Набор 2001 - 14

  • 15 307
  • 316
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 886
Вижте какъв сайт намерих http://www.abc-bg.be/indexn.htm На Мия й е интересен.
Крис отдавна го мина този сайт.Сега е на други.Писна му.Търси чече такива по сложни.Гледам че и рецепти за детски  лакомства си е записвал . hahaha

# 241
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Аз понеже рядко давам на Мия да сяда на компютъра и затова сега го виждам този сайт.

# 242
  • Мнения: 3 886
Аз понеже рядко давам на Мия да сяда на компютъра и затова сега го виждам този сайт.
МИ то и аз редко давам ама седне ли  ми е показал поне 10 новости къде какво е открил Wink като хакерче е имаше и еин сайт  напишете правилните букви от рода В или Ф .Също за довършване на БУКВИ. newsm78и него минахме

# 243
  • Мнения: 516
Фроси, страхотен сайт. Мерси! Марио ще е доволен.

# 244
  • София
  • Мнения: 39 933
Дияна се занимава сега, ама ставам кривогледа да помагам Simple Smile

# 245
  • Мнения: 1 035
И от нас едно голямо БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 39 933
Дияна днес ме хвърли в тъча.
Чистя в кухнята и решавам да преместя кухненският ъгъл. И какво мислите? Каквото не иска да яде Дияна мята зад дивана. И я хващаме на къс пас
Мъж ми:
- Защо си хвърляла храна отзад.
Дияна трае с наведена глава.
Аз:
- Открихме ти скришното място. Зад ъгъла и хладилника.
- Ама аз зад хладилника не съм хвърляла.

Предупредих я, че ще проверявам редовно Simple Smile

# 247
  • Мнения: 3 271
Скица Simple Smile Моите още не са ме сюрпризирали с такива скришници за храна, но аз съм го правила като малка  Embarassed

# 248
  • Мнения: 642
Здравейте!
Не съм пислала повече от 2 (ако не и 3 ) месеца и сигурно сте ме позабравили...
Прочетох темичката за списъка и покупките, които сте направили. Някой може ли да каже колко долу-горе му е излязло "оборудването на ученика"? Ние бюро си имаме.

Относно дрешките за първият учебен ден, ако някоя от вас иска момчето й да е с черен панталон мога да ви насоча към "Малкия ЦУМ" на Пиротска, където има специлен детски щанд за "по-такива" поводи Simple Smile , цените са много прилични (беше 15 лв. или нещо такова). Или поне бяха през месец май, когато от детската на Емо ми казаха в 17:30 ч.: "За тържеството УТРЕ!!! момчетата да са с бяла риза и черен панталон." Щях да получа удар! Е от въпросния щанд купих и риза и панталон, които ще му вършат работа предполагам, и през целия първи клас,ако му се наложи (купих ги с 1 мярка по-големи). Тия дни ще мина пак да поразгледам какво имат и да избера нещо - цветна/шарена риза, а черният панталон май ще влезе в действие.

По-големият ми проблем май са обувките. Колко чифта ще му трябват и какви точно да бъдат? Моят списък изглежда така:1 чифт ежедневни маратонки за училище, 1 чифт гуменки за физическото, 1 чифт затворени обувки, 1 чифт сандали, 1 чифт обикновени гуменки/маратонки за игра навън - когато кара колело, рита топка в парка и т.н.  Той буквално си "изяжда" обувките. Едни сандали, които купихме края на месец май, през юни вече бяха неизползвеми - голямо тичане, ритане на камъчета, ринене на прахоляк, тътрене, катерене по дърветата и пр. и те просто се разпаднаха, а не бяха боклук... Уча го да си пази дрехите и обувките, но ...

Вашите деца ще имат ли gsm-и за училище? Какво ви е мнението по въпроса?

Орхидейке да нацелуваш дечковците си от мен. Аз нямам отпуска и съм свободна само събоа и неделя Ще ти пиша на ЛС.

# 249
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
За GSM-а се отказахме за сега. Учителките казаха "може", но само в м/учасията да се чувате. Съгласна съм, че не е удобно през часовете и за това се отказахме. Няма да е необходим. Сутрин ги предаваме на учителките и после си ги взимаме. Те имат грижата да ги предадат на занималнята. Няма да се шляе сама, за да й трябва телефон.

За обувките....още й стават миналогодишните маратонки. Има два чифта за смяна и това е. Само ще вземем гуменки за по физическо.

# 250
  • София
  • Мнения: 39 933
И аз имах скришни места за храна като малка Simple Smile Дияна няма на кой да се метне Simple Smile

Дияна за сега има само сандали и кецове (високи). Маратонките (има 3 чифта) вече не й стават, ще се купуват нови. С едните маратонки може да изкара още месец. Цяло лято шляпа навън по джапанки или сандали. За сандалите съм малко бясна. Нали беше изнудила баща й да й купи сандали на Уинкс. И мъжка му работа, оставил я сам да се оправя. И сандалите са й малки. Но се примирих вече. Ще изкара криво ляво 4 месеца с тях. Пак е много.
Има и два чифта обувки, полузатворени, но не са в цветущо здраве. Ще купувам есенни.
Дияна също яде обувки Simple Smile

# 251
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Сиси е на бабин дом от началото на месеца та чак до 10ти септември. Sad За първи път все още не е пожелала да се прибере или пък да плаче вечер... През цялото това време няма да се видим.
GSM и подарих за рожденния ден юли месец, засега го ползва разумно... т.е. обажда се само на мен и брат си защото тримата говорим безплатно помежду си. Laughing сложила съм и и лимит. Тя излиза навън сама да играе и искам да има телефон в себе си.

Всяка сутрин ми звъни да ми пожелае добро утро. Simple Smile Снощи и паднало зъбче, феята и оставила 2 лева и писмо с пожелания за здраве. Тя също и написала сутринта 'мила феичке, благодаря, бъди все така щедра!' Joy пощенската кутия е под възглавницата.

Все още нищо не съм купувала за училище. Ще видя на родителската среща септември какво ще искат и тогава. Единствено раница мога да и взема, защото бях харесала една на ягодов сладкиш....ако все още я има на цената на която я видях де.

Това е...някакво безвремие ме е налегнало, едното дете ми го няма а когато се прибере другото ще напусне дома ни. Мразя промените.

# 252
  • София
  • Мнения: 39 933
За мобилният забравих. Ние също й купихме за РДто, февруари месец. Давала съм й го като играе сама навън. През останалото време е с нас и телефон не й трябва. Тя хич не обича да говори по телефон, така че много не се притеснявам за сметки. С нас има неограничен брой безплатни минути. В у-ще мисля да й го давам, но ще я предупредя кога може да говори и звъни.

# 253
  • Мнения: 516
Нашата учителка ни предупреди, че не е  желателно децата да са с телефони в училище. Разсейват се, а и самата тя не поема отговорност за телефоните. Марио има телефон, но ще ходи в клас без него.

# 254
  • sf
  • Мнения: 10 254
аз пък точно за училище искам да й взема телефон. Иначе няма  друго време, в което да е без нас.

Общи условия

Активация на акаунт