Почти до всеки мъж и девойка - НОЕМВРИйчетата са под бройка!

  • 8 523
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 827
Да ви кажа за Марков аз съм се записала за ФМ в 21 седмица и цената е 60 лв. без запис и 80лв. със запис на диск.Явно зависи коя точно ФМ се прави и от това се определя цената.А за записването на час при него трябва да е 2 месеца предварително май.Аз като се записах това беше в 12-13 седмица нямаше часове за юни  #Crazy.Моя час е за 14 юли.
Yuliya2008 тя не може да ти изтрие поста - ти можеш сама да го направиш.Ще стискаме палци за док.

# 256
  • Мнения: 611
[color=red]Moмичета не пишете в новата тема докато не е свършила тази  Peace[/color]

# 257
  • Мнения: 827
Хриска май ще трябва там да пуснеш текста Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 1 031
Юля стискаме палци за прегледа Peace

Като гледам челната тройка се е заформила Wink

# 259
  • Мнения: 8 651
Dianka_R аз също ходя при Даскалов,засега съм с много добри впечатления от него, оглежда всичко на бебето и се интересува от всички резултати от изследванията ми,а доктора ми от ЖК го гледа има ли пулс и измерва само главичката и телцето и изследвания почти не ми пуска, но немога да преценя това от бързане ли е или толкова са възможностите на апаратурата с която работи. newsm78

# 260
  • Мнения: 611
[Като гледам челната тройка се е заформила Wink

Бързат мацките да не взема да ги изпреваря Mr. Green

# 261
  • София
  • Мнения: 3 789
Напомням за срещичката утре, събота - 14/06/08, в 13ч, в ресторант Добро в Заимовата градина. Засега сме трички, ако някоя реши да дойде - да се чувства поканена и да е добре дошла, но за всеки случай ми пуснете на ЛС да потвърдите, за да знам каква маса да запазя

# 262
  • Мнения: 21
Извинявам се, но какво точно представлява тази ФМ? Тя не се включва в стандартните процедури от избрания гинеколог, така ли? Плаща се допълнително ако искаш такава? newsm78

# 263
  • София
  • Мнения: 210
Да ви се похваля или оплача незнам , записах си току-що час при Марков за 18ти АВГУСТ  Cry Моля , кажете друг лекар , при който да пробвам за по-скорошна дата  Praynig

# 264
  • Попово
  • Мнения: 687
Да ви се похваля или оплача незнам , записах си току-що час при Марков за 18ти АВГУСТ  Cry Моля , кажете друг лекар , при който да пробвам за по-скорошна дата  Praynig
тъкмо ти е навреме  Peace

# 265
  • русе
  • Мнения: 15
Ооооо, извинете, виждам нова тема и - пиша, не знаех, че старата не е приключила Rolling Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 167
Юля стискаме палци за прегледа Peace

Като гледам челната тройка се е заформила Wink

Знаех си аз, че трябва да се запиша от сега.....в новата темичка Mr. Green

# 267
  • София
  • Мнения: 191
Извинявам се, че писах в новата тема Embarassed
Не знаех какви са правилата :Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 611
Извинявам се, че писах в новата тема Embarassed
Не знаех какви са правилата :Rolling Eyes
Не се притеснявай Wink Вече знаеш  Hug
Тонеска я пусна предварително новата тема защото уикенда пак ще ни изоставя , че да не скучаем Laughing

# 269
  • София
  • Мнения: 72
Да ви се похваля или оплача незнам , записах си току-що час при Марков за 18ти АВГУСТ  Cry Моля , кажете друг лекар , при който да пробвам за по-скорошна дата  Praynig
тъкмо ти е навреме  Peace

Пепенка, Трифи говори за август, не за юли.

Трифи, опитай при доц. Томова, ако искаш (тел. 0887 60 68 30). Дано да успее да те вмъкне някъде. ФМ в Свети Лазар е 140 лв., а в МЦ София (цар Борис ІІІ № 54, кв. Лагера) - 90 лв. Може би преглежда и още някъде, но не знам къде.

Рени, при ФМ се оглеждат подробно всички органи на бебето, за да се открият евентуални аномалии (това на никой да не се случва  Praynig). Прегледът се прави в 19-22 г.с. и се заплаща отделно. Продължава около 30-40 мин. За София цената варира от 60 лв. до 140 лв. според клиниката. За мен това е най-важния преглед през цялата бременност и не бих го пропуснала. През първата бременност ФМ ми осигури психическо спокойствие до края на бременността.

Лайтблу, ама Велев вече не работи ли в Шейново? За него съм чувала доста добри отзиви и не знаех, че е напуснал. Къде работи сега?

Общи условия

Активация на акаунт