В НОЕМВРИйското тумбаче скрила съм аз моето юначе!

  • 9 480
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 671
Ели, ти наистина раншко си станала  Laughing

Добро и от мене!
Oтивам да правя палачинки   food002

# 76
  • София
  • Мнения: 2 011
Добро утро и от мен!
Руми, дай насам още няколко палачинки Simple Smile

# 77
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Хайде и аз да се запиша за тази седмица. Добро утро и от мен, бъдещи ноемврийски мамчета. Аз ли само не съм сигурна дали усещам бебето? Понякога си мисля, че съм го усетила, но като побързам да си сложа ръката на корема - няма нищо. А на прегледа преди 2 седмици док не можа да го види, защото не се спря на едно място. Нормално ли е това да не се спира, а пък аз да не го усещам?

# 78
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро, ранобуднички!!!! Mr. Green

Руми, с тези твои вкусотии незнам как ще се разберем????? Naughty

Galisis, моята лекарка миналата седмица каза, че е нормално към 20-та г.с да почна да го усещам, и то от 3,4 дни се размърда...е и аз му помогнах Mr. Green. Спокойно ще се обади!

# 79
  • Мнения: 611
Айде добро утро  Flutter

Валееееее ти нямаше ли да ходиш на морето бре  Mr. Green
И я кажи какъв подарък беше купила на таткото за РД-то  Laughing


Аз днес съм на сватба и съм до 13 часа на работа  ooooh!

Рени мисля си че през Бургас ще е по-добре , скоро знам че го правиха пак пътя  Rolling Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 167
Ха добро утро и на теб!!! Mr. Green
Морето...най-много да ми се размине Cry  Все си траех за роднините, щот все пак деца после растат заедно ама така няма а я бъде! Бащата на мъжа ми получи преди около месец инсулт и той с брат си се редуват да ходят, за да могат да го вдигат от леглото на количката, баня тоалет и тн... Искахме да ходим на почивка за 2 седмици поне да си починем, че и аз после започвам на новото място и няма да има как в началото поне да изчезвам. После ги намалихме на 1 седмица да не сме за дълго далече. Преди два дена жената на брат му направи спонтанен аборт и вчера той звънна да видим как е и са кажем, че ще пътуваме. Брат му казал, че те си били взели карта за морето от понеделник и той вчера я върнал заради жена си, обаче нямало да се оправи да ги гледа и двамата..... и ние май никъде няма да ходим newsm45

# 81
  • София
  • Мнения: 167
Айде добро утро  Flutter

Валееееее ти нямаше ли да ходиш на морето бре  Mr. Green
И я кажи какъв подарък беше купила на таткото за РД-то  Laughing


Аз днес съм на сватба и съм до 13 часа на работа  ooooh!

Рени мисля си че през Бургас ще е по-добре , скоро знам че го правиха пак пътя  Rolling Eyes

За подаръците се водим по магазините, щото са ни толкова различни вкусовете.....че никога не се улучваме:) Но затова пък си изкарахме много хубаво в ресторанта, и после се преместихме в един клуб Ориент ..... и така ми се танцуваше обаче 15 човека ме гледаха смръщено само да шукна малко....догодина ще си отиграя
Дай да видим тоалета за сватбата де???

# 82
  • Мнения: 611
[
Дай да видим тоалета за сватбата де???

ТУалета е У магаДЗина още  Mr. Green
Ей сега ще изхвърча да отида да си я взема роклАта , че вчера си я харесах но не я купих и сега ще бЕгам  Crazy
В понеделник ако има снимки ще показвам Flutter То не че съм много за гледане ама какво да ви правя нали сте мои хора Heart Eyes


Валенце не тъжи за морето , аз ще ти пратя една турба пясък и едно шише с вода , че да си ги гледаш  Mr. Green
Да не ми се разсърдиш сега  LaughingДано все пак успеете да дойдете насам Hug
Ние вече сме готови с организацията на нашата почивка , края на юли заминаваме за 10 дни на Царево Laughing[/color]

# 83
  • София
  • Мнения: 167
как в понеделник чак снимки???????? Бързо в магазина и да те снимат там !!!!!!!

Да бе, не си за гледане тя Цвети сигурно на съседката се е метнала.


Аз пък да ти кажа, че сега всички девойки ми се виждат едни такива хилави, недохранени, анемични..... ми кат се погледна до тях съм като матрона  Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 167

Валенце не тъжи за морето , аз ще ти пратя една турба пясък и едно шише с вода , че да си ги гледаш  Mr. Green
Да не ми се разсърдиш сега  LaughingДано все пак успеете да дойдете насам Hug
Ние вече сме готови с организацията на нашата почивка , края на юли заминаваме за 10 дни на Царево Laughing[/color]

Прати ми пясъка и шишето, тогава поне ще имам основателен повод да дойда  #2gunfire box bash

# 85
  • Мнения: 611

Аз пък да ти кажа, че сега всички девойки ми се виждат едни такива хилави, недохранени, анемични..... ми кат се погледна до тях съм като матрона  Mr. Green
Да бе и аз забелязвам че много хилави теЗ моми  Mr. Green
Аааааамаха , друго си е то пищните форми Laughing


Шшшшшшшшш нИ мЪ бий де , аз услуга ща ти правя , пък ти  Crossing Arms
Ако кажеш още утре ги пускам  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 5 577
само минавам да ви се оплача, че ще пия антибиотик, амоксиклав  Sad - започваме лечение на стафилококите от микробиологията.  Cry

много ми е притеснено.

# 87
  • Мнения: 611
само минавам да ви се оплача, че ще пия антибиотик, амоксиклав  Sad - започваме лечение на стафилококите от микробиологията.  Cry

много ми е притеснено.

Поне ще се излекуваш  Hug Погледни от хубавата страна че поне сте ги открили навреме и сте взели решение  Hug
Дано си заминат бързо гадните коки  Hug

# 88
  • Мнения: 21
Добро утро! Аз си мислех, че през Каблешково, Ахелой ще бъде по-спокойно, но щом казваш, ще се пробваме през Бургас. Само дано не объркаме пътя!
Уф, днес ще е трудно бременеенето, защото тук още в 8ч беше адска жега,  ooooh!едвам прострях дрехите на терасата!

# 89
  • Мнения: 5 577
само минавам да ви се оплача, че ще пия антибиотик, амоксиклав  Sad - започваме лечение на стафилококите от микробиологията.  Cry

много ми е притеснено.

Поне ще се излекуваш  Hug Погледни от хубавата страна че поне сте ги открили навреме и сте взели решение  Hug
Дано си заминат бързо гадните коки  Hug

благодаря ти, много бременни са го пили този аб, уж не е вреден на този етап от бременността вече, ама ... ще откача.
дават го сигурен за плода.
за пръв път в живота си ще пия антибиотик.

п.п. дъщеря ти е прекрасна.

п.п2 - отивам да изчета темата, че много сте писали.

Общи условия

Активация на акаунт