Черен списък на хотели в Гърция

  • 90 360
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
А за Океанията какво мислиш?

# 16
  • Мнения: 2 401
Помислих си веднага, че само човек предлагащ почивка там може да се изкаже ласкаво за това място, но не знаех, че работиш в ТА. Видях и другите бунгала. На нас ни дадоха апартамент, та предполагам, че съм видяла едно от най-добрите им бунгала, вътре беше толкова тясно, че не можах да направя снимки така, че да обхванат цяло помещение. На тази която съм дала съм снимала от "хола", който има няма 4-5 кв.м. и грозната ограда го отделя от дупката с двете легла.  За ужасната смрад вече споменах, цялото с-во бяхме в шок, не просто разочаровани. В синия делфин беше рай сравнено с това, няма място за сравнение.
Иначе можеш и със сто мами да ме свържеш, ако критериите ни са различни - все тая.


# 17
  • Мнения: 212
Няма да се включвам в дискусията за Village Mare, защото и на мен ми се стори доста приличен, особено сравнен с други хотели в Гърция.
Чудя се обаче според вас кои хотели в Гърция не са "бунгала" - 90% от хотелите на Халкидики са подобни едноетажни или двуетажни къщички - на пръстите на едната ми ръка се броят големите бетонни хотели ...

# 18
  • Мнения: 2 401
Много сте ми интересни, гледате рекламните снимки и суперлативи, публикувани с цел да привлекат клиенти, а пренебрегвате тези, направени от клиент и които никога няма да видите на сайтове.
Вие решавате какво ви устройва и какво не. Аз нямаше как да замълча на коментара на алексова, че писанията ми били неоснователни. Нямам никаква полза да лъжа, но винаги се чувствам длъжна да предупредя, когато се сблъкам с нередности. 
Фреш, как предлагаш да нарека бунгалата, след като те самите са се нарекли така даже? Комплекса допреди месец се наричаше Metamorfosi bulgalows    и изведнъж осъмва като Вилидж маре - 4 звезди.  ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 255


Момичета, гръцките бунгала са наши семейни хотели  Peace Не всички са хубави разбира се, но има и такива.
Специално за тези в Метаморфози също ми казаха лоши неща. Но хора различни, вкусове също  Peace
Аз лично се доверих при избора на хотел, не толкова на снимките, които са страхотни, а на лични отзиви
от човек, който ми познава вкуса  Peace Това не значи, че на вас ще ви хареса, ако на мен ми е харесало!

# 20
  • Мнения: 212
Аз говоря от личен опит, била съм и съм ги видяла. Не се хващай за името сега, както казах - 90% от хотелите на Халкидики са такива ниски постройки.
Но на вкус и цвет товарищей нет.

# 21
  • Мнения: 565
Ще следя обстойно темата и дано не се включа през септември и аз в нея.

# 22
  • Мнения: 3 695
много полезна тема  Peace

# 23
  • Мнения: 1 561
Помислих си веднага, че само човек предлагащ почивка там може да се изкаже ласкаво за това място, но не знаех, че работиш в ТА. Видях и другите бунгала. На нас ни дадоха апартамент, та предполагам, че съм видяла едно от най-добрите им бунгала, вътре беше толкова тясно, че не можах да направя снимки така, че да обхванат цяло помещение. На тази която съм дала съм снимала от "хола", който има няма 4-5 кв.м. и грозната ограда го отделя от дупката с двете легла.  За ужасната смрад вече споменах, цялото с-во бяхме в шок, не просто разочаровани. В синия делфин беше рай сравнено с това, няма място за сравнение.
Иначе можеш и със сто мами да ме свържеш, ако критериите ни са различни - все тая.





Да, работата ми е тур. агент, но не се занимавам с почивки и подобни пакетни услуги, а самолетни билети.  Разликата е доста голяма. Това само за информация.
И пакета си го купих от друга  агенция, не от моята, което значи, че не правя реклама на наш продукт.

Аз на почивка прекарвам 2 ч в хотела има -няма,    обстановката извън хотела е определяща за мен.

Но явно друг желае 150 кв. апартамент за 500 евро пакет. Е не става.

Но наистина си в голяма грешка по отношение  на този в Метаморфозис.

И с това смятам да приключа коментара ми за въпросния хотел.
Надявам се да сме били полезни с този случай Wink

.

# 24
  • Мнения: 1 561
Ето и част от снимките ни оттам.
Не мисля, че е мизерията, която описва съфорумката ни.

Преценете сами.

http://snimka.bg/album.php?album_id=388651

# 25
  • Мнения: 2 401
Очевидно като чужди гости, долните византиици са ни настанили в "апартамента" на персонала, защото разликата между нашия и вашия е  доста голяма, наистина.  Но все пак тези неща, които съм казала съществуват и никой не може да бъде сигурен, че няма да му се случи и на него.  Басейна и градината не съм видяла, не можех да превъзмогна отвращението си от сниманите от мен гледки, все пак бях платила за нещо 4* и съвсем различно, а ме пращат на майната си. 
Мои приятели бяха в петзвезния Александрос палас по това време http://www.alexandroshotel-halkidiki.com/ с малките си деца, без топла вода и със счупен незатварящ се прозорец.
Аз приключих с дестинацията Гърция завинаги.

# 26
  • Мнения: 1 417
Аз само да кажа моето мнение за почивки в Гърция, който търси лукс просто трябва да избере друга дестинация, за да не е разочарован от почивката си там. Категоризацията на хотелите /повечето/ определено не отговаря на бг. представа за 4* хотел, а за 5*при цена на нощувки в сезона за над 200 евро определено не си струват.  Ние ходиме уикендите в студиа на брега на морето, които се спретнати и чисти с любезни собственици, но нямаме никакви претенции за лукс или супер почивка там, за такива си има други места по света Wink

# 27
  • Мнения: 917
alexova  към теб ми беше въпроса  Simple Smile
 
 
А за Океанията какво мислиш?

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ох...притесних се... Преди дни се върнах от прехвалената Турция и определено няма да се върна там. Имам големи надежди, че в Гърция ще ми хареса повече, дано септември не се натресем на кофти място, че... Но няма лошо- отдавна твърдя, че от българското Черноморие по-хубаво няма, планирам другата година да посетя испанските плажове, но почти съм сигурна, че напред в годините ще се закотвя на родното моренце.

# 29
  • Мнения: 212
Ерика, и аз си мисля, че от родното по-хубаво няма ...
Но като са ревнали всички Гърция и Турция ...

Общи условия

Активация на акаунт