Oт чаканите ЮЛСКИ рачета, излюпиха се вече три близначета :) (тема 66)

  • 14 841
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 223
Добро утро, Донка Simple Smile

Аз се чудя дали ще имам сили да се замъкна на днешната лекция. Имам още малко време да си помисля. Астарта и Душичката ако ходят да ми кажат?

# 256
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен WinkИ аз станах преди малко , хапнах и сега ще взема да свърша някоя домашна работа SadИ после на разходка Joy Joy

# 257
  • Мнения: 2
От вчера имам някакво странно чувство, че ще родя по-рано .....въпреки че има бая време де, ама.....аз така си мисля.Бебка почна да прави много странни движения , те може и да са нормални, но знам ли ....А и корема ми много често почна да се втвърдява....

# 258
  • Мнения: 142
Добро утро и от мен bouquet
Хайде няма ли някой да ражда? При мен няма никакви признаци - малкия зайо си кротува и се ослушва Crossing Arms
Аз тръгвам да мерим тоновете, докато е още хладно, че после в тая жега ще пукна.

# 259
  • София
  • Мнения: 334
Руми, супер тъпо се е получило Sad То и да има заместник в същата болница, все си е напълно нов и непознат за теб специалист - а и той теб не познава, чисто като "случай". Ако все пак си чувала за друг добър лекар, който ти е наблизо, можеш към него да се ориентираш, ако не ти допадне заместникът. Много, много неприятно!

Брей, аз така и не разбрах какво е правила Джулс в съня на Пърли  Whistling
Ми не разбрах, Пърлито не можа да си спомни  Laughing
ПИК е ужасно удобен. Джулс, ако са били двамата 'пичаги' на смяна не получи ли предложение за брак? Wink
Двама бяха, ама явно поради очевидно напредналата ми бременност не проявиха никакъв интерес към сексапила, който лъха от мен hahaha  Joy Но човекът, с когото говорих, беше много любезен! Ketito, разбра за ПИК-а, нали? Снощи не бях на линия да обясня и аз.

ТоНи, Пухтулке, мисля да идвам днес, стига да не окъснея много пред компа Wink

А да ви кажа, снощи цяла вечер бях с едни постоянни менструални болки, легнах и заспах, по някое време се будих и ставах до тоал., те си продължават... Ама си рекох, че ако е за раждане, няма да са само "менструални" болките, та си ги проспах успешно - сега нямам. Снощи май е имало пълнолуние, може затова да са били тези "изпълнения".

Донке, и аз от известно време насам си мисля за фризьор... Досега никога не съм си сменяла прическата - от малка съм просто с дълга коса, която прибирам някак. И сега хем ми се иска да пробвам нещо ново, хем не знам какво, а и всички край мен като са свикнали все еднаква да ме гледат, 99% съм сигурна, че няма да ме харесат с новото. Пък може би и аз няма  newsm78 Не знам дали ще се реша да сменям... пък то не ми остана много време за размисъл. Покажи една снимка с новата прическа, ако ти остане време  Laughing
Хайде няма ли някой да ражда? При мен няма никакви признаци - малкия зайо си кротува и се ослушва Crossing Arms
Как да няма, я чети Пърли и apam4eto как вече са се настроили  Joy

За шишетата - дори и тези, пластмасовите, нали отделяли веществата след известен период употреба и стерилизация? Ако се сменят на 2-3 месеца, май няма да има проблем? Поправете ме, ако греша?

# 260
  • Мнения: 58
Добро утро и от мен!
Този уикенд пак някай ще роди да знаете!Защото аз като изчезна в провинцията и ви оставя без надзор и тръгвате да раждате! LaughingНо който и да е му желая леко и безпроблемно раждане! Wink
Аз отивам на лекция!
Кетито може да се регистрираш и в https://www.epay.bg/ и само трябва да отидеш до най-близкия банкомат да регистрираш картата и можеш да следиш от нета всички постъпления и съответно изваждания Flutter по картата Peace
Аз така си следя кога са ми преведени болничните!А и от НОИ се превеждат винаги  четвъртък ,така че по сметката си ги очаквайте в петък!

# 261
  • София
  • Мнения: 334
А и от НОИ се превеждат винаги  четвъртък ,така че по сметката си ги очаквайте в петък!
Ха, това не го знаех! Мерси!  bouquet
А да видим коя ще си гушне бебето тези дни  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 367
Добро утро и от мен!Аз тази нощ се наспах като хората,да не повярва човек CrazyВчера вечерта дъщеря ми най-накрая ме уговори да я заведа на плажа,цопнах си крачетата,ама много неудобна работа на плажа.Следващият път мисля да взема една лопатка,да си изровя една дупчица и да си натикам корема вътре JoyНещо всички се стискаме да не раждаме,накрая ще има вълеж от бебета Heart Eyes И най-накрая си взех кошарката която исках GrinningЛек и спокоен ден на всички тумбачета  bouquet

# 263
  • Мнения: 326
Иначе се получават детски-но трябват бележки за доходите за 1г назад. и не трябва да надвишават опр.сума. Иначе нямаш право на тях.
А еднократната помощ се получавала независимо от дохода. Тя е 200лв за първо и 600лв за второ дете. Обаче не знам от къде се получаваше ooooh!
Преди година и половина и детските  и еднократните помощи да раждане се изплащаха от Социалните отдели към общината. Т.е. там, където майката е регистрирана по лична карта. И за двете се подава се молба + ксерокопие от картончето на банковата сметка (малко е тъпо, не искат да рискуват да не би някой да си обърка сметката и после да обвиняват тях).
Сега за детските месечния доход на член от семейството трябва да е 300лв..
За еднократната помощ за раждане се оставя оригинала на Акта за раждане на бебето.
То това го обсъждахме няколко пъти преди месеци.

Ketito гледам търсиш начини да си следиш банковата сметка online. В коя банка ти е сметката?? Те повечето банки имат електронно online банкиране. Обади се и ги питай. Аз така си следя абсолютно всичко. Много е удобно.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 09:05 от Kokolin@

# 264
  • Мнения: 222
Добро утро, аз се кукурдисах в 5.30  smile3507
Снощи като ме заболя едно гърло, като взех да се препотявам, викам оплесках я сега баш на финала, звънннах на Жп-то и ми каза да си взема ...чакайте да го погледна...Трахисепт, като бонбонки са за смучене, ама голям ефект имат...явно са някакви нови. Сега съм по-добре.
Ама аз съм си виновна, заради киселините и прясното мляко дето го пия - ставам през нощта и удрям по 2 гълтока ама то студено, затова от снощи пия вече топло мляко една чаша преди лягане, нямах киселини тая нощ yes
тази нощ сънувах Пърлито нещо ама какво беше не си спомням...
аз от време на време имам като менструални болки, ама отшумяват за кратко време нали не е проблем, че на мен ми е раничко още...
Прохладен ден на всички ви  smile3525

# 265
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
Днес май ще е по-прохладно,затова обличам се и изчезвам на разходка! Laughing

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Лелей какъв сън отпрах тази нощ...екстра Mr. Green
Снощи съм заспала в края на мача и до тази сутрин в 8.30 без никакви ставания, супер.
Пърли гледам е на линия. Пък аз очаквам да пише, че е родила Wink
Юнските мами като ги шпионирах последно видях, че са започнали да раждат от средата на май, а ние още се ослушваме тука Sunglasses

# 267
  • Мнения: 1 584
Който иска да ражда по-рано, мога да дам съвет - тук акушерките ги разспространяват Wink Аз имам да си стискам до 2.7 или поне докато влезем в Рака - преди това - тц Naughty

# 268
  • Мнения: 326
Който иска да ражда по-рано, мога да дам съвет - тук акушерките ги разспространяват Wink Аз имам да си стискам до 2.7 или поне докато влезем в Рака - преди това - тц Naughty
Да скачаш на въженце ли???  Joy Я кажи? Аз не се натискам и си чакам най-послушно реда, но ми стана интересно.

# 269
  • Мнения: 2 171
Добро утро и от мен!

Аз тази седмица изпуснах всички лекции и срещи с това болно дете, но смятам другата седмица да си наваксам на лекциите Peace.

Елен@, след онази нощ с менструалните болки, вчера цял ден не ме е боляло. Вечерта пак ме заболя, но за много по-кратко, някъде само час ме боля и премина. Днес съм ок, ще видим довечера дали пак ще се появят. Аз не смея да пия магнезий и обезболяващи, защото не искам да преносвам, а от друга страна искам да родя поне на 01.07, но каквото стане в крайна сметка.

Пърли, ако не е тайна, коя дата си харесала? Да знаем за кога да стискаме палци Wink.

Майра, какви са съветите на акушерките там? Интересно ми е Grinning. Тук бях чела, че някакви съставки в ананаса и чай от малини предизвиквали контракции, но първия път на мен не ми помогнаха. Друго за което се сещам е секс и разходки. Сподели, моля те Hug
Дано днес не става много горещо. Ние с Алекс излизаме на разходка. Хубав ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт