Бебета ЮНИ 45

  • 12 915
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Здравейте!Брей днес за втори път пиша, пък до довечера може и да станат повече, ако не тръгна да раждам.Засега си имам контракции според акушерката, ама не ги усещам и това е.Малчо си подскача и хълца, ама нещо незнам дали ще излиза или не.Иначе днес разходката ми мина мн добре.Разхождах се с Емо 3 часа и половина и даже купихме още неща за бебчо-играчка за креватчето и едни гумени делфинчета за ваната.Емо мн ги хареса, ама и те са едни такива ухилени и пискат мн готино Simple Smile
Честит син на Juliana!Да е жив и здрав и мн да я радва! smile3525.Честито и на всички мами, които вече са си в къщи.Бебчовците да ви слушат много.
Това е засега.После пак ще пиша ако има нещо, а ако раждането почне ще се чуе като свърши  Laughing
Между другото докато се разхождах днес получих страшни болки в костите между краката и мн ниско в дясно, но за малко, а и забелязах някакво странно белезникаво-позрачно течение по ежедневната превръзка.Та се питам какво ли значи това?И дали тапата ми може да падне без да разбера? newsm78 Знам, че е обсъждано мн пъти, ама си се чудя.Пък и вече си искам в къщи...С бебо, разбира се Laughing

# 16
  • Мнения: 17
Atina_Eli, колко спокойно и ведро звучиш!  thumbsup Успех и леко раждане, ако бебчо реши да излиза!  Peace

# 17
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТО НА ЮЛИЯНА Simple Smile   bouquet
дОБРЕ ДОШЛА НА аН МАРИ
ГАЛИ ,РАЗКАЖИ ЗА РАЖДАНЕТО НА ВСИ4КИ ЩЕ ИМ Е ИНТЕРЕСНО
 Peace

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито бебче на мама Юлиана!  bouquet

Валентина, и мен ме е страх, от това, дали този път ще се справя с кърменето. Настроила съм се да кърмя колкото е възможно повече, обаче ако малкото човече реши, че му е трудно да суче от гърдите ми? Ами ако нямам достатъчно кърма или пък поради някаква причина тя спре? /имаше такъв случай в болницата - спряха кърмата на едно мамче, поради някакви здравословни причини, които не помня, пък и по-добре, че ще започна да си внушавам разни неща!/

Чушливо Люте, стискам палци за понеделник!  bouquet

# 19
  • Мнения: 17
Влизам отново с радостната новина, че:

Днес в 17.50 мама ins_dimitrova роди момче - 3.350 кг и 50 см!



Да е жив и здрав малкият юнак, само радостни мигове и незабравими моменти да носи на мама и татко! А на мама бързо възстановяване!  Hug

Тоз юнак определено не е искал да изпусне откриването на ЕВРО 2008!  Mr. Green Sunglasses

Хубава и спокойна футболна вечер, тумбаланки!  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 13
Честито бебче на мама ins_dimitrova!!! Да е живо и здраво и много да слуша!
На Gali80 добре дошла и на малката Дилянка също. Дано лесно се справите с памперса Wink
Atina_Eli, аз като прясно разделила се с тапата мога да кажа че няма как да я пропуснеш. И аз се чудех ще я забележа ли ама тя е доста нещо. При мен падна на няколко порции за два дена. Прилича на голям сопол (съжалявам ако на някой му стана гадно). Поне при мен беше така де

# 21
  • Мнения: 80
Честио на всички мами които са се обебили тези дни.Да са им живи здрави бебоците.  bouquet
Аз Дани не съм го кърмила нито един път понеже имах здравословни проблеми,но се надявам този път да кърмя.

# 22
  • Мнения: 13
Здравейте,

Включвам се за малко ...

Най напред - Честито на всички, които вече се радват на малките си съкровища! Да са живи и здрави!   bouquet

Аз родих моето момченце на 3-ти юни, Т 3550, Р 51 см. Днес ни изписаха и ни е първи ден вкъщи.


# 23
  • Мнения: 75
Здравейте и от нас  bouquet
От вторник сме си в къщи но изобщо нямам време да стигна до клавиатурата, поизчетох ви оттук-оттам, честито на всички обебили се мами, с пожелание за късмет и щастливи мигове с малките човечета!!!
Желая успех и на всички очакващи голямото събитие!
Ние с бебка сме добре, каката не мирясва, сега ми трябва един човек само да варди голямата че е една любов-все да я пипа, да я гушка, а отделно си иска своето, пък и сме заформили един характер...борбата е голяма ooooh! Сега използвам че излезе с баба си та да попиша докато Ема спинка.
Малката за сега е кротко бебе, малко и аз съм в приключение с кърменето, суче активно 15-20 мин, заспива и след още 15 мин пак търси да яде.Аз през това време се цедя и после додавам.След това си спи 3-4 часа.Имам вече и разранени, болезнени зърна, но съм решила този път да съм упорита че с каката така се нахендрих та 10 мес. бях все с помпата-цедя и давам, цедя и давам, но не си е работа TiredА тази малчуганка има желание да суче но много бързо се уморява ли , и аз незнам , но ако не и додам изцеденото не удържаме до следващото хранене спокойни.А пък от два дни вече имаме колики, аз се изумих че ми се струва доста рано, но доки каза че нямало точно определено време, но не са силни и само промрънква за малко докато я отпусне, давам и капки, може би и те я облекчават, но дано се разминем с такива лекички че ми е много мъчно като я гледам да се присвива така. Каката имаше много леки и за кратко , дано и с тази е така.
Секциото мина повече от добре, беше следобед и още на сутринта ме вдигнаха.Определено ми беше по-лесно и по-безболезнено от първия път и сега си припкам, само дето ми е още изтръпнал корема, но ако ме видите няма и да си помислите че съм оперирана Heart Eyes Е пазя се все пак, но съм си ок, то и нямам много избор, с две малки деца....да са живи и здрави бабата и таткото че са ми голяма помощ Hug
Скоро ще кача и снимки че сега май ми дават сигнал да спирам baby_neutral
Целувки на всички ви и скоро целич списък да е запълнен!!!

# 24
  • Мнения: 657
Ееее, днес е много хубав ден с тия пресни бебешки новини  Mr. Green

Честито на мама ins_dimitrova! Да е жив и здрав бебока! Роден футболист  Mr. Green
Честито и на Джи Джи! Много радости с мъника ви пожелавам!   bouquet

Цветя за щастливите мами и бързо възстановяване им пожелавам!


Момчешкия отбор започна да наваксва  Mr. Green

Гали80, добре завърнали се у дома! Малката Диляна е голяма сладурана, чак се просълзих като я погледнах  Heart Eyes Разкажи за раждането когато имаш време.
Женик, добре дошли и на вас  Hug Радвам се, че всичко е ок!

Искам и аз да гушам беба вечееееееее  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТО НА ИНС ДИМИТРОВА И НА ДЖИ ДЖИ    Simple Smile ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ

# 26
  • Варна
  • Мнения: 418
Честито на всички мами които вече се радват на своите бебчета! Да са им живи и здрави и цял живот да ги радват!

На мен вече ми определиха датата за секциото - 17 юни ще е големия ден, ако устискам до тогава, разбира се.

Мадона, ти в МД ли ражда? Май само там изписват по-рано от 6-я ден след секцио. Радвам се, че сте добре, звучиш много спокойно и позитивно. Аз съм в района на Електрон, мн близо до МД, но ще раждам в АГ на ВИП-а. Ще се радвам ако се окаже, че сме комшийки Grinning

# 27
  • Мнения: 279
 baloniЧестито и от мен на инс_ димитрова и на джи _джи! Да са живи и здрави! И много многооо послушни малките бебоци Heart Eyes baloni

Добре дошла и на Гали 80! Нека като имаш повечко време да разкажеш! Малката е много хубава   bouquet

# 28
  • Мнения: 65
Само да кажа, че ksenia не е писала скоро.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 377
Честито на инс_димитрова и на джи_джи! Да са много щастливи мами!   bouquet
Добре дошла на Гали 80 и малката Дилянка - сладуранка.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт