Хайде към морето с пълна газ,нищо,че времето не е със нас!МАРТ'06

  • 13 336
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 109
Честит Рожден Ден Нели Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Кате, стискам палци да се оправи Габи, много кофти това със системите....

От около месец Кайо е с памперс когато спи само, казва си човека почти винаги. Понякога много настоятелно иска памперс. Обикновено има защо Joy Дне например се заинатих и го пуснах по гащи, защото си беше свършил вече всичките сутрешни задължения.. и докато му обувахме обувките се чу следния напън: ЯЯяккам ... Гащите мръсни са аууу....

Та прахме гащи... на Кайо производството с прах не се изпира и остават петна, обаче излислих система.  Пръскам първо с Мелио (мазноразтварящ) и после ако е останало нещо, с вениш, за да разгради до край, и после с прах в пералнята.

Започнах да му махам памперса през зимата и около месец му трябваше да започне да се усеща да стиска и да казва предварително.

(Оше една смешка по този повод... Кайо казва:
Мамоо.. имам пишууу
-Стискай Кайо, докато стигнем до банята
И кайо се хваща с две ръце за пишата и пита: Така ли да стискам?)

Не очаквайте да стане веднага, нека се напишкат няколко пъти да се усетят мокро и да направят връзката. Защото с памперса е сухо и не усещат.

още един номер... На няколко пъти докато се возим в задръстване, се чува от задната седалка:
Кайо има пишууу, много пишъууу има, спри мамо, пишууу

Спирам, свалям гащите в задръстването, в тревичката и Кайо казва: НЯмам пишу, искам (раз)ходкаме....

# 16
  • Мнения: 295
Привет  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КЕТИТО   bouquet ЖЕЛАЯ ТИ ОТ ВСИЧКО ХУБАВО ПО-МНОГО, ЗДРАВЕ И ЛЕКО РАЖДАНЕ  Wink

Темата е точно болната за нас  Sad Илин от около месец в къщи стои по гащички / само вечер /  и резултата е никакъв  Sad не може да разбере, че трябва да ми каже преди да се изпишка, в момента на пишкането казва " мамо има пишу". Смятах, че по-бързо ще махнем памперса, но уви .... Май момичетата са по-оправни  Naughty

Тася, искренно ти съчуствам за отбиването  Hug дано бързо се приучи Дани да заспива лесно. Посмях се на мъдростите му  Joy

Ели поздравления за бъдещата руска ученичка и успех с диетата  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 884
Много ви благодаря  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 520
Нели Hug Да си жива и здрава и много щастлива  bouquet
Благодаря за пожеланията за Галинка. Днес я записах. На 17 съм на родителска среща.
А диетата е на Дюкан и при мен действа доста добре, но аз имам поне 30 кила да сваля. Като стане по-видно ще се похваля

# 19
  • Мнения: 4 428
КЕТИТО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на ученичката. Ели, тя радва ли се  Grinning Това сигурно е вълнуващ момент и за двете  Grinning

# 20
  • Мнения: 506
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,Нели!(на патерици) Да си жива,здрава,щастлива,обичана и да родиш най-хубавото и здраво бебенце!
Ели,честито и на теб за ученичката.Да й върви по вода учението!
По въпроса с памперсите-Виктор отдавна е без памперс и в къщи и навън.Само че за спането явно не сме готови да го махнем,защото той доста пишка докато спи,и през деня,и през нощта.Та явно по-натам ще го махнем съвсем,ама аз и сега съм доволна.
Неговата варицела е в разгара си.Направо е голяма мъка.Сърби го,боли го,реве,не иска да спи.Като се сетя какво ми беше преди 3 години,когато аз бях болна и ми се плаче.А уж децата по-леко го карали.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
При нас положението много се усложни. Габи е със зверска гнойна ангина, докторката направо и се уплаши окото. Shocked Ще пробваме със Зинат през устата до събота, ако няма подобрение минава на венозен АБ. Ако майка ми не можеше да и прави вливанията пак ни чакаше болница. Като дойде юни месец вече и ми настръхва косата. Точно преди година я докарахме пак до болница-първо тя, после и Преслав. Не боледуват много, но като се разболеят е особено качествено. Confused За сега Преслав няма признаци на разболяване, ще остане на вилата, докато оправим Габи. Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 561
Лелее Кате, това е ужасно Sad милата Габи Sad Представям си и на теб какво ти е Sad Бързо да оздравява малката душичка и дано й се размине венозния АБ  Praynig

# 23
  • Мнения: 4 428
Кате, дано се оправи Габи  Praynig Горкото дете  Confused

# 24
  • Мнения: 1 949
Ох, Кате, какви са тези работи Sad Милата Габи. Нагушкай я от мен  Heart Eyes Дано по-бързо да се оправя!  Praynig

# 25
  • Мнения: 264
Катенце, Hug, стискам палци да се оправя миличката Габи, представям си колко ти е притеснено...дано оздравява бързо  Praynig

# 26
  • Мнения: 4 428
Мами, аз пак да се оплача с моите бебешки истории. Сега бях да преглед с по-добра техника. АГ-о каза, че има нещо в матката, но само с видеозон не може да определи със сигулност какво е. Каза, че й прилича на бременност, но не изглежда нормално  Tired Според нея е мисед  Tired Но ме изпрати на венозни изследвания за потвърждаване. Егати му и късмета  Tired Каза, че ако е мисед ще се третира първо с медикаменти и ако не се изчисти, ще ми правят аборт  Tired Уффф...

# 27
  • Мнения: 2 109
Веси, не знам какво е мисед (?) но явно не е добре. Гушки. Кога ще ходиш на видеозон?

И за Габи здраве и кураж.

# 28
  • Мнения: 4 428
Ами мисед е започнала бременност, но спряла развитието си на определен етап  Tired Въпросът е, че тя не може да види дали въобще има нещо вътре или не се е стигнало въобще до образуването му  Tired Но със сигурност трябва да се махне от матката каквото и да е  Tired Е, каза, че има вероятност и да не е мисед, а някакъв кървав съсирек. Но аз /и тя/ съм почти сигурна, че е мисед  Tired

# 29
  • Мнения: 226
Веси, Кате, гушки.  Hug
Веси, каквото и да е, оправяй се бързо и почвайте пак с опитите.
Аз пък не съм и пробвала да махам памперса, защото тя не си казва, а и като не я гледам аз, няма как, но ще видим как ще стане.
Нещо не ми се пише, затова лека вечер от мен

Общи условия

Активация на акаунт