ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 67)

  • 12 454
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
Хайде и аз да се запиша в новата тема!
Вчера прах дрешки и понеже мъжо набързо ме изкара на разходка вечерта(даже се возих на лодка в езерото Ариана) и се прибрахме в 23ч.И му викам "Гледай сега ,не само, че ми замръкнаха дрешките на вън,ами при това и на пълнолуние!Сега ,викам,даже и върколаци ще влезат в тях Joy"
Аз обаче имам решение на проблема ,ей сега ще ги изгладя с пара,така че всички духове ще избягат, защото ще им стане напечено hahaha и да видим дали ще посмеят пак да влизат! Laughing

 Joy Joy Joy Най- новото спасение от върколаци...това е идея hahaha

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
ДАйте по-подробно за лекцията де? Кое и как боли? Mr. Green

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте всички! Честито и на двете мами, много да ги зарадват малките госпожици! И аз да се оплача от докито досега не ми е прослушвал тоновете, още преди месеци му поисках снимка на бебето, а той се направи на луд. На последните две изследвания съм с нисък хемоглобин, изписами някакви хапчета за смучене , но ми се оцвети с извинение ............ в черно и ги спрях. Още не съм приключила с пазаруването, а и почнах да се чудя какво ще сложа  newsm78  при изписването, че всичко ми е тясно и износено. Незнам какво да си купя, дрехи за бременни не искам пък едва ли ще си намеря нещо друго в този малък град и с тези 90 кг.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Ох, много мразя "запис", ама нямам какво да кажа в момента Blush

Дуци, кажи за тежкото и секциото.  Joy

# 19
  • Мнения: 591
Няма ли наистна някой, който да ни разкаже за лекцията подробно Wink

# 20
  • Мнения: 326
Вие като се разхождате усещате ли бебето? До скоро усещах лека болка когато вървях, а сега направо си усещам главата на бебчо между краката. А уж бебето е високо и корема ми не е спаднал. Май ще поразреждам разходките занапред.  newsm78

Пускайте "Часът на мама" - "Кога може да ходи детето на море?" е темата.
Вие ще си вземата ли дискмен или мр3 в болницата?
Какво казаха за ходенето на море???
За дискмена и аз си го мислех. Даже искам по време на операциата да си пусна някоя готина музичка, да ми е по-спокойно, да минава времето по-бързо. Не че някой ще ми разреши.  Laughing

Някой дали ще си вземе лаптопа в болницата, че да си лафи от там. И това го обмислях даже.  hahaha

Мамите със секцио- кога можем да вдигаме количката например /10-на кг./?
Всичко зависи от това ти самата как се възстановяваш. Аз с връщането си в къщи на 9-тия ден започнах да разнасям легени с вода, а около 20-тия ден излязох сама на разходка с количката (само да кажа, че количката беше 14кг+бебето около 3кг.). Тогава беше зима и затова се забавих с излизането. Сега смятам веднага като се приберем да си изляза навън.
Ако има кой да помага естественно се възползвай от помощта за вдигането на количката, ако не ... както дойде.

# 21
  • Мнения: 9
На последните две изследвания съм с нисък хемоглобин, изписами някакви хапчета за смучене , но ми се оцвети с извинение ............ в черно и ги спрях.

Хафи, споко, продължавай да си пиеш желязото, важно е, а и е напълно нормално да ти станат черни изпражненията
И аз пия желязо - това е напълно нормално за бременни.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Музика смятам да си взема. Ще си заредя айпода с нещо приятно да си имам.
За лаптопа още се чудя, макар че в токуда има безжичен нет newsm78

# 23
  • Мнения: 326
Elen@ и ти ли за секцио около 30-ти се стягаш?? Гледах на първата страничка ама не пише.

# 24
  • София
  • Мнения: 545
Elen@ и ти ли за секцио около 30-ти се стягаш?? Гледах на първата страничка ама не пише.

Живот и здраве, да  Simple Smile Няма ме, защото още не сме определили датата. В понеделник ще разбера.

# 25
  • Мнения: 223
Ето ги снимките от днешната лекция (най-долу, с дата 19 юни). Сакси също трябва да качи от нейния апарат.

За лаптоп не знам, но и аз ще си "натъпкам" mp3 плейъра с музика, но това по-скоро за предродилна (със сигурност знам, че е позволено), щото като родя ако нещо ми е скука ще гледам телевизия, примерно.

Аз подозирам Ивончето  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 682
Kisa05, мерси! Peace

# 27
  • Мнения: 4 204
Днес ходих до Майчин дом за кръв, питах и за лекцията в събота за кърменето. След много препратки насам-натам накрая попаднах на  правилното място. Лекцията ще се проведе на 8-мия етаж, ще я чете д-р Попиванова, не казаха нищо за предварително записване, но днес самата лекторка не беше на работа, та информацията ми е от една акушерка от интензивното неонатологично отделение.  Залата за лекциите ми показаха къде е, ще се опитам да обясна доколкото мога- на 8-мия етаж, в половината към главния вход./ там във вътрешната част е споменатото неонатологично отделение./, а залата за лекции е в коридора откъм улица "Здраве", втората врата  след уширението с балкона. Може би да се чакаме на 8-мия етаж във фоайето? (Ама и аз го обясних....)
Иначе и аз имам неприятни усещания сякаш откъм влагалището - тежест, натиск, до лека болка с придърпване, при право положение и ходене, нямат връзка с контракции, болезнени или не. Следобеда ще ходя за консултация, предполагам основно ще се състои в издаването на необходимите документи за постъпването.

# 28
  • Мнения: 4 204
Леле, че съм патка! За часа - според предварителната инфформация 9,30

# 29
  • Мнения: 13
Бухтичке   bouquet за темичката .
Много сте хубави всички на снимките от лекцията , наистина бременните жени имат несравнимо излъчване  Hug

Общи условия

Активация на акаунт