Идеи за летен детски празник!

  • 11 837
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 260
Станаха 3бр., останаха още 7.

Аз ги броя 6 дотук:

1. Спонсорът на Саня

2. Бг-мама

3. Мулти-мама

4. МВ

5. ФМ+

6. "Кенгуру"

Ако се брои и това на СНБМ, стават 7.  Peace

# 286
  • Мнения: 3 634
Ако го правите в Принт.бг ще имаме -5% и тяхното лого! Нямаме ли връзки по детските магазини, просто да си купят място за лого?
МВ, ако е официален спонсор да го пише ли на плаката?

# 287
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ако го правите в Принт.бг ще имаме -5% и тяхното лого! Нямаме ли връзки по детските магазини, просто да си купят място за лого?
МВ, ако е официален спонсор да го пише ли на плаката?

Разбира се!  Peace

# 288
  • София
  • Мнения: 6 260
Dante, много "тънко" ще им излезе на Принт.бг.  Joy Предлагам да им слагаме логото, само ако не намерим достатъчно желаещи за поне по 50 лв.  Wink

# 289
  • Мнения: 3 634
Dante, много "тънко" ще им излезе на Принт.бг.  Joy Предлагам да им слагаме логото, само ако не намерим достатъчно желаещи за поне по 50 лв.  Wink

Ок! Офертата с -5% си е по принцип, не е нещо което съм спазарила.

# 290
  • Мнения: 2 534
Дайте ми време утре да говоря и с моя шев , за да поставим логото и на детската оптика .
Нали за плакатите става въпрос

# 291
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Дайте ми време утре да говоря и с моя шев , за да поставим логото и на детската оптика .
Нали за плакатите става въпрос

Ъхъ!  Mr. Green
Жалко, че няма да можеш да присъстваш на празника, но ще разчитаме на помощта ти!

За Ч-то, пробвай ги наред, аз поне така правя  Mr. Green Все пак е по-вероятно да е някой от крайните бутони - `,q , ] , / , ', \

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 09:15 от Не съм

# 292
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пратих примерния бюджет от Доли на общата поща който иска да го погледне.

# 293
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, докъде стигнахме с почетните гости?  Hug Поканени ли са, ще дойдат ли? От "9 месеца" анонс ще искаме ли?

# 294
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Все още до никъде, чакахме да уточним датата и след като тя вече е ясна мисля, че можем да ги почваме  Mr. Green И естествено, че искаме анонс от 9 месеца. Кой беше определен да се занимава с тях? Аз съм малко болна май и не съм мн в час.

# 295
  • Мнения: 5 401
... анонс от 9 месеца. Кой беше определен да се занимава с тях?..

Май бях аз, а Хриси трябваше да търси известните лица за водещи.. И моите спомени се губят, така че ще се върна назад в темата за проверка.

# 296
  • Мнения: 4 970
аз съм изгубена тотално покрай тия случки и гърмежи ooooh!
НО...си спомням че официани водещи няма да има, а ще бъдат каките от МВ

# 297
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Водещите ще са от МВ, Хриси няма да може да се заеме с контакти тъй като ще е заета, Мрънкаща, като провериш сподели тук за да доразпределим задачите  Praynig Не, че не мога и аз, ама ти като ще се ровиш що да се хабя и аз  Mr. Green По принцип трябва да знаете, че живея с убеждението, че мързела краси човека, а аз се старая да съм красива  Mr. Green

# 298
  • Мнения: 5 401
Абе ще взема изцяло да обобщя какви задачки ни остават и да ги отхвърляме една по една.

Погледнете писмото до Адифарм - обещах да го пратя, за да могат да го връчат в петък на шефовете! Дала съм моя телефон за контакт, защото писмото е копи-пейст от ФМ+...

# 299
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами така като го гледам писмото си е ОК!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт