Страхотен Хляб с домати и маслини

  • 20 197
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 889
Умбра, изглежда много вкусен и различен! непременно ще се пробва  bouquet

# 76
  • Мнения: 22 867

Ето ми и "белият" вариант - разкошен на вкус. Пак наръсих нарязаните домати и маслинки с босилек, риган,чубрица и малко мащерка. Получи се страхотен дъхав вкусен хляб - направо като солен козунак.
Umbra,   bouquet  bouquet  bouquet  chef


# 77
  • Мнения: 795
Неустоимо изглежда на снимките, ще се пробвам като имам повечко свободно време  Peace

# 78
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
labrex, ти си направо невеоятна, момиче!  Hug
Стягам куфарите и идвам да пробвам хляба!  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 22 867
labrex, ти си направо невеоятна, момиче!  Hug
Стягам куфарите и идвам да пробвам хляба!  Crossing Arms

t_ilieva , само със свръхреактивна скорост ако пристигнеш, може и да опиташ. То почти не остана, чак ме е срам...... Embarassed Уж по-малко си чупках, чупках.......Много е вкусен!

# 80
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Вчера най-накрая направих хляба,стана страхотен,имахме гости и набързо се омете с обяда,та не можах да снимам нищо . Mr. GreenСпециални благодарности за лесната и вкусна рецепта,остава в любими.  bouquet

# 81
  • Мнения: 444
Ако някой ме види отстрани как отчаяно и замечтано гледам много ще се смее.
Искам да ви кажа, че само от снимките ви щях да припадна. Когато свърша с режима си на хранене, 100% ще се опитам и аз да го направя този хляб.
Така ми се прияде... може би след няколко месеца ще го опитам.
  bouquet

# 82
  • Мнения: 832
Така ме впечатлихте с този хляб и с прекрасните снимки,че вече твърдо реших - това ще е следващия ми хлаб!  Laughing Дано да стане,че ще е изненада за мъжо! После пак ще пиша да се отчета! Поздравления за авторката!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 590
Непременно ще го пробвам, само че в машината за хляб, че съм скарана с месенето. Blush
Сигурно е много вкусен. Simple Smile

# 84
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Умбра, хлябът е невероятен.  bouquet
Много благодарско за рецептата.
Снимки няма, защото свърши още топъл-топъл Crazy

# 85
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Интересна рецепта  Hug Hug Hug
Ако го правя в машина за хляб, кога да сложа доматите и маслините newsm78
Някой пробвал ли го е с обикновени български домати, нарязани на дребно newsm78
Мерси за отговорите, очаквам компетентното Ви мнение  bouquet

# 86
  • Мнения: 3 988
Някой пробвал ли го е с обикновени български домати, нарязани на дребно newsm78

Първия път спазих рецептата. Втория (с царевично) и третия път (с пълнозърнесто брашно) го правих с по едно средно голямо доматче, което предварително обелих, защото не обичам доматени люспи. Стана страхотен!   chef

# 87
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Някой пробвал ли го е с обикновени български домати, нарязани на дребно newsm78

Първия път спазих рецептата. Втория (с царевично) и третия път (с пълнозърнесто брашно) го правих с по едно средно голямо доматче, което предварително обелих, защото не обичам доматени люспи. Стана страхотен!   chef

cubbit, мерси за експресния отговор  bouquet Бреййййййййййй, ама ти наистина си будна Wink

Очаквам да се включи и някой с машина за хляб Praynig

# 88
  • Мнения: 3 621
Интересна рецепта  Hug Hug Hug
Ако го правя в машина за хляб, кога да сложа доматите и маслините newsm78
Някой пробвал ли го е с обикновени български домати, нарязани на дребно newsm78
Мерси за отговорите, очаквам компетентното Ви мнение  bouquet

аз го правих с обикновени домати, махнах им семето, стана вкусен, ако смяташ да го правиш в машината те съветвам само да го омесиш там , а да го изпечеш в другата фурна

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 11:24 от Nefertity

# 89
  • Мнения: 22 867
Хайде да си покажа поредното хлебче, намазах го отгоре като  вкусните питки на Карина - с ароматно олио. Стана рожба на руско-италианската дружба! Grinning Ама пък много вкусна!  bouquet  bouquet  bouquet за Umbra!

  

Общи условия

Активация на акаунт