Бързах аз да се родя, с обич мама да даря!

  • 18 395
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 1 685
А, Вики как е ?Дано не се налага да пиете АБ,Viki-76 Hug

# 272
  • Мнения: 802
Здравейте, отдавна не ми е останало време да ви чета и да пиша .
Правим ремонт в къщи и е ужасно мръсно, но скоро ще приключи и ще ни е хубавко ...

Да се похваля - малката Мими вече има едно зъбче .
Тя е при майка ми от началото на ремонта и нямам търпение вече да си е прибера .

Плануваме море от началото на август за около 10 дни - всички заедно .
След това предстои кръщене точно на 15 ти август .

Това е от мен . Много усмивки и весел ден .

# 273
  • Мнения: 1 685
Усмивка Hug     Бях ви писала преди време, че Жоро се удари,в кревата си.Забелязвам, че сега от венецът му постоянно тече кръв ,без да се е  удрял някъде newsm78защо така ?

# 274
  • Варна
  • Мнения: 965
Усмивка, честото ви зъбче Simple Smile.
Гери, мястото е наранено и чувствително и от най-малкото започва да кърви. Ще мине. (предполагам не тече кръв съвсем постоянно, а честичко) Hug Пробвай да намажеш кървящото място с риванол - трябва веднага да спре кръвта. (Няма да забравя първото такова нараняване на Вики - играха си с баща си - баща му го закача в кошарата и така се удари, че шурна страшно много кръв. Баща му така се стресна, а се чувстваше и виновен. В следващите няколко дни прокървяваше пак мястото и баща му изпадаше в ужас).
А иначе аз започнах да давам антибиотик още в събота. Тази нощ пак Вики вдигна 39.2, но след хексалгина спа като бебе, че и аз покрай него до 9.30. Като цяло ми се струва, че се подобрява, макар и много бавно - на по-големи интервали вдига температура; спи спокойно. Макар, че пък вече не би трябвало да вдига температура над 38.0  newsm78. Ще видим и днес как ще е - може да се наложи смяна на антибиотика.

# 275
  • София
  • Мнения: 39 952
Устата е кръвоснабдена и най-малкият удар води до обилно кръвотечение.
Алекс е все още малък за подвизи. Но Дияна като по-малка редовно се удряше и прехапваше в устата, я език, я вътрешната част на бузата, я самата устна. И като я видя цялата в кръв... лошо ми ставаше... все едно някой я е клал.

Няма да ви успокоявам, че други удари няма да имате. Децата растат.
Последното сериозно прехапване на Дияна беше доста отдавна. Сложила си обърнат леген до прозореца и ще гледа. Главата и едвам се подава над перваза. Явно е обърнала легена, и си удря брадата в перваза. Имаше 4 дупки на езика. Сега само от време на време се прехапва, когато яде Simple Smile

При Алекс нещата са спокойни. Вчера на разходката го облякох Simple Smile Щот все гол го разхождам, но вчера малко захладня Simple Smile
Излезнали са му дребни пъпчици по лицето. Педито каза "комедони", но нищо не каза за лечение. Спрях да му забърсвам лицето с мокри кърпички (На Памперс) да видя как ще се развият нещата.

# 276
  • Мнения: 108
Здравейте на всички  Hug Аз не съм писала от доста време - но си имаме оправдание  Blush Wink Нашия тати си дойде и сме все навън, а в момента даже сме в Бургас на моренце с Вики. Чудя се тук от къде да купя пюренца за Вики- Гери помагай Hug

# 277
  • Варна
  • Мнения: 965
Tony, страхотна новина е, че татито ви се е върнал, а и вече сте успяли да се организирате да отидете на почивка.  Hug
Sladka mama, къде се изгуби? Днес имате месечинка - да ви е честита!   bouquet

# 278
  • Мнения: 1 685
tonyy,как сте ?Купихте ли пюренца на Вики?Щом вече сте в бургас значи ще можем да се видим ако желаеш Winkдо кога сте тук?Viki_76,а твоето момченце как е днес?Ivanah,ти пък къде се дяна newsm78да не сте на почивка ?Жорито има ли сополки още?Бързо се оправяйте малки дечица Hug Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 108
Ние сме добре, даже чудесно щом сме в този хубав град newsm44
До неделя сме тук, вие с Жорко ходите ли на разходка в морската градина?На нас ни е много близо и все сме там, нямам нищо против да се видим  Hug прати ми на лични телефона ти  Wink сега лягаме да дремнем и ние докато малчо спинка  Mr. Green

# 280
  • София
  • Мнения: 39 952
Искам и аз в Бургас Simple Smile Една приятелка ме канеше за великденската ваканция, но не посмях да тръгна на толкоз дълъг път. Ако бяхме отишли можеше Алекс от предвидено юнче да беше станал априлче Simple Smile

# 281
  • Мнения: 108
AnMary догодина ще се организираме Hug, кажи на приятелката ти да те покани лятото  Blush  Crazy Mr. Green
А за пюренца не съм намерила още , казаха ми , че до новата поща имало магазин за такива неща...за сега му давам от запасите ми

# 282
  • София
  • Мнения: 39 952
Тя лятото задължително кани, даже миналата година мрънкаше, защо само един ден стояхме у тях. Ама мен ми е кофти тъй.
Затова като си организираме почивката, тръгваме ден по-рано, виждаме се, гостуваме и после кой от къде е Simple Smile
Тази година специално се уговаряхме за ваканцията, но мен ме хвана шубето да пътувам. А сега с малко бебе - абсурд.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 965
От вчера вечерта Вики не е вдигал температура, но... през нощта ме стресна яко (няма празно при нас  Sad). По някое време спря да диша - както беше захлюпен по очи и дремеше. В началото си мислех, че си въобразявам, ама нито го чувах да диша, нито като сложих длан на гръбчето му усещах движение. Бутнах го и му говорех -дишай-дишай. Започна да прави кратки вдишвания, ама на големи интервали, та се наложи да го вдигна и раздрусам (дали му духнах в лицето нямам спомен). Започна да пищи юнака, но поне дишаше (тялото му беше доста хладно). След стеримара и виброцила се успокои, но на мен краката ми доста време трепереха.
Днес го водих на контролен преглед. Според педиатърката, секрети или храчка са му запушили носа и това е причината за спиране на дишането, тъй като няма хрема. Гърлото му все още е червено  #Crazy и продължаваме с антибиотика още 5 дни. Много бавно се лекува жабчето и е едно прижълтяло Sad, ама ще се оправим.
Някой да има идеи за нови заглавия?

# 284
  • Мнения: 983
Аз нямам идея за заглавие, толкова съм оглупяла напоследък, че думи нямам  Rolling Eyes
Жоро днес беше отново на ясла, взех го към 4 и госпожата каза, че днес е 6 точки  Mr. Green Справя се малкото ми човече  Blush какво да прави...

Общи условия

Активация на акаунт