Къде във Варна...?

  • 78 839
  • 608
  •   1
Отговори
# 75
  • London, baby
  • Мнения: 800
Сано максима продават на Чаталджа, в ляво магазините за прахоте. Също така и в една от перпендикулярните на Бр.Миладинови 124.

# 76
  • Мнения: 1 312
Имам нова информация,че фирмата се казва термоинженеринг.

Където ти обясних по-горе в темата Peace
фирма "Аргус 91",представител на Термоинженеринг за Варна.
ул."Цар Иван Страцимир"30,тел.602 535

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Къде да намеря хубав детски спален комплект, да не е бебешки с мечета или подобни. Но не и много скъп. Искам да зарадваме малката, че сега й правим новата стая. Може да е без завивка, само чаршафите.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Къде да намеря хубав детски спален комплект, да не е бебешки с мечета или подобни. Но не и много скъп. Искам да зарадваме малката, че сега й правим новата стая. Може да е без завивка, само чаршафите.
На бул.Цар Освободител, едно магазинче преди детската кухня-продават комлекти на ТАС, има и богат избор в магазините до и срещу Образцов дом на Бенковска.
Сано максима продават на Чаталджа, в ляво магазините за прахоте. Също така и в една от перпендикулярните на Бр.Миладинови 124.
Бр.Миладинови е доста далеч от Чаталджда newsm78

# 79
  • Мнения: 3 405
Сано максима продават на Чаталджа, в ляво магазините за прахоте. Също така и в една от перпендикулярните на Бр.Миладинови 124.
Бр.Миладинови е доста далеч от Чаталджда newsm78

Виес е казала, че продават и на Чаталджа, и на Бр. Миладинови. А не, че двете места са наблизо. Така ли е, Виес?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Не съм го прочела добре-извинявам се. Разбрах, че Бр. Миладинови е перпендикулярна на Чаталджа, явно спя още.

# 81
  • Мнения: 3 405
То и аз съм така сутрин, но днес станах в 6 и имах време да се събудя  Grinning

Къде да намеря хубав детски спален комплект, да не е бебешки с мечета или подобни. Но не и много скъп. Искам да зарадваме малката, че сега й правим новата стая. Може да е без завивка, само чаршафите.

На Чаталджа, но не на пазара а от другата страна на булеварда, до магазина за кафе и магазина за риба. От там купих на големия син с делфини Simple Smile След магазина за чаршафи има магазин за детски обувки.

# 82
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, така е, Анджи. Просто изброих местата, на които продават Сано.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 6 887
Момичета, къде във Варна мога да купя детски момичешки ролери и маратонки с колелца? Не ходя много по магазините, случайно не съм засичала... за нещо такова иде реч:-)

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 389
В магазин Рая на бул.Цар Освободител има розови ролери и подобни на маратонките с колелца, като вторите са обувки (малко твърди според дъщеря ми), които имат колелца - две отпред и две отзад, прибират се с копче и може да станат нормална обувка, но не е удобна за ходене (пак според дъщеря ми)

# 85
  • Мнения: 1 312
За пръв път виждам такова нещо-обувки с колела #Crazy
Каква е целта?
Това не ми се вижда практично хич...

# 86
  • Мнения: 3 405
Това са едни чудесни обувки. Синът ми е пощурял по тях. Хем е обувка, хем е ролер  Grinning Има ги в спортните магазини.
Подобни ролери (не обувки) има в "Рая", цена около 22 лв.
Dahlia, повторих те Simple Smile

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Къде във Варна има магазин , в който продават китайски талисмани, символи, статуетки и картини.

# 88
  • Мнения: 676
Добре де, никой ли не знае къде има билкова аптека?

# 89

Общи условия

Активация на акаунт