Кипър - мечтана дестинация или пък тема с различна вариация (9)

  • 17 595
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ   55 МУЦИ благодарско за кафенцето точно така го обичам пред компа.
Цитат
Хеленка, мъж тикакво мисли по въпроса?
да ти кажа аз маи много бързам......щото много ми липсва    и се чудя какво да измисля  Thinking... а тои горкият е там от един месец и се чуди с кое да се справи по напред  33uu.... ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 30
напр. εγω εχω πει, εσείς έχεις πει, αυτός έχει πει и т.н.
Това ми се струва,че е:εσεις εχετε πει
..........и аз като мърмореща свекърва Rolling Eyes,но понеже има учащи се,да не научат грешно. Naughty
Гери за да чувстваш,че следобяд и вечер ти е по малко млякото означава,че тогава детето суче толкова.В никакъв случаи правилно кърмeното дете не може да гладува,по простата причина че гърдите никога не са празни.И когато нуждите му се увеличат то ще суче повече и това е сигнал да се произвежда повече мляко.Спри дa се притесняваш.Природата го е измислила,просто се довери и се наслаждаваи.
Лек и приятен ден на всички smile3525 smile3525 smile3525

# 32
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте .....здравейте..... 55 55 tongue
МУцкакафенцето кафенцето ооооо.....ама мезенцето айде от мен..

 smile3533 smile3533
Пепеляшке....и аз не съм сигурна дали е вярно звучеше ми малко невероятно newsm78 newsm78 като го чух.....но факт е че ако са тук в кипър и двамата съществуват такива групи които говорят помежду си така Peace....вече ако единия е в БГ пък другия тук тогава само Скайп....или тез програмки дето си ги пуснала не ги познавам и аз мнооого newsm78....
Хеленка..що не си купи мъж ти лаптоп втора употреба има на изгодни цени пък скайпа ще си го изтегли безплатно от интернет....  Peace
ПДД тая втората таблица ми хареса мисля че ще ви свърши сууупер работа  Peace.....пък ти много бързо се предаде тъкмо муцка беше обявила рунда boxи се бях подготвила.... tooth tooth thumbsup
Буболино..поправката е вярна smile3521
Момичета и момчета учащи се моля не се разочаровайте ами така изпращайте като имате въпроси примерчета а ние така де старите пушки къде ще поправяме къде ще подбутваме ще се научите няма страшно..... hug smile3529  action032..а да видите като се научите не мож ви спрем blahblah blahblah.....аз например бях мнооого смешна в процеса на обучение..... smile3506..ей всичко си назубря и отивам в някой магазин или периптеро да си пробвам знанията и почвам да търся нещо дето по принцип не ми трябва ама така де да става мохабета ....и да видите шоу аз едно си мисля че говоря друго търся пък трето казвам .... Joy hahaha hahaha....ама после кат се прибера ядосана и като ги подхвана едни обяснения на мъжо на гръцки чак той се чудеше бре вика много си научила .....като се ядосаш най добре го говориш..... hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 17
поправката на boubolino е правилна.
исках да напиша εσύ έχεις...
мисля за 100 неща в момента и греша...

# 34
КАТЕНЦЕ МИЛИЧКА то навсякъде ги има тия карти за в група в една страна....но това за лаптопа ми се струва най..най newsm10  ще видим как ще стане ......БЛАГОДАРСКО НА ВСИЧКИ ЗА ПОМОЩА....И НА ПЕПЕЛЯШnewsm51 newsm51 ....СТРАХОТНИ СТЕ  bouquet.......ААА забравих да кажа че палачинката на КАТИ е великолепна .....мммм  eatот вътре с бананки...мммм eat

# 35
  • Мнения: 26
Адашче и аз така сметнах,това каето казваш,че колкото тя  яде толкова пускам..

Да ви се похваля мъж ми е в новата квартира,но няма и-нет Sad,а след 3 дни паспорта на малката ще е готов и ще ходя да си взема билет.. ако знаете кво е зверче,такъв характер ми проявява,че лекарката като ни види,че идваме и припада.. Grinning ,на баща си мяса..

Мерси  за кафенцето и закуската..

# 36
  • Мнения: 903
Здравейте сладки мои!

Едва сега намерих възможност и аз да драсна 2-3 реда... Ама да не си помислите, че нещо съм се счупила от работа Mr. Green... Амииии! - Кака ви Блонди беше на плаж. sun  та докато се поизкепе, та да хапне..., в тоя ред на мисли - мерси за кефенцето, Муце /сръбнах го на крак още сутринта/, пък тая палачинка, дето я е сервирала Катето.... мммммм, думи нямам как ми се услади!  Yum

Гледам, че моите скромни граматически въпросчета са разгорели цяла дискусия - темата е заприличала на нАучен симпозиум Joy Joy  Майтапът на страна, ама щом вдянах от пръв прочит къде е грешката на ПДД, която bouboulino е коригирала, значи съм набрала скорост в гръцкия вече... Ще го излапам тоя език барабар с кориците на буквара, ей!!! smile3529 smile3508

ПДД, приятелю, неоценим си!  bouquet  Огромно благодарско за линкчето!

Геринце, викаш малката с характер, а? - Не се знае кой-кого ще възпитава - дали ти нея, или тя теб Wink

Жужоно, стига си пафкала скришом  smokeuu, ами ела тук да се отчетеш като хората Joy


Хайде, милички, от мен толкова засега - целувки и прегръдки!
Чао ви до по-късно!

# 37
  • Мнения: 246
И аз да се включа,понеже живях там 2 години и ми е интересно  bouquet

# 38
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
не се УчУдвайте че се включвам по това време..... newsm78
аз така де да разкажа клюката че до утре няма да издържа... Mr. Green smile3521
тъкмо се връщаме от една постановка на която бяхме нещо смесено между модерен балет .....театър....акробатни изпълнения и всичко това в изпълнение на пет броя англичанчета ....беше страхотно....  smile3501мнооого хубаво.... smile3501 smile3501 сууупер забавно... smile3521 newsm62
гери герииии..щом отсега взе харектер да показва мааалеее кво ще става после направо незнам smile3511
боянна..добре дошла при нас  bouquet...казвай докрай обаче ...пълен репорт ....къде си била в кой град така де ние тука сме се почти разделили кой от къде е ...къде ще бъде.....или откъде се е завърнал...или къде мечтае да отиде... newsm08
айде стига ви толкова лека нощ на всички ...приятни сънища ...да ви се привижда сааамо прекрасния остров кипър.... Laughing

# 39
  • Мнения: 0
Добро утро сладурани!!!
 
Да се разпиша и аз в новата тема и тъй като съм първа сервирам кафето!!
 
Добре дошли на новодошлите  bouquet
Толкова от нас  newsm03 Лек и успешен ден на всички!!!

# 40
  • Мнения: 903
Добро утро и от мен, милички!

Днес моята майчица има рожден ден, затова почерпете се за нейно здраве!

/кой с каквото предпочете/ newsm59
                       

Лек и усмихнат ден на всички!

# 41
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен..[/color]
Честита рожденичка,да ти е жива и здрава(и много да те слуша)    Gift  newsm67
Хубав и успешен ден..
  bouquet

# 42
  • Мнения: 246
[

боянна..добре дошла при нас  bouquet...казвай докрай обаче ...пълен репорт ....къде си била в кой град така де ние тука сме се почти разделили кой от къде е ...къде ще бъде.....или откъде се е завърнал...или къде мечтае да отиде... newsm08
айде стига ви толкова лека нощ на всички ...приятни сънища ...да ви се привижда сааамо прекрасния остров кипър.... Laughing

Добро утро и от мен...
Живеех в Никозия,в Лача...  bouquet,честно казано,не бях въодушевена от Кипър,много се различава от това тук и начина,по който ние сме свикнали да живеем...Но сега да не започнете с нападките Laughing Като цяло много ми харесваше Лимасол,ако се бях  приместила да живея там със сигурност нямаше да мисля така,обожявам Пафос,Плажовете на Агия Напа,Полис и Лефкара......Оставих много приятели там,които понякога ми липсват,но все пак животът е изпълнене с непредвидени ситуации  bouquet



Добро утро и от мен, милички!

Днес моята майчица има рожден ден, затова почерпете се за нейно здраве!

/кой с каквото предпочете/ newsm59
                      

Лек и усмихнат ден на всички!

айде стига ви толкова лека нощ на всички ...приятни сънища ...да ви се привижда сааамо прекрасния остров кипър.... Laughing
[/quote]


Честит рожден ден,да ти е жива и здрава и много щастлива newsm59  party023 Tada

# 43
  • Мнения: 353
Добро утро на всички ви,минавам набързо само да се запиша в новата ни темичка.Муцка-АДМИРАЦИЙ.Мили приятели,мен ме отпишете известно време,малкото ми мишле направи "малко кросче" ",със предни салта " по стълбите тия дни и ми е много скапано.Чета ви винаги когато мога,през повечето време компа си е включен,ама не ми се сяда.Слава Богу няма ужасни последици,обаче и случилото ни се си е ......Оф,да не ви занимавам повече.Много ми е гадно.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро! Flutter

Блондичка,
да ти е жива и здрава майчицата и наистина много да те слуша и ти нея! Весел празник на семейството!  newsm59 Gift
Ще си хапна от всичко! Heart Eyes

Тихери, добре е , че няма наранявания по-сериозни, но сигурно се е уплашило милото. Пиши как е детенцето!
Предполагам сте ходили на лекар да го прегледа за всеки случай?
Не се чувствай гадно или пък виновна, че не си успяла да го предотвратиш. Каквото има де се случва ще се случи. Важното е че няма сериозни травми бръмбъзъчето. Прегръдки и за двама ви! Hug

Кати, браво! В Кипър културния живот до колкото знам не е много активен, та една такава постановка си е за споделяне, ако ще и посред нощите! Mr. Green

Боянна, добре дошла! Само смей да кажеш нещо против Кипър и с парцалите ще те изядем!!! Joy hahaha Шегичка, разбира се!

Пепитка, ти нещо няма ли да споделиш! Клюкинка от Севера...
 Mr. Green

Жужииии,
къде си жужиш? Да не са започнали намаленията във Филибето и да си хукнала на пазара, а?

Хора Антигони сигурно има предстартова треска? Никаква не се появява. Тя първа тръгва от всички дето ще тръгват, нали?

Я, да видими още кой не съм споменала ewsm78 -  Гугуна, Гери, Пепеляш, ПДД, Шанкулова, Хелена, Буболино, Мимито-Мириам , Цвета, баба Руми, щерката й Cu6i, Maatete. Ми май това сме! Mr. Green

Весел и ползотворен ден на всички!

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 12:02 от muzka

Общи условия

Активация на акаунт