НОЕМВРИйчетата срамежливи вече станаха игриви!

  • 8 201
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 611
Айде добро утро  Flutter

Лайтблу аз лично те харесвам с втората рокля , много ти отиват тези цветове Heart Eyes
Дано се излекуваш , че то си е доста гадничко да си болна посред лято Crazy  Hug


Силвър съжалявам за това което ти се е случило , дано скоро пак се запишеш в друга отчетна темичка Hug

Юлия 2008 няма за какво да се извиняваш мацко  Wink
ХАйде лек и ползотворен ден ви желая Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 196
Благодаря ви за съчуствието момичета! Още веднъж успех на всички вас!
 Тофифи, тъй като сина си го износих със серклаж мога да ти отговоря - първо може на видеозон да ти замерят дължината на шийката, но най точно е с вагинален преглед!  При определено скъсяване  се поставя серклажа,  който никак не е страшна манипулация, а при мен беше гаранция и за 100% успех.
 Този път си мислеше док. че ще мина  без серклаж, но очевидно се е объркал!
Още веднъж силно ви прегръщам и ще ви следя  - та чак до края,който вярвам, че ще бъде успешен и изпълнен с хубави емоции за всички вас! Hug

# 17
  • Мнения: 313
Благдаря ви за отговорите, Силвър още веднъж ти пращам една виртулана прегръдка.За шийката на матката ще питам следващата седмица като ходя за изследвания, защото имам контракции и искам да съм сигурна, дали няма нужда от серклаж.
Успешен ден на всички!

# 18
  • София
  • Мнения: 167
СИЛВЪР, миличка много съжалявам и дано много скоро се похвалиш с хубава вест!!!! Hug

Юлия, ние само се закачаме с Хриси за записа на първа страница. Joy Няма за какво да се извиняваш Mr. Green

lightblue, и на мен повече ми харесва втората рокля. Някакси идеята за бременна в черно не ми допада.  И бързо да се лекуваш, каква е тази температура????

Аз вчера не се удържах и купих на бебочката биберон и розови чорапки. Таткото много ми се смя ама си игра цяла вечер с тях. hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 167
Благдаря ви за отговорите, Силвър още веднъж ти пращам една виртулана прегръдка.За шийката на матката ще питам следващата седмица като ходя за изследвания, защото имам контракции и искам да съм сигурна, дали няма нужда от серклаж.
Успешен ден на всички!

На мен на всеки преглед ми мерят дължината на шийката на видеозон. Ако е под 3 май ми каза лекарката е опасно, ако искаш ще питам защото тя ми каза, че мойта е 4 и е много добре и аз повече не слушах, че бебка се появи на екрана.

# 20
  • Мнения: 483
Комарче, Хриска, Вале, мерси, че изказахте мнение за роклята.И аз мисля, че цветната е по-добре като десен, просто черната ми е малко по-удобна, че под бюста е на ластик и не ми стяга шкембака  Wink В последния момент ще видя с коя ще се чувствам по-добре.БЛАГОДЯРЯ ВИ  Hug

# 21
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен
И на мен не са ми правили преглед за серклаж,явно доки мери с видеозона
Лайтблу-и с двете рокли си хубава,ама аз много харесвам черното,като цвят,така че ...все пак ,която и да облечеш,ще си хубава.И хайде,не допускай пак да се разболееш
Вале,как прекара-не си се похвалила
А за бебешките покупките,нямам търпение да се потвърди пола на втората ФМ и да започвам да купувам

# 22
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, тумбачета Hug preggo
lightblue, и на мен ми харесваш повече с втората рокля - и по принцип и с двете си хубава Hug
Yuliya2008, браво че бебо е наред Hug. Болки и аз имам от време на време Rolling Eyes
Хриси, Вале, Комарче и всчики останали Hug.
Лек и усмихнат ден на всички  bouquet

# 23
  • Мнения: 17
Добро утро ранобудни мамчета!
Днес много исках да отразя първия плаж,ама няма да стане  вятъра е много силен  Rolling Eyesи пак не ми излезе късмета Tired
Лайтблу и аз те харесвам с втората рокля,много е по свежа и с другата си хубава и секси  но е някак по тежка Simple SmileА за настинката ти желая бързо да се оправяш,че аз още се възстановявам и си е много неприятно да си болен в тези жеги  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 006
Силвър, съжалявам за загубата ти Hug Дано близките ти да помогнат, както моите когато изгубих първото си бебче
Юлия2008, риск 1 към 10 000 е пренебрежим в сравнение с риска 1 към 100 да загубиш бебето при амниото. Моля те, помисли си!Все пак стискам палци, ако не се откажеш.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 789
Силвър, съжалявам за загубата, слънчице Hug Поплачи си, знам как се чувстваш Tired
Пожелавам ти скоро отново слънчицето да изгрее и но твоята улица Hug Praynig

# 26
  • Мнения: 344
Привет тумбаци Wink

Да се отчета и аз... Снощи ходих при Балев - всичко си ни е наред! Той е третия, който потвърждава термина ми (седмица напред) явно заради по-късия цикъл, който имам. Тонеса, моля те мила смени ми датата на 30.10.08г. Остава ми още една ФМ към 30г.с. и мисля да спирам с прегледите вече... Wink


Юлия2008, риск 1 към 10 000 е пренебрежим в сравнение с риска 1 към 100 да загубиш бебето при амниото.
Тука мисля хич не си права  Naughty Първо риска е 1 към 200, и второ при професионалист риска пада още... От трето на горе няма да изброявам Wink А риска от резултат на БХС е малко спорен....  Peace

# 27
  • Мнения: 82
Здравейте мамчета!
Силвър искрено съжелявам за загубата ти, пожелавам ти скоро да имаш добри новини!

Извинете момичета , понеже съм нова искам да попитам как е възможно да ме включите и мен във списъка?Терминът ми е на 22.11.2008г. и се показа момченце, което вече потупва нежно моето коремче.Ще съм Ви благодарна ако ме включите и мен!

# 28
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте мамчета!
Силвър искрено съжелявам за загубата ти, пожелавам ти скоро да имаш добри новини!

Извинете момичета , понеже съм нова искам да попитам как е възможно да ме включите и мен във списъка?Терминът ми е на 22.11.2008г. и се показа момченце, което вече потупва нежно моето коремче.Ще съм Ви благодарна ако ме включите и мен!
Добре дошла welcome
Напиши си годините и от къде си Simple Smile и Тонеска ще те включи в списъка Hug

# 29
  • Мнения: 82
Благодаря за топлото посрещане!
На 26години съм,от София и това ми е първа бременност!

Благодаря още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт