сПоделете 67

  • 21 739
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 984
 Simple SmileНякои заблуди, Мърморита, продължават цял живот.
Човек си живее в пелена от удобни нереалности, защото извън пелената чувствата са болезнено ясни.
Разбира се не твърдя, че това ще е твоя случай. Казвам, че на мен така ми изглежда.

Привет, Анджи! Hug Здрава е, гърлого премина, ушичките са добре, останаха воднистите сополи, които лекувам с капки. Педиатърът препоръча да бъдем навън колкото може повече и за това вчера и днес сме цял ден сред природата и до морето.  

# 961
  • Мнения: 1 072
Мисля, че се пречупвам. За втори път пускам детето само в градинката до кооперацията.  Grinning
Тя е щастлива, а и още не са й омръзнали контролните обаждания на всеки 15 минути.

Подготвяме изненада за деня на бащата, който при добро стечение на обстоятелствата може да прерастне във вечерта на съпруга.   Grinning

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 20:13 от Летящата крава

# 962
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък гледам сериали, гледах един от последните епизоди на От Местопрестъплението от осми сезон и един от първи на Шепот от отвъдното, и в двата се разказваше за мъртви комедианти, и в двата Кейти Сейгъл (Пеги Бънди) играеше комедиантка, в единия епизод беше убитата, в другия не толкова главна роля, и в двата присъстваше репликата "Dying is easy, comedy is hard". Simple Smile Съвсем съвсем без никаква връзка между двете. Simple Smile

# 963
  • Мнения: 3 641
Споделям ,че докато чета аз тук направих две палачинки на въглени Mr. Green
Джей, не се ядосвай за 3-ката важното ,че си го взела Simple Smile

# 964
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че се сърдя на мъжа ми, че няма капка ентусиазъм и инициативност в него. Нищо не разбирал от климатици - тия да ги разправя на комшийката. Яд ме е, че може да даде съвет за нещо, което съм сигурна, че е знае или най-малкото е наясно с нещата, а той се опитва да ме убеди, че не може да даде консултация.
Имах желание много да споделям - изкарахме забавен уикенд, но ми се скапа настроението преди малко.
Писва ми да грея на 100 места. Да влагам безкрайно много енергия, за да се изпълнят плановете ми, а другите само да стоят и да чакат нарежданията ми. Искам помощ, искам инициативност, идеи и действия.

# 965
  • Мнения: 4 300
Споделям торта Гараш по случай днешния празник и умора. Милото възпитава малкия змей да му дава чехлите Laughing

# 966
  • Мнения: 1 533
Рокси, един приятел има навика като им отидем на гости и жена му сложи нещо на масата или стане да ихвърли пепелник, да й казва "Добра жена, добра жена, седни..." Мъжете много се забавляват на тази смешка Laughing

Животът в тази част на провинцията е много простичък, нямаме си кино и всякакви дилеми дали да отида на сексът и градът или индиана джоунс ми отпадат автоматично. Което не мога да преценя дали е добре или зле.

# 967
  • Мнения: 3 423
Калиноу, разбира се, че е добре.
Имайки предвид споменатите филми.

# 968
  • Мнения: 3 405
А, когато нямат гости дали ме е мъж под чехъл?  Simple Smile
Споделям Тоблерон Fruit & Nut.

# 969
  • UK
  • Мнения: 3 959
Става все по странно, един и същ актьор участва във въпросния епизод на CSI с комедиантката и следващия епизод на Шепот от отвъдното. Simple Smile

# 970
  • Мнения: 3 459
Споделям, че яда ми малко по малко взе да отшумява  Wink
(след около 5 кафета)

# 971
  • Мнения: 1 052
Приспах детето-реших да се наконтя с прекрасен цвят на краката.
Омазах се, лака бе станал гъст, лакочистителят не знам къде го, както и парфюмите ми....
Приемам идеи за спешни и добри педикюристи, които не взимат мама и тати в центъра на София.
Споделих, от мен жена мадама явно няма да стане.
И да, Ведрият такъв портрет ми е заснел, че всякаква идея че съм убава и млада изчезна.
Отивам да си направя едно секуро или поне да чакам с Рокси нещо да ме удари по главата.

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 22:54 от Фридолейн

# 972
  • Мнения: 1 072
МГМ, ако и на Шепот от отвъдното продуцент е Брукхаймър, значи просто е свикнал да роботи с актьорите. Много харесвам всичките му поредици.

# 973
  • Мнения: 3 405
Лиска, не го приемай лично. Дори не съм забелязала, че някога си споделила непоносимост към въпросния тоблерон.  Grinning
Една добра душа ми каза.
Знам, че си го видяла. Всичко е наред.

# 974

Общи условия

Активация на акаунт