ОКТОМВРИ вече наближава, а бебчо ритничета раздава ли, раздава.

  • 11 053
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
И да, сетих се още нещо да питам Severinka - защо в списъка с рибите херингата я има два пъти? Зачудих се къде е вярното й място, защото е една от любимите ми риби. Грешка при превода ли е или и в статията е така?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Едната мама варненка е била в болница, но понеже още нямахме Вестителки, не сме разбрали.

Момичета , аз отивам да водя щерката на кардиолог, че снощи ми взе акъла. Стискайте палци да няма проблем.

# 62
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Момичета , аз отивам да водя щерката на кардиолог, че снощи ми взе акъла. Стискайте палци да няма проблем.
Кардиолог? Какво е станало? Ох, дано всичко е наред. Пиши после какво са ти казали.

# 63
  • Мнения: 10
Аз с Дени забременях на 45 кг. и родих на 56кг. Но сега пак забременях на 45кг. - само че вече съм на 56кг. Sad Даже доки ми се поскара. Не разбрах как ги качих. Дени я родих 3кг. Така не е от значение много теглото. С мен роди й майка качила 20 кг. а роди бебе 2.5 кг. Така че усмивки повече ...




[/url

# 64
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Привет и от мен   bouquet
Както Ви обещах, ето снимките от сватбата ни http://s230.photobucket.com/albums/ee30/cvety_spasova/Wedding%20day/?start=all, http://s230.photobucket.com/albums/ee30/cvety_spasova/Fotosesia/?start=all, http://s230.photobucket.com/albums/ee30/cvety_spasova/wedding%20party/?start=all
trixy на ФМ съм при доц. Русева - Майчин дом.
Ние от 23 юни сме на море  Party
Поздрави

# 65
  • Мнения: 817
Иначе и този кантар, на който ни мерят в МД е като за чували с картофи  Laughing Явно по болниците са такива.
Манана, първоначално и аз се бях спряла на такова бебешки креватче, което в последствие става на легло за голям човек, но се отказах. Нашето легълце ще е стандартно - с един шкаф отдолу и решетка отпред с размери 140/70, но ще си имаме и скринче до леглото с плот за преповиване  отгоре и вероятно 3 шкафчета за дрешки и принадлежности на бебо.
Енигма, мерси за разказа за отворените врати  bouquet
Никози, хич не се депресирайте за мойте килограми, може и да съм 55 кг, ама съм само 158 см.Laughing
Мегче,вие вече сте си големи, цели 386 гр. Ние бяхме 352 гр. като ходихме на ФМ. А за каката не се притеснявай, сигурна съм, че като се роди бебето тя много ще си го заобича.
mylili и аз смятам,ч е от 1-2 пъти ядене на скумрия нищо няма да ни стане
barabina, в самата статия някои риби ги има в различните категории, аз сматам, че става въпрос за различни подвидове, няма друго логично обяснение за мен. Иначе и аз много обичам херинга, но тя не е забранена напълно, а само е споменато в какви количества трябва да се ограничаваме
Пуки, дано всичко е наред с дъщеря ти  Peace

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 15:09 от Severinka

# 66
  • Мнения: 132
TTsvetySS много си хубава  bouquet Hug
И аз се омъжвах в Св. Неделя много е хубаво там Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 3 453
Пуканка, аз не съм сърдита или обидена..просто изразих мнението си.Рядко има дискусия за нещо, повечето са лични разговори, но е нормално като сме доста момичета.Аз също съм убедена че накрая ще останем не повече от 30тина и ще е съвсем различно.

Ще се включвам когато имам какво да споделя по даден въпрос и така.Не съм се изказала така за да се карам или обидя някого.Просто това е моето мнение.

Инче
, мила моля те смени ми термина на 26.10, вчера го уточнихме с доки.

Цвети
страхотна си миличка.Честито  bouquet



# 68
  • Мнения: 920
Мегче, радвам се че прегледа е минал добре, най важното е че на бебчо всичко му е наред bouquet
Severinka такава ли била работата, ти си била миньонче с този ръст Party
Моят бебок тежеше 400 грама бе момичета, бая голям сега почна да ми се вижда newsm78 Дали е нормално? Thinking
mylili   така е за килата ма, аз нали казах една съм шугава и ми е некомфортно Whistling
Енигма разказа беше много интересно, благодаря ти  bouquet
Пуки, дано всичко е наред с дъщеря ти  Peace
tanyaz явно нивото на хормонте ни се качва, защото аз досега не съм се притеснявала толкова за теглото си, но от няколко дни място не мога да си намеря. Да не говоря, че ме обзема ужасно шубе от самото раждане, а досега хич не ми дремеше Whistling Ама пустите му хормони #Cussing out
gery_roz и TTsvetySS  ще чакаме снимки от моренцето да му се порадваме и ние Flutter



# 69
  • Мнения: 817
TTsvetySS, много хубава булка си!  bouquet
Kpuccu, радвам се, че не си се отказала да пишеш тук. Дано да се включваш по-често

# 70
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета!
Аз си признавам, че ви чета редовно, но все не намирам време да пиша. Работа, местене в нов дом...пак работа. Иначе съм съпричастна към всички ви. Simple Smile И предполагам, когато излезем в отпуски, майчински ще имаме повече време да пишем. Поне за себе си съм сигурна.

Пуканка, кое момиче от Варна е в болница? Sad И бройте и мен за варненска среща. Не пиша редовно, но надничам редовно и когато мога се отчитам.

Напоследък гледам да чета повече за отглеждането на бебето. Интересувам се много от пренаталното възпитание. Не знам дали вие правите нещо по въпроса, но на мен поне ми е доста интересен факта, че можем да започнем с възпитанието на нашата деца още сега...още докато са в коремчетата ни. Така че, ако знаете нещо по темата ще се радвам да споделите. Каня се когато изляза в отпуска да тръгна и на някой от курсовете за родители и на йога за бременни, евентуално.

Ех, мога да пиша още, но работата ме зове. Simple Smile До скоро, сладкиши! И по-усмихнати всички.

...а, и не знам за вас, но на мен ще ми е много, много интересно и полезно, ако пишещите, които вече са минали по пътя бременност-раждане-отглеждане на дете...споделят своя опит.

# 71
  • Мнения: 32
TTsvetySS, много хубава булка си! И колко много снимки ......   bouquet

Кой питаше да пъпчето? Та бременно аз го разбирам едно такова повдигнало се и много опънато. Моето е от дълбоките с едно малко топченце, но вече е на 1/2 от дълбочината която беше преди. Имам страх че ще се отвори направо.
 
А пък бебока ни е 20 седмица 350гр. Бебо4ка, коя седмица е бил 400гр? Ако е 23 седмица, не е голямо.
Хихихи дайте да видим някой в 20 седмица по голямо от моето  Joy  Joy  Joy, май само на Мегче.  Confused

Аз на кг съм 63-64кг. (това са +6-7кг). И засега съм що годе в нормата. Ама не знам как сте вие но последните 2дни такъв глад ме гони  #Crazy  #Crazy  #Crazy, все искам нещо да дъвча. Гледам да ям в такива моменти плодове ама после като ми се подуе корема и като ме опъне и не мога да вървя изправена  Rolling Eyes . Добре че съм си вкъщи.  Joy Че ако така продължава бая ще напълнея  Embarassed .

# 72
  • Мнения: 1
Да се запиШа и аз в новата ни тема.
За болките в краста при мен са повеЧе веЧер, но боли както триабва - едвам се мЪрдам. Килограмите - аз забремениах 52,5 , смЪкнах 4 а сега съм 55,7, така Че Честно казано не сам много сигурна от къде да ги броя  Thinking. За колиЧката аз все още не сЪм се спряла, имам сестра с момиЧенце на 2 g и тя си купи много лека и маневрена колиЧка, но като сложи беба ватре си беШе жив танк.... Naughty
А с отоците в краката как се справяте момиЧета  ooooh!

# 73
  • Мнения: 206
Пльос и от мен Hug
Цвети - страхотна си!
Гледам обсъждате колички и шкафчета, аз също събирам инфо, но още нищо конкретно не съм взела като решение Simple Smile
За килограмите - качила съм 6 кг, но в началото със сигурност бях свалила първите месеци, та сумарно ми се събират повечко кг. за кратко време и това ме плаши, а уж не ям повече отколкото преди. Все се чудя на какво се дължи, но явно съм увеличила дажбата без да съм разбрала ooooh!
Пуки - дано всичко е наред с дъщеря ти   Peace
Сев - благодарско за списъка Hug
и на мамите с ценните съвети натрупани от личен опит - продължавайте в същият дух Peace
Сега за лекцията за кърмене, какво става, трябва да се сброим и да пишем на Асето колко човеци ще се явят Simple Smile При нас в службата мълчат за този семинар и аз дума не обелвам, ако се разкисне ходенето, ще присъствам на лекцията - хайде казвайте коя мама има интерес да присъства Simple Smile Hug

# 74
  • Мнения: 217
Мегче,вие вече сте си големи, цели 386 гр. Ние бяхме 352 гр. като ходихме на ФМ. А за каката не се притеснявай, сигурна съм, че като се роди бебето тя много ще си го заобича.

О, тя и сега си го обича и обещава всичко да й дава, но....... ще видим на есен..... Снощи за първи път усети как ритна бебето и беше много щастлива и сутринта с влизането си в градината се похвали на госпожата как бебето я ритнало по палчето на ръчичката....

Гледам, че коментирате килограмите - аз с каката качих 20 килограма, а за сега съм качила около 5..... което ми се струва добре, но като знам, че накрая се качва повечко........ може и пак да си ги заформя 20-ина...... надявам се лятото да не се качват чак толкова килца, но....... нищо не се знае... Важното е да е добре бебето, ние после ще си ги сваляме килограмите.  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт