я кърмя....... LaughingСтрахотен сън........чак се заоглеждах като се събудих Party
Муцооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 226
алоууууу
вечерната смяна.`сички ли са на лице?  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 11 315
Стел, рапорд даден! Joy
Муцоооо, ти мен за млада ли ме имаш? Душа, аз съм най-дъртата в тумбата с тумбите, бе пиле шарено! hahaha
Моя младеж днес го докарва уж без главоболие, ама е мноу нервен, та ще видим накъде ще му избият чивиите.
По закона на Мърфи се разболяват винаги в петък. Каката пък има утре спартакиада и е пред лудване.
Зрънчо ме подритва отсега - таз вечер като петъчна отворихме дискотеката по-рано Crazy

# 58
  • Мнения: 1 226
 Joy Joy JoyВеч как сте? Рапорт приет  hahaha Joy Joy
А моята хубавица така напира отвътре, че имам чуството, че ще изфръкне през средата на корема ми таз маймуна.Такова напрежение.  newsm78 органите ли ми размества таз маймуна, или нещо не е наред  newsm78
И едни киселиниииииииииии - ум да ти зайде.
Приятна вечер сладурки  Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 27
Веч, ъм аз такованката...Simple Smile, мислех си, че влизаш денем..и на нощни-ците говорех:) Hug
Ама пишете  ваш'те дяца колко тежат во коремите ви, бе..ааа..
Данни искам аз и прочие.. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт