Станах свидетел на нещо ужасно!

  • 10 620
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 692
В това отношение маршрутките са рекордьори. Само се чудя защо пътниците си траят.

Е, как. С маршрутка стигнах за половин час разстояние, което с кола ми е час и кусур. Wink

# 61
  • Мнения: 393
Преди много години (може би около 17-18), шофирам към БАН. Зима, лед... Съпругът ми се вози до мене полуспящ след поредната "нощна атракция" на щерката. От небитието изкача една баба. Как успях да спра и как някой не ме насмете-бог ми е бил на помощ. След стреса, излезнах от колата да видя как е бабичката. Първите и думи бяха...."Защо не блъсна, та да се отърва". Те тогава щях да я утрепа.

# 62
  • София
  • Мнения: 10 476
На баби и деца честно казано не мога да се сърдя. Акълът просто им е малко. Миналата седмица един сладък пикльо изскочи ненадейно с колело на шосето, добре, че беше далече от колата ни. Да го прегърнеш ли, да го напляскаш ли? А възрастните хора вече много по-трудно съобразяват, влезе ли им една мисъл в главата - като коне с капаци са. Например, за да хване трамвая, защото иначе ще виси още половин час на спирката, дядо ми е тръгвал да пресича кръстовището на Красно село на червено. А цял живот е бил изключително стриктен в спазването на всякакви правила. Ама...
Но за млади хора, няма оправдания.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430
Сигурно изпадам в някаква сатурнова дупка,но в последните 2 седмици се нагледах на какво ли не сега е 12.05 в dir.bg няма още публикувано като новина,ама днес пак блъснаха един пешеходец на Ботевградско шосе точно на кръстовището за 18ДКЦ!Ужас,какво става,и там е с подлез,ама на ,мисля ,че колата беше ФИАТ от по-новите модели не успях да видя ама и тва моето е един"късмет"

# 64
  • София
  • Мнения: 12 568
http://dnes.dir.bg/2008/06/25/news3133141.html

За съжаление лекарите не успяха да спасят жената от Цариградско шосе...

# 65
  • София
  • Мнения: 2 430
Да и аз го видях,жалко PraynigАз по цял ден съм с колата,работата ми е пряко зависима от колата,и на какво ли не се наглеждам по улиците!Катастрофата на Цариградско,ето сега и на Ботевградско шосе за което писах,абе ужас!Нямаме култура нито като шофъори,нито като пешеходци!

# 66
  • София
  • Мнения: 12 568
Да и аз го видях,жалко PraynigАз по цял ден съм с колата,работата ми е пряко зависима от колата,и на какво ли не се наглеждам по улиците!Катастрофата на Цариградско,ето сега и на Ботевградско шосе за което писах,абе ужас!Нямаме култура нито като шофъори,нито като пешеходци!

Интересно, но в пресцентъра на МВР нямат инфо за блъснат. Сега им звънях.  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 2 430
става въпрос за кръстовището на Ботевградско и не знам точно името на пресечната ,но от там се завива на ляво точно за 18ДКЦ Сухата река

# 68
  • Мнения: 1 224
Искам да ви споделя и аз нещо, на което не само бях свидетел, но и потърпевша.
Преди по-малко от месец останах вкъщи за да гледам племенника на приятеля ми. В 1ч детето си отиде на училище и аз тръгнах за работа. Вървях към спирката на гара Подуене, имах среща с майка ми за да ме закара на работа, защото колата ми беше на ремонт.
Вървейки натам минах под един мост, пред мен вървеше още един човек , минаваха ужасно много коли.
Докато отивах към спирката говорех с една приятелка по телефона. Както си говорех, изведнъж усетих как някой ме хваща през кръста и ме понася на някъде. Това някъде се оказа бус с отворена странична врата. Човекът се опитваше да ме вкара вътре, но аз успях да се отблъсна с крак от буса. Той залитна назад и се наведе към корема ми и се опита да ме целуне по него. Тогава успях с коляно да го ритна и избягах.Момчето не изглеждаше на повече от 30 години. Докато бягах се обърнах да видя дали не тича след мен. Тогава се сетих да видя номера на буса. Веднага се обадих на приятеля ми , той дойде да ме вземе и отидохме в 5то районно. Подадохме жалба. След около 2 часа вече го бяха намерили. Оказа се ,че е на 23 години. Не искам да си го представям като стане на 40 какъв изрод ще е. Задържаха го за 24 часа. На другия ден отидох на разпознаване,след което случая отиде към прокуратурата и все още очакваме решение, дали изобщо ще бъде даден под съд.
Неговата версия , разбира се не съвпада с истината...
Не ме интересува това, че е млад и дали ще му се съсипе бъдещето. Може да има хора, които да го защитават, но / не го пожелавам на никой /, ако това се случи на техен близък,тогава няма да го защитават.
В районното ми казаха, как бил плакал .. И аз плаках. И кошмари сънувах. Но това не му пречеше на човека да се опита .. и аз не знам какво по дяволите се опита да направи..
Интересното обаче е, че никой от минаващите не спря за да ми помогне. От полицията казаха, че и сигнал не е подаден..

# 69
  • Мнения: 1 224
става въпрос за кръстовището на Ботевградско и не знам точно името на пресечната ,но от там се завива на ляво точно за 18ДКЦ Сухата река
Това е точно до нас..  Shocked

# 70
  • София
  • Мнения: 2 430
Toppolinka това наистина е кошмарно,което ти се е случило,добре,че си реагирала адекватно PraynigУжас,какви изроди
П.П.ами това стана сега около 10.30ч

# 71
  • Мнения: 1 224
Toppolinka това наистина е кошмарно,което ти се е случило,добре,че си реагирала адекватно PraynigУжас,какви изроди
Да,ужасно беше.
Ами ако е някое момиче на 14-15 години ? Може да му съсипе психиката за цял живот..

# 72
  • Мнения: 332
Toppolinka, направо изтръпнах като прочетох какво ти се е случило  Cry ДОбре, че си успяла да реагираш. Кой го знае какъв психопат е бил тоя изрод  #2gunfire, дано да успееш да го осъдиш, че в наашата държавица може това да не го сметнат за престъпление, а то за мен е опит за отвличане, опит за изнасилване, опит за убийство и т.н Не по-малко ужасно е и това, че никой не се е намесил, защо с такова безразличие е свикнал българинът да се отнася към другите, незнам   Close
Надявам се да успееш да преодолееш по-бързо този кошмар  Hug

# 73
  • Мнения: 1 224
kate_ash като отидох в полицията ми казаха, че ще му пишат опит за отвличане и опит за блудство. След това , незнайно защо се оказа, че незнайно защо опит за отвличане не може да му се пише.. Та нищо чудно и да кажат , че няма да го съдят. Но ако те не заведат дело, ще си го заведа аз. Нямам намерение да се отказвам !

# 74
  • София
  • Мнения: 2 430
kate_ash като отидох в полицията ми казаха, че ще му пишат опит за отвличане и опит за блудство. След това , незнайно защо се оказа, че незнайно защо опит за отвличане не може да му се пише.. Та нищо чудно и да кажат , че няма да го съдят. Но ако те не заведат дело, ще си го заведа аз. Нямам намерение да се отказвам !
newsm10 наистина не се отказвай

Общи условия

Активация на акаунт