Бързах аз да се родя, с обич мама да даря!

  • 18 388
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 685
Viki_76,съжалявам ,че се е случило така.А ,още по-гадно ,че тати го няма и си била самичка.Горкият Вики  Hugзлатно детенце!дано ,никога не ви се случва отново.Незнам ,как бих реагирала ако ми се случи  ooooh!

# 286
  • Варна
  • Мнения: 965
Привет!
Вики е по-добре. Вчера ядеше много малко, но днес увеличи количеството. Започна да влиза в "час", обаче пък колко бели прави - нали се позадържа доста в къщи и де що имаше  места, където не се беше научил да се катери, вече са проучени.
GERI844,  Hug.
ivanah , браво на Жорко! Все така да продължава.

# 287
  • Мнения: 983
Браво и на Вики  Hug

# 288
  • Мнения: 108
Viki_76 Радвам се , че Вики се оправя. HugДоста притеснително звучеше това, което се е случило, но ти си реагирала бързо и адекватно  Hug Hug Hug Аз незнам дали бих се справила...Но щом е почнал с беличките значи всичко си идва на мястото  Wink  Hug
За заглавия ще помисля....

# 289
  • Мнения: 139
Привет и от нас. Ние сме горе долу добре. Никнат ни горните резци и сме с температура. Вдигнахме до 39.2. Първо пробвахме свещички, но пак я вдигаше и после панадол. Засега закрепихме положението. Отделно се мажем с дентинокс. Чудо е!
Да се похваля напредваме с ходенето. Е все още се водим за ръчичка, но вече е доста стабилна. Може би до месец-два ще правим прощъпулка.

# 290
  • Мнения: 1 685
Mamajaba, Hugцелувки на Преси!Viki_76,как е днес Виктор?Аз мисля да заведа Жоро при хематолог на преглед ooooh!тия, подути лимфни възли, ме тревожат а и това потене.През деня не се поти но вечер...  ooooh!въпреки, че не го завивам .Горещо му е, и все се отвива.

# 291
  • София
  • Мнения: 39 849
Все пак утре ще купувам билети, мисля другият уикенд да видим бургаското море Simple Smile

# 292
  • Варна
  • Мнения: 965
mamajaba, тази температура 39.2 сякаш не е от зъбки - заведе ли Пресито на преглед - да погледнат гърленцето?
За зъбките май и преди съм казвала, но най-много ни помогна хомеопатичното - хамомила. Даже като приключим с антибиотика пак смятам да започна да давам, че 5-тите зъби (кътниците) започнаха да се "обаждат". В критични моменти мажа пак с калгел и дентинокс.
Вики е добре - много му се стегна душата в къщи, но днес ще го изведа привечер и ако няма деца ще го пусна да поиграе.
Гери, хубаво си решила за хематолога - предполагам възелчетата намаляха след антибиотика, но за всеки случай да се произнесе специалист и да се успокоиш.
Относно потенето при сън нощем и мен ме притеснява - преобличам Вики по няколко пъти. Разбрахме се с педиатърката скоро да пуснем изследвания - кръв и урина.
Тони, ходите ли на плаж?

# 293
  • Мнения: 1 685
АЗ, споменах на невролога за потенето,и нищо Rolling EyesСпоред специалиста, ако има някой от семейството с такова потене не е проблем,пък той таткото така се поти newsm78и според  Ишкиева/невролога/Жорко приличал по-това на тати ooooh!Също така ми каза ,че това е по-скоро козметичен проблем.Ама ,аз с тия лимфни възли съм се побъркала а и тия страшни реклами, дето вървят по-телевизията Sadнастръхвам.Нали се сещате, за подути възли потене и пр.Много съм притеснена!

# 294
  • Мнения: 139
Viki 76 водихме я на д-р и той каза, че са зъбите. Много са и надути венците. Сега вече е по-добре и т-рата свалихме, ама е чудо с тези зъби. Утре ще потърся това хомеопатично лекарство да видим дали и на нас ще ни подейства.

# 295
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте момичета! Благодаря за поздравленичта за Рождения ден на Жани!  Hug
Толкова време не съм писала, дано да имам повечко време вече (нещо ми куца организацията)
Много се радвам да видя колко са пораснали мъниците  Heart Eyes

# 296
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, успокои ме, защото баща ми така се поти нощем.  Hug
Предположих аз, че рекламите те шашкат - затова ти казах, че е по-добре да отидете на специалист - да се успокоиш.  Heart Eyes
Mamajaba, ако ще даваш хамомила-та (вземи 9ch или 15ch), трябва да даваш 3 пъти дневно по 5 гранулки (1 час след или 15 мин. преди храна, както всяко друго хомеопатично).
Зипър, има ли снимки от рожденния ден?
Хубав ден желая на всички!

# 297
  • Мнения: 1 685
  ura newsm59  party023Днес сме имали рожденници HugДани и Лора Hugживи и здрави и много послушни!!!Много да слушкате мама и тате Wink

# 298
  • София
  • Мнения: 39 849
Да са живи и здрави рождениците Simple Smile

# 299
  • Варна
  • Мнения: 965
hellche, честит рожден ден на малките палавници и от мен (с голямо закъснение, но от сърце)! Да са ти много здрави и много да те радват! bdbaloni

Моя Викльо според мен вече е съвсем здрав - пее си, бърбори си, играе си сам на моменти (което не се беше случвало доста отдавна). След малко ще отидем на контролен преглед.
Хубав ден желая на всички.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт