НОЕМВРИйчетата срамежливи вече станаха игриви!

  • 8 205
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Добро утро коремчета  bouquet
Днес няма много ранобудни,и аз щях да съм сред вас,но уви.Сутринта  ми се видя 8,а то било 7  #Crazy, даже малката я събудих облякох и я водя на комшийката Joy (тя днес ще води децата на градина)а тя   newsm78 не е ли малко раничкооо hahaha JoyА аз се надявах  пак да се тръшна на леглото Tired

# 76
  • Мнения: 3
Добро утро мамчета.Лека и успешна седмица ви желая.
И аз вчера бях на вилата та ме нямаше ама като гледам вчера нищо не сте изписали. HugЯвно е било ден за разходка и почивка.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 006
Добро утро мами!
Добре дошли на новите момичета Hug Явно пак ще го ударим на писане от работните места

# 78
  • Мнения: 31
Добро утро момичета, желая ви лек и ползотворен ден и успешна нова седмица.
Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 1 031
Добро утро и от мен!

Вале честити ти нови линийки Wink
Фрешбрийз надявам се болките ти да не се повтарят Praynig и аз от време на време си страдам от болки в ставите и все си трайкам Rolling Eyes

Да се похваля - вече успях да си запазя час за ФМ за четвъртък - рано пиле рано пее Grinning

Лек ден и успешна седмица Hug

# 80
  • Мнения: 5 577
Силвър, прегръдки и много сили.  Sad




# 81
  • Мнения: 13


Добро утро  и от мен! Весел и усмихнат ден на всички!

# 82
  • Мнения: 5 577
аз да ви кажа, бясна съм - + половин кило за 1 седмица  Shocked

иначе днес съм на първата си истинска ЖК  bowuu / нали до сега само сменяма докторята  Embarassed Crazy/ и се вънлувам  Embarassed - включвала мерки, и видеозон /нов 3Д има при моят лекар/

# 83
  • Мнения: 7
Добро утро!
Верги точно толкова е нормата 0.500 кг за една седмица,не повече!
Искам да ви споделя нещо,което ме тревожи  - от петък следобед имам някакви болки в матката-ту леки ту като срязвания ,същевременно отвреме навреме ми се издува ту вляво ту вдясно мисля че е бебо,но се и втвърдява за секунди,но без болка - имам предположения,че са контракции на Бракстън-Хикс ,а опъванията и прерязванията в матката са от разтежа на бебо и матката ми,но ми се иска да чуя и вашето мнение.Същевременно като си полегна и ми минава. newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро, сладурки  Hug
Да ви се оплача имам супер неприятни болки в кръста от вчера и едно такова пробождане от ляво и се чувствам уморена и не ми се работиии. Излезе ми резултата от БХС, но нищо не му разбирам. Отивам да кача и наша снимка от ФМ . само да не огелпя нещо. До скоро!

# 85
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро утро!

Моето пътуване мина леееко и много се радвам.

YanaRo, мисля, че и в МД доста се чака - не съм била на преглед, но докато си отвисях там една седмица случайно подслушах разговора на д-р Димитрова с някаква жена, която настояваше да я прегледат без запазен час, а докторката й обясняваше, че графикът й е запълнен за следващите 2 м. напред. В крайна сметка я прегледа. Успех и на теб със записването!

... Много ми се иска да ме посъветва някой специалист лично, ама се чудя къде да го търся? Намерих сайт на ЛаЛечеЛига, но изглежда не е актуализиран от 2007-ма Sad

...
Freshbreeze, LLL организират доста редовно срещи за настоящи и бъдещи кърмачки в София, срещите са тематични и можеш да ходиш избирателно. Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103098.200 излиза инфото за предстоящите, а и в подфорума обикновено се пуска отделна тема за всяка нова среща.

Розичка, почивай си повече и го давай по-леко!

# 86
  • Мнения: 5 577
Розичке, почивай повече - минават.  Peace

Момичета,  и аз имам питанка - микробиологичното изследване на влагалищният секрет може ли да се предаде ден след като е взето?  Embarassed

Довечера в 16 часа ми се иска да отида при частната си докторка, да ми вземе секрет и да го занеса за изследване, но няма как да стане същия ден, на другия дали може, или веднага се носи? / доколкото знам има начин да се пакетира и 'изсуши'/

# 87
  • Мнения: 1 031
Рози и аз имам същите бодежи, придърпвания и стягания - доки каза ако нещо ме притеснява по едно но-шпа и повече почивка - иначе е нормално Grinning
Лейди болките в кръста мисля, че са нормални и са от бременността, умората и мързела също, защото и аз съм такава уморена и се движа на 12 волта. А за резултата стискам палци Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро, момичета!
МИШЛЕ, не се сърди мила Hug. Аз съм на работа в събота а и гледам в единствения ми останал почивен ден да излезем извън София, че вече ми идва да завия. Ти още ли си си в къщи????
Хрисе, видя ли сега как ни излезе име,  hahaha Joy.
Добре дошли на dessita и mimi!!!!

Тонеска, мерси, вече съм изцяло в розе Mr. Green Стискаме палци за четвъртък!!!!

Нещо прочетох за клуб на пенсионера...... #2gunfireсега като сме на по 30 и кусур да не сме за отписване????? Naughty

Исках да попитам Ели, ама тя май още не се е върнала, ужасно ми кървят венците...взех си паста за венци, жабуркам Сандрин....ефект никакъв newsm78

Яна, моят час е при Д-р Томова,  за 27. 06, но го записах от преди 3 седмици..ако искаш ще ти дам телефон на клиниката да попиташ.  Lightblue има телефон на лекарката, ако искаш директно с нея да се свържеш.

Вергилия, недей така, в моята книга пише, че трябва да се ограничавам да не трупам повече от 1/2 кило на седмица след 5-ти месец.


# 89
  • Мнения: 611
Добрутро банда тумбаци  Flutter

Лейди , не можах да се топна в морето нито заради теб , нито заради мен  Mr. Green Тук направо ни удави дъждът , то не беше порой , не беше чудо  Whistling Crossing Arms
Розичка почивай си повече , лежи и не се натоварвай и дано скоро ти преминат тези бодежи Heart Eyes

Тонеска гледам се завърнала  Hug

Днес да ви почерпя , че моето милУ има рожден ден   ura  bigdance2 Wine Glass Drunk cook cook eat Popcorn
Айде взимайте си кой от каквото иска  Mr. Green


Аз днес съм на преглед , няма да казвам пак колко съм се ошашкала , не знам как ще издържа до 17:00 часа , стиснете и едни палци ако може Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт